Jack Black ned 6.10.2019 22:56

Pique namjerno nabio loptu za zuti da propusti Eibar i siguran je za Real. Oba crvena su bila nepotrebna, onaj prvi faul nije bio za crveni definitivno, Chicharito se nagnuo i trazio faul, ali je bio pola koraka ispred te je pao i naravno da je sudio faul no nije bio za crveni, a Dembeleov ne znam sta da kazem, covjek je sugerirao da provjere jer je kriva odluka i popusio drugi zuti - bezveze, ovo je previse cak i za jednog madridistickog sudca.

bananaman1 pon 7.10.2019 09:41
Barcelonista kaže...

Roberto spektakularan. Kapa dole majstore

To doktore, uvijek izvučeš nešto novo iz šešira i to kad se čovjek najmanje nada?! Što je je, vjeran sebi. 

P.S. suđenje: svidjelo mi se to što uopće nije padao na Arturova guženja i pederisanja/padanja (guzi se stalno, a zatim jedva taknut padne kao starica i očekuje faul) pa ga je izignorirao bar 5 puta kao zadnju budalu. No taj način stvori kod svih (koji ne razumiju) frustraciju i osjećaj da smo pokradeni pa na kraju neiskusniji (Dembele) ispadne naivan/glup i dobije crveni bez veze. Pravi treber to mora prepoznati i sankcionirati na vrijeme, a nosonja to očito ne zna? Zato nosonja ako me čuješ - zabrani Arturu ta pederisanja i objasni mu da je cilj dati dobar pas, stvoriti višak, povezati redove, šutnuti, a ne guziti se sa jedinim ciljem da padneš i dobiješ faul??? 

Del_Boy97 pon 7.10.2019 11:32

nadam se da ce ullozit zalbu na crveni arauja. To jednostavno mora biti poništeno

 

 

a i ono dembeleovo je moralo bit drugi žuti, a ne izravni crveni zbog kojeg sad propušta classico

Barcelonista pon 7.10.2019 13:09

Vidim neki napadaju Dembelea zbog crvenog.

 

Nema potrebe, sudija se nameracio na Barcu, htio da i on obiljezi utakmicu.

 

Sjetite se crvenog Messiju nedavno na Copa America. 

 

Lahoz je đubre, bez ikakvih principa. Sjetite se iz 2017. godine i zutog kartona za golmana Las Palmasa 30 metara od gola.

ATJLučko čet 17.10.2019 09:47
bananaman1 kaže...

 Bravo Leo, bravo na šestoj kopački! Nadam se da će Kristina ovo muški podnijeti?

Uvjeren sam da hoće, kada da još 100 golova u Ligi Prvaka, pa postane nedodirljiv sa 800 postignutih golova 

antimadridista čet 17.10.2019 14:02
ATJLučko kaže...
bananaman1 kaže...

 Bravo Leo, bravo na šestoj kopački! Nadam se da će Kristina ovo muški podnijeti?

Uvjeren sam da hoće, kada da još 100 golova u Ligi Prvaka, pa postane nedodirljiv sa 800 postignutih golova 

 Messi ima skoro jednak broj golova u karijeri, sa stotinjak utakmica manje u nogama. I nije pola karijere kampirao u šesnaestercu.

bananaman1 pet 18.10.2019 21:33
antimadridista kaže...
ATJLučko kaže...
bananaman1 kaže...

 Bravo Leo, bravo na šestoj kopački! Nadam se da će Kristina ovo muški podnijeti?

Uvjeren sam da hoće, kada da još 100 golova u Ligi Prvaka, pa postane nedodirljiv sa 800 postignutih golova 

 Messi ima skoro jednak broj golova u karijeri, sa stotinjak utakmica manje u nogama. I nije pola karijere kampirao u šesnaestercu.

 Zašto si mu to morao reći? Pusti ga nek lupeta i misli da je pametan!

bananaman1 pet 18.10.2019 21:45

MESSI : Znam za izjave Cristiana gdje on govori da trebam napustiti svoju zonu komfora u Barçi, ali svatko treba gledati vlastite ciljeve.

Bože, ta Kristina je baš pravi mentalni bolesnik ?? Jebe ga Messi pa rastura! Ne bih se iznenadio da Kristina kaže da Messi mora u mirovinu zajedno sa njim jer će ga drugačije (jer je mlađi dvije godine) posrati baš u svakom segmentu! 

ATJLučko pet 18.10.2019 22:10
antimadridista kaže...
ATJLučko kaže...
bananaman1 kaže...

 Bravo Leo, bravo na šestoj kopački! Nadam se da će Kristina ovo muški podnijeti?

Uvjeren sam da hoće, kada da još 100 golova u Ligi Prvaka, pa postane nedodirljiv sa 800 postignutih golova 

 Messi ima skoro jednak broj golova u karijeri, sa stotinjak utakmica manje u nogama. I nije pola karijere kampirao u šesnaestercu.

Ti govoriš o karijeri, ako sam dobro razumio. 

Ja govorim o Liga Prvaka isključivo! 

Uoči razliku, kolika je razlika u postignutim golovima?!?! 

bananaman1 kaže...
antimadridista kaže...
ATJLučko kaže...
bananaman1 kaže...

 Bravo Leo, bravo na šestoj kopački! Nadam se da će Kristina ovo muški podnijeti?

Uvjeren sam da hoće, kada da još 100 golova u Ligi Prvaka, pa postane nedodirljiv sa 800 postignutih golova 

 Messi ima skoro jednak broj golova u karijeri, sa stotinjak utakmica manje u nogama. I nije pola karijere kampirao u šesnaestercu.

 Zašto si mu to morao reći? Pusti ga nek lupeta i misli da je pametan!

A je mi baš kazao, sav sam !!!! 

bananaman1 kaže...

MESSI : Znam za izjave Cristiana gdje on govori da trebam napustiti svoju zonu komfora u Barçi, ali svatko treba gledati vlastite ciljeve.

Bože, ta Kristina je baš pravi mentalni bolesnik ?? Jebe ga Messi pa rastura! Ne bih se iznenadio da Kristina kaže da Messi mora u mirovinu zajedno sa njim jer će ga drugačije (jer je mlađi dvije godine) posrati baš u svakom segmentu! 

Ako i je, ima više rekorda od Messija.

Messi je sam sebe posrao, da ga više i njegov karakter ne mogu više naći, kada je izgubio polufinale Lige Prvaka od FC Liverpool-a, a i kada je Arđentina popušila od Hrvatske na Svjetskom Nogometnom Prvenstvu! 

 

Uvjeren sam kako je tada Messi postavio dva rekorda koje NITKO NIKADA neće niti približno moći dostići, pokazati kakav si smrad, gnjida od gnoma koji nije u stanju fer i sportski pružiti boljem od sebe ruku!!!!! 

 

A kako je bio pun sebe nakon 3 : 0 u Barceloni  !!!!! 

antimadridista sub 19.10.2019 00:01
ATJLučko kaže...
antimadridista kaže...
ATJLučko kaže...
bananaman1 kaže...

 Bravo Leo, bravo na šestoj kopački! Nadam se da će Kristina ovo muški podnijeti?

Uvjeren sam da hoće, kada da još 100 golova u Ligi Prvaka, pa postane nedodirljiv sa 800 postignutih golova 

 Messi ima skoro jednak broj golova u karijeri, sa stotinjak utakmica manje u nogama. I nije pola karijere kampirao u šesnaestercu.

Ti govoriš o karijeri, ako sam dobro razumio. 

Ja govorim o Liga Prvaka isključivo! 

Uoči razliku, kolika je razlika u postignutim golovima?!?! 

 "pa postane nedodirljiv sa 800 postignutih golova"

 

Nisam znao da je Ronaldo zabio 800 golova u Ligi Prvaka.

ATJLučko sub 19.10.2019 00:07
antimadridista kaže...
ATJLučko kaže...
antimadridista kaže...
ATJLučko kaže...
bananaman1 kaže...

 Bravo Leo, bravo na šestoj kopački! Nadam se da će Kristina ovo muški podnijeti?

Uvjeren sam da hoće, kada da još 100 golova u Ligi Prvaka, pa postane nedodirljiv sa 800 postignutih golova 

 Messi ima skoro jednak broj golova u karijeri, sa stotinjak utakmica manje u nogama. I nije pola karijere kampirao u šesnaestercu.

Ti govoriš o karijeri, ako sam dobro razumio. 

Ja govorim o Liga Prvaka isključivo! 

Uoči razliku, kolika je razlika u postignutim golovima?!?! 

 "pa postane nedodirljiv sa 800 postignutih golova"

 

Nisam znao da je Ronaldo zabio 800 golova u Ligi Prvaka.

Neznaš niti komentar pročitati kako se spada izgleda ?! 

 

Postigao je u zadnjem odigranom kolu 700-ti gol i postavio rekord!

A ja mu ovim putem želim neka pogodi još 100, pa neka kuha grah u loncu !!!!  

antimadridista sub 19.10.2019 14:25

Ova utakmica pomalo podsjeća na onu famoznu utakmicu iz 2015. kad se "rodio" MSN trio protov Atletica. Strašno kakve kombinacije danas rade Messi, Suarez i Griezmann. Točno se vidi da su kliknuli u ovoj utakmici. Dosad to i nije bas izgledalo najbolje.

matrix777 sub 19.10.2019 14:43
antimadridista kaže...

Ova utakmica pomalo podsjeća na onu famoznu utakmicu iz 2015. kad se "rodio" MSN trio protov Atletica. Strašno kakve kombinacije danas rade Messi, Suarez i Griezmann. Točno se vidi da su kliknuli u ovoj utakmici. Dosad to i nije bas izgledalo najbolje.

 Jel to plus nosonji?

x18x05x sub 19.10.2019 14:53
matrix777 kaže...
antimadridista kaže...

Ova utakmica pomalo podsjeća na onu famoznu utakmicu iz 2015. kad se "rodio" MSN trio protov Atletica. Strašno kakve kombinacije danas rade Messi, Suarez i Griezmann. Točno se vidi da su kliknuli u ovoj utakmici. Dosad to i nije bas izgledalo najbolje.

 Jel to plus nosonji?

 Ne!

Barcelonista sub 19.10.2019 15:44
x18x05x kaže...
matrix777 kaže...
antimadridista kaže...

Ova utakmica pomalo podsjeća na onu famoznu utakmicu iz 2015. kad se "rodio" MSN trio protov Atletica. Strašno kakve kombinacije danas rade Messi, Suarez i Griezmann. Točno se vidi da su kliknuli u ovoj utakmici. Dosad to i nije bas izgledalo najbolje.

 Jel to plus nosonji?

 Ne!