bananaman1 sri 18.9.2019 09:45

Najviše mi se "sviđa" ta alibi igra! Prekrasno je gledati igrače od 100 mil. kako čim dobiju loptu vrate ili proslijede na udaljenosti od 5 m, da slučajno ne bude greške pa da ih netko prozove? Rakitić je svaki put na krilu vratio loptu odmah u lijevo, odnosno nazad? Njega stvarno više nema smisla stavljati u igru.  I onda kad se pojavio mali Fati (Messi naravno, to znamo), tek onda se vidi jad tih "alibi" guravaca! Koliko puta je ekipa od milijardu euta pucala na gol, a koliko u okvir? Kako god, ovaj bod je kao kuća velik!

Barcelonista sri 18.9.2019 10:42
bananaman1 kaže...

Najviše mi se "sviđa" ta alibi igra! Prekrasno je gledati igrače od 100 mil. kako čim dobiju loptu vrate ili proslijede na udaljenosti od 5 m, da slučajno ne bude greške pa da ih netko prozove? Rakitić je svaki put na krilu vratio loptu odmah u lijevo, odnosno nazad? Njega stvarno više nema smisla stavljati u igru.  I onda kad se pojavio mali Fati (Messi naravno, to znamo), tek onda se vidi jad tih "alibi" guravaca! Koliko puta je ekipa od milijardu euta pucala na gol, a koliko u okvir? Kako god, ovaj bod je kao kuća velik!

 Trenutno dok igra Messi mora i Rakitic. Zato ih je zajedno uveo sinoc. Neko mora pokriti Mesijevo setanje kad izgubimo loptu. A Raketa je u tome najbolji. 

Ni to Fifa pa da su svi pod R1

Boixus Nois PS pet 20.9.2019 17:11

Evo da komentiram utakmicu protiv BVB.

 

Čim je Busqets izašao bilo je bolje.

De Jong je bolji na poziciji CDM nego na CM.

 

De Jong,Rakitic i Arthur bi bio moj odabir.

 

Što se igre tiče...

 

Očito je da na gostovanjima ništa ne funkcionira.Na Camp Nou, i bez Messija igraju odlično.

Tako je bilo i prošlih sezona.

 

Nekako u Barcinoj igri u gostima fali netko tko će na malom prostoru napravit razliku.

Malo je ubacivanja iz drugog plana, jedino se Alba ubacuje sa strane, a to svi znaju.

 

Treba netko od veznih igrača biti konkretniji u napadu.

Barcelonista pet 20.9.2019 23:12

Kad se sjetim Enrikea i njegovog entuziazma da pokaze ko je glavni baja i treneranja strogoce na Messiju u januaru 2015, Kloppu bi dao maximalno 3 treninga bez ijedne utakmice. Cetvrti trening ne bi ni doceko. 

Sutra ce u  veznom redu biti Rakitić ako Messi igro. U sistemu kojem se divite i koji igraju Klopp i Guardiola nema šetanja poslije izgubljene lopte. Dovoljno je da jedan igrac ne vrsi presing i odmah sve pada u vodu. Zato će sutra igrati Rakitić jer on najbolje krpi rupe iza Messija. I zato onaj presing iz prvog poluvremena u Dortmundu, protiv Valencije i Betisa necemo gledat kad igra Messi. Jer to je nemoguce. Da nas i Klopp i Pep zajedno treniraju isto bi bilo.

 

 

kexzoR sub 21.9.2019 11:12

Ne znam za vas, al ja se divim Nenadu Bjelici. Svaki puta kada gledam dinamo, sve me vise odusevljava. U Dinamovoj igri je vidljivo da se radi na treninzima (one akcije kod izvodjenja prekida). Imam osjecaj da nasi nikad ne vjezbaju akcije/izvodjenje prekida.

antimadridista sub 21.9.2019 13:07
Barcelonista kaže...

Kad se sjetim Enrikea i njegovog entuziazma da pokaze ko je glavni baja i treneranja strogoce na Messiju u januaru 2015, Kloppu bi dao maximalno 3 treninga bez ijedne utakmice. Cetvrti trening ne bi ni doceko. 

Sutra ce u  veznom redu biti Rakitić ako Messi igro. U sistemu kojem se divite i koji igraju Klopp i Guardiola nema šetanja poslije izgubljene lopte. Dovoljno je da jedan igrac ne vrsi presing i odmah sve pada u vodu. Zato će sutra igrati Rakitić jer on najbolje krpi rupe iza Messija. I zato onaj presing iz prvog poluvremena u Dortmundu, protiv Valencije i Betisa necemo gledat kad igra Messi. Jer to je nemoguce. Da nas i Klopp i Pep zajedno treniraju isto bi bilo.

 

 

 Ima i Guardiola u svakoj ekipi igrača koji ne trči, onaj za koga trče drugi. Pa nije Messi bio radnik bez lopte u eri Guardiole nego se trčalo za njega, što je sasvim normalno kad je u pitanju igrač sa takvim talentom. Ti očekuješ od Messija da pretrči 13 kilometara po utakmici i trpa 60 golova po sezoni?

matrix777 sub 21.9.2019 15:35
kexzoR kaže...

Ne znam za vas, al ja se divim Nenadu Bjelici. Svaki puta kada gledam dinamo, sve me vise odusevljava. U Dinamovoj igri je vidljivo da se radi na treninzima (one akcije kod izvodjenja prekida). Imam osjecaj da nasi nikad ne vjezbaju akcije/izvodjenje prekida.

 Ovaj Dinamo podjeća na Ajax, ne treba puno očekivati u nastavku, no 3.mjesto u skupini i nastavak u kupu uefa bi bio uspjeh.

kexzoR sub 21.9.2019 18:08
x18x05x kaže...
kexzoR kaže...

Bravo Phil!

 Čemu?! Taj se više ne vraća u Barcu. Nema smisla ga ni spominjati više.

 Jako mi je drag igrac. Gospodin na terenu i van njega. Sretan sam što pokazuje svima da je svjetska klasa.

Mitch sub 21.9.2019 18:28

Pa nije na njemu da bira di ce igrat...ako Bayern zeli pljunut (a cini se da da) 120 milki, njihov je.

 

Uostalom doveli su Goretzku i Costu dzabe prosle god.