bananaman1 čet 29.8.2019 22:05

E moj Leo, vrati im taj kurton od nagrade i nemoj više putovati na te "humanitarne nagradne večeri"! Kao jučer Luki, tako i ovom balvanu, daju im je da se ne rasplaču. Ajde daj mu, daj,  neće se Leo buniti?? Za Neymara nemam riječi...ako ga vrate onda su kreteni? Leo će zadnje godine u Barci provesti u pauzama pljuckajući i češkajući bradicu dok se kmečavac bude prenemagao, glumatao i nadjebavao sa sucima????

bananaman1 pet 30.8.2019 17:50

Oduševljava me kako su telebani popili Kristininu "samopropagandu" i pokazivanje "pravog, humanog lica"?? Redaju se hvalospjevi , da kakva je to ljudina? Prava istina je da je svjestan da je utrku sa Leom izgubio pa je bacio kuku da se zakači za kočiju i provoza uz Kralja! Dobar igrač, ali je sudbina bila kurva i u isto vrijeme poslala Lea! Još jednom, hvala sudbini!

kexzoR sub 31.8.2019 11:02

Sergio Busquets - ne asistira, ne zabija, dodaje lopte protivnicima, uzasan je zadnje 2,3 sezone, moze igrati na samo jednoj poziciji. Nedodirljiv je u klubu.

 

Ivan Rakitic - asistira, zabija golove, u top 5 najboljih Barcinih igraca zadnjih nekoliko sezona, moze igrati na svim pozicijama u vezi. Tjera ga se iz kluba kako bi se kupio stakor sklon ozljedama koji je otišao za novcem, tukao se sa Semedom na zadnjem treningu i tužio klub. Rakitića ne volim, al ovo sve sto sam naveo su činjenice.

 

Mes que un club više ne postoji.

x18x05x sub 31.8.2019 19:59
Barcelonista kaže...

Perez nek se dobro zapita sta radi. Dva puta ima pas za zicer on nesto izmiislja.

 Nezna igrati sa desnom nogom. Veliki problem svih naši ljevaka.

KingNothing sub 31.8.2019 20:42

Svaki put ista prica. Prvo se pljuje Valverdea sto ne koristi malde igace. Onda stavi nekog maldog igraca i on bude solidan pa se svi prave pametni. Onda taj isti mladi igrac nesto zajebe u iducoj utakmici i odma krece pljuvanje po njemu.

x18x05x sub 31.8.2019 20:59
KingNothing kaže...

Svaki put ista prica. Prvo se pljuje Valverdea sto ne koristi malde igace. Onda stavi nekog maldog igraca i on bude solidan pa se svi prave pametni. Onda taj isti mladi igrac nesto zajebe u iducoj utakmici i odma krece pljuvanje po njemu.

 Nisi ništa novo rekao. Taj nije za Barce, dok Fati je. 

Dante05 sub 31.8.2019 22:14

Znači ja jedini moram braniti Rakitića i Arthura koji bi bili dobri za svaki klub i igrali u prvih 11, ali ne i za Valverdea i Barcelonu. Bljuje mi se više i od te igre Barce i od njihovog nogometa i od ovog mediokriteta od trenera. Bolje da sam gledao Man City. A gol im može zabit bilo koji klub i igrač, kako se kome sprdne, ne samo da im lekcije iz nogometa dijeli Liverpool, nego će to vjerojatno i Borussia Dortmund, a samo još nedostaje da i Real Madrid krene pobjeđivati u El clasicu kao vrhunac blamaže. Imaju igrače, imaju novaca, ali džabe im. Ako se podhitno ne trgnu, gledat ćemo istu stvar kao i do sada.

kexzoR pon 2.9.2019 19:41

Jeste skuzili koliko mi trenutno imamo tanak igracki kadar? Krila su nam ansu fati i carles perez, igraci za koje do prije par tjedana nitko nije ni cuo. Prosle smo sezone imali puno jacu ekipu.

Boixus Nois PS pon 2.9.2019 22:28

Da kad su se trojica ozlijedila. Istina prakticki imamo 4 napadača za top utakmice. Ali eto u Barceloni uvijek isto.Negdje imamo 10 igrača negdje 2. Uvijek naopako otkad je Valverde na klupi.

Ja sam zagovarao dolazak Chuxkwezea kad je bilo ocito da ce Malcom otici.

 

Ali moguće da će netko i doći pogotovo ako Rakitić ode.

Jack Black pon 2.9.2019 22:58

Upravo sam pogledao Take the Ball Pass the Ball . Ne znam kako se ranije nisam sjetio to pogledati. Dokumentarac je zbilja vrhunski napravljen i ima jako puno ''behind the scenes'' uspjeha Pepove Barce i Cruyffove filozofije. Zadnjih 10-15 minuta igraci (D.Alves, Pique, Messi, Busquets, Xavi) pricaju kako Barcelona nikada ne smije izgubiti svoju filozofiju igre. Igraci se mijenjaju, stariji odlaze-mladi dolaze no filozofija i strategija Barcelone uvijek treba ostati ista. Nazalost, mi tu filozofiju ne provodimo vec neko vrijeme. Dani Alves je sam usporedio trenere kao modele revolucionarnih automobila - Cruyff je bio model 1 - upoznavanje s filozofijom nogometa, sredivanje stvari i objasnjavanje kako se treba igrati nogomet, uvodenje trokuta, pass od noge do noge itd. Pep je bio model 2 - usavrsavanje filozofije i tehnike - 2011.godina je vrhunac nogometa Europe u povijesti tj. najbolji nogomet te najbolji tim u povijesti (Pepova Barca). Xavi, kada se vrati odnosno dode na poziciju trenera Barce ce biti model 3. S njim su se slozili i ostali - Iniesta, Messi, Busquets, Pique,...

Osim vrhunskog dokumentarca, sjetio sam se prijasnjih utakmica, koliko je bilo zabavno i uzbudljivo gledati nogomet. Ovo sto danas gledamo nije ni priblizno sto Barcelona moze biti samo pod pravim vodstvom trenera - Henry je sam objasnio kada je rekao nesto poput: Barcelona kad je igrala utakmicu i poslije kada si pricao s prijateljima koji je nisu gledali, ne govoris u rezultatu nego govoris - moras vidjeti drugi gol, moras vidjeti treci gol, savrsen nogomet i da pobijedili su naravno. Zao mi je sto Messi iako ima dosta godina i dalje moze pruzati sezonu gdje zabije 50+ golova i pri tome doda 20 asistencija, mora igrati u ovakvoj ekipi s ovakvim trenerom. Rekao sam nakraju prosle sezone, ako se nesto ne promijeni, misleci na trenera ili upravu, necu gledati vise Barcelonu, no svi znamo da je to lako reci tesko napraviti. Da i dalje se veslim utakmicama, no tu nema ni priblizno toliko emocija kao prije. Stvari se moraju promijeniti i moramo se vratiti natrag Cruyffovoj ideji i filozofiji nogometa.

kexzoR pon 2.9.2019 23:15

Pisao sam prije nekoliko tjedana da bismo trebali dovesti Maurita Icardija. Evo sada citam da ga je PSG doveo na posudbu s mogucnoscu otkupa u iznosu od 65mil eura.

Barcelonista uto 3.9.2019 00:28
Jack Black kaže...

Upravo sam pogledao Take the Ball Pass the Ball . Ne znam kako se ranije nisam sjetio to pogledati. Dokumentarac je zbilja vrhunski napravljen i ima jako puno ''behind the scenes'' uspjeha Pepove Barce i Cruyffove filozofije. Zadnjih 10-15 minuta igraci (D.Alves, Pique, Messi, Busquets, Xavi) pricaju kako Barcelona nikada ne smije izgubiti svoju filozofiju igre. Igraci se mijenjaju, stariji odlaze-mladi dolaze no filozofija i strategija Barcelone uvijek treba ostati ista. Nazalost, mi tu filozofiju ne provodimo vec neko vrijeme. Dani Alves je sam usporedio trenere kao modele revolucionarnih automobila - Cruyff je bio model 1 - upoznavanje s filozofijom nogometa, sredivanje stvari i objasnjavanje kako se treba igrati nogomet, uvodenje trokuta, pass od noge do noge itd. Pep je bio model 2 - usavrsavanje filozofije i tehnike - 2011.godina je vrhunac nogometa Europe u povijesti tj. najbolji nogomet te najbolji tim u povijesti (Pepova Barca). Xavi, kada se vrati odnosno dode na poziciju trenera Barce ce biti model 3. S njim su se slozili i ostali - Iniesta, Messi, Busquets, Pique,...

Osim vrhunskog dokumentarca, sjetio sam se prijasnjih utakmica, koliko je bilo zabavno i uzbudljivo gledati nogomet. Ovo sto danas gledamo nije ni priblizno sto Barcelona moze biti samo pod pravim vodstvom trenera - Henry je sam objasnio kada je rekao nesto poput: Barcelona kad je igrala utakmicu i poslije kada si pricao s prijateljima koji je nisu gledali, ne govoris u rezultatu nego govoris - moras vidjeti drugi gol, moras vidjeti treci gol, savrsen nogomet i da pobijedili su naravno. Zao mi je sto Messi iako ima dosta godina i dalje moze pruzati sezonu gdje zabije 50+ golova i pri tome doda 20 asistencija, mora igrati u ovakvoj ekipi s ovakvim trenerom. Rekao sam nakraju prosle sezone, ako se nesto ne promijeni, misleci na trenera ili upravu, necu gledati vise Barcelonu, no svi znamo da je to lako reci tesko napraviti. Da i dalje se veslim utakmicama, no tu nema ni priblizno toliko emocija kao prije. Stvari se moraju promijeniti i moramo se vratiti natrag Cruyffovoj ideji i filozofiji nogometa.

 Ovo što je Barcelona sada je daleko iznad onog što je 70 posto njene historije. Od 2009e traje presedan. Treba biti skroman. Prije ili kasnije ce doci vrijeme kada ce i ovo sada djelovati nestvarno.

bananaman1 uto 3.9.2019 12:34
Barcelonista kaže...

 Ovo što je Barcelona sada je daleko iznad onog što je 70 posto njene historije. Od 2009e traje presedan. Treba biti skroman. Prije ili kasnije ce doci vrijeme kada ce i ovo sada djelovati nestvarno.

 I gle, to će vrijeme doći već za koju godinu, tj. kad se Messi zahvali? Treba biti optimista, ali kako?

 

Barcelonista uto 3.9.2019 22:30
bananaman1 kaže...
Barcelonista kaže...

 Ovo što je Barcelona sada je daleko iznad onog što je 70 posto njene historije. Od 2009e traje presedan. Treba biti skroman. Prije ili kasnije ce doci vrijeme kada ce i ovo sada djelovati nestvarno.

 I gle, to će vrijeme doći već za koju godinu, tj. kad se Messi zahvali? Treba biti optimista, ali kako?

 

 Ansu Fati ce to rijesiti. Bez brige :D :D :D

matrix777 sri 4.9.2019 23:58
Mitch kaže...
Da nudis 3 LP trofeja za Messija nitko zdrav ne bi to prihvatio...

 Messi može odigrati do 2 godine još na ovom nivou, sve nakon toga će biti iznadprosječno no ne i "nadnaravno" kako ga neki opisuju danas. Mbappe je argumentirano gotov igrač i nakon Messija i Ronalda jedino on ostaje kao izdvojen. Nakon Messija kako vidiš ovaj klub? 

 

Misliš da Messi može dati više na terenu od Neymara i Mbappea zajedno? Želim reći da u današnju Barcu izvadiš Messija i ubaciš lijevo Neymara i desno Mbappea, kako ti zvuči? Jača ili slabija Barca? Sarkazam off, ne mislim da igra 12 igrača naravno.