Barcelonista uto 13.8.2019 10:14
CoLLo kaže...

Nadam se da si upravu, ali sve se bojim da Valverde neće znati posložiti ovakvu ekipu punu zvijezda. To jeste, mislim da on nema tako jaku "šaku" da lupi od sto i da određenim igračima kaže da će morati imati manju minutažu. 

Kako mi se čini, Valverde će ponovo srati sa Coutinhom na krilu i forsiranjem Rakete i Busija tako da će usrat sve što su Abidal i ekipa uradili u ovim prethodnim transfer prozorima. I sam se iskreno nadam da nisam upravu, ali vijdećemo sve kroz narednih par sedmica.

 pa vidi, Valverde je i doveden zato sto nije trener koji ima jaku saku i koji sa njom udara od stol. Njegov posao i jeste da napravi balans izmedju tih starih koji "moraju" igrati i mladih. Uprava ne zeli da otjera suareza, buskeca i druge. Njemu je samo zapao taj posao. 

 

previse je tu vaznih faktora, ne treba pojednostavljivat stvari.

 

sjecate se januara 2015 i sukoba Messija i Enrikea. Da ne bi mirovnjaka Xavija ko zna kako bi to zavrsilo, al sigurno ne bi tripletu uzeli. 

 

Ja bi iskreno volio kad bi u sredini igrali Busi, De Jong i Arthur, al ne znam dal to moze funkcionisati. Saznacemo uskoro.

CoLLo uto 13.8.2019 13:44

Mislim da moraju igrati ili De Jong ili Busi, s obzirom da igraju na potpuno identičnim pozicijama i to se vidjelo u pripremnim, ali ono što je meni zabrinjavajuće da imamo 5 vrhunskih igrača na 3 mjesta u napadu. Mislim da neće Valverde to znati posložiti. 

Još ova priča oko Neymara sada, 100 mil. plus 2 igrača, znam da su slatke muke, ali stvarno ne znam kako posložiti tim a da svi budu sretni i da igraju.

Opet slažem se i donekle sa tobom da i nije najgora stvar što je Valverde tako pragmatičan, zato i vjerovatno nema sukoba unutar svlačionice i igrači ga podržavaju. 

kexzoR uto 13.8.2019 16:12

Idioti nude 100mil + Coutinho (vrijednost 90mil) + Rakitic (vrijednost 50mil) = 240mil eura. Ovo je suludo. Glavni kreatori u vezi ce nam biti Busquets i Roberto xD

The_K uto 13.8.2019 16:43

Uprava ako je pametna neka uzme Neymara samo za nekih 100 do 120 milijuna eura bez dodatnih igraca. Zasto bi mi dali 100 milja+ Coutinha+ Rakitica za igraca koji se vec dvije godine za redom ozljedjuje u drugom/trecem mjesecu i propusti ligu prvaka osminu finala dva puta i 3 mjeseca lige. Kad se prosle godine igralo svjetsko prvenstvo Coutinho je bio glavni igrac brazila a ne Neymar, Coutinho je vodio igru i sve je preko njega islo i odigrao je puno bolje turnir od Neymara i zasto bi onda Barcelona dala 100 milja i Coutinha za Neymara kad je ocito da je Coutinho trenutno bolji samo sto ne igra na svojoj prirodnoj poziciji pa ne moze pokazati svoje znanje u Barceloni i da Coutinho ode u PSG i on bi u onoj farmerskoj ligi razvaljivao kao Neymar. Ne razumijem zasto Barcelona mora preplacivati da bi dovela Neymara kad nam je napad vec krcat imamo Griezmanna, Messia, Suareza i Dembelea. Ako cemo uzimati vec Neymara onda ga necemo preplacivati vec bi trebali odabrati cijenu i drzati se toga i ako PSG ga nece pustiti samo za 100-120 milja neka onda tamo i ostane. Za coutinha smo prosle godine dali oko 130 milijuna eura i sad bi ga oni nakon sezone i pol pustili za sicu umjesto da se potrude da ga prodaju barem za 100 ili da ga forsiraju jos ove godine na drugoj poziciji. Coutinho zna igrati nogomet i medju boljim je nogometasima samo sto mu ocito nesto ne pase u Barceloni. Nikako mi se ne svidja kako posluje uprava vecinu igraca preplati, ne forsiraju vise mlade iz skole, postavili su trenera koji se ne vodi po filozofiji Barcelone vec se igra na rezultat uglavnom Barcelona vise nije Barcelona vise nema te prepoznatljive igre nema tiki take

kexzoR uto 13.8.2019 16:44
The_K kaže...

Uprava ako je pametna neka uzme Neymara samo za nekih 100 do 120 milijuna eura bez dodatnih igraca. Zasto bi mi dali 100 milja+ Coutinha+ Rakitica za igraca koji se vec dvije godine za redom ozljedjuje u drugom/trecem mjesecu i propusti ligu prvaka osminu finala dva puta i 3 mjeseca lige. Kad se prosle godine igralo svjetsko prvenstvo Coutinho je bio glavni igrac brazila a ne Neymar, Coutinho je vodio igru i sve je preko njega islo i odigrao je puno bolje turnir od Neymara i zasto bi onda Barcelona dala 100 milja i Coutinha za Neymara kad je ocito da je Coutinho trenutno bolji samo sto ne igra na svojoj prirodnoj poziciji pa ne moze pokazati svoje znanje u Barceloni i da Coutinho ode u PSG i on bi u onoj farmerskoj ligi razvaljivao kao Neymar. Ne razumijem zasto Barcelona mora preplacivati da bi dovela Neymara kad nam je napad vec krcat imamo Griezmanna, Messia, Suareza i Dembelea. Ako cemo uzimati vec Neymara onda ga necemo preplacivati vec bi trebali odabrati cijenu i drzati se toga i ako PSG ga nece pustiti samo za 100-120 milja neka onda tamo i ostane. Za coutinha smo prosle godine dali oko 130 milijuna eura i sad bi ga oni nakon sezone i pol pustili za sicu umjesto da se potrude da ga prodaju barem za 100 ili da ga forsiraju jos ove godine na drugoj poziciji. Coutinho zna igrati nogomet i medju boljim je nogometasima samo sto mu ocito nesto ne pase u Barceloni. Nikako mi se ne svidja kako posluje uprava vecinu igraca preplati, ne forsiraju vise mlade iz skole, postavili su trenera koji se ne vodi po filozofiji Barcelone vec se igra na rezultat uglavnom Barcelona vise nije Barcelona vise nema te prepoznatljive igre nema tiki take

 Odvratni štakor Neymar ni ne treba Barceloni.

playjob uto 13.8.2019 19:56

Neymarov story na Instagramu, pomalo provokativno, navodno se nalazi na južnoj obali Portugala jer ima slobodan dan. Vraća li se natrag u Francusku ili će skrenuti u Španjolsku? Nadam se drugoj opciji.

bananaman1 uto 13.8.2019 22:26

Neymar je smeće kao čovjek, a i kao igrač pada sve niže!? Ne mogu vjerovati da nakon što smo okupili ovakav tim , sve momci na svom mjestu (osim zubatog padavičara) stručnjaci Barce uopće i razmatraju da kupe (za veliku lovu) tog brazilskog bolesnika??? 

Barcelonista sri 14.8.2019 11:17
The_K kaže...

Uprava ako je pametna neka uzme Neymara samo za nekih 100 do 120 milijuna eura bez dodatnih igraca. Zasto bi mi dali 100 milja+ Coutinha+ Rakitica za igraca koji se vec dvije godine za redom ozljedjuje u drugom/trecem mjesecu i propusti ligu prvaka osminu finala dva puta i 3 mjeseca lige. Kad se prosle godine igralo svjetsko prvenstvo Coutinho je bio glavni igrac brazila a ne Neymar, Coutinho je vodio igru i sve je preko njega islo i odigrao je puno bolje turnir od Neymara i zasto bi onda Barcelona dala 100 milja i Coutinha za Neymara kad je ocito da je Coutinho trenutno bolji samo sto ne igra na svojoj prirodnoj poziciji pa ne moze pokazati svoje znanje u Barceloni i da Coutinho ode u PSG i on bi u onoj farmerskoj ligi razvaljivao kao Neymar. Ne razumijem zasto Barcelona mora preplacivati da bi dovela Neymara kad nam je napad vec krcat imamo Griezmanna, Messia, Suareza i Dembelea. Ako cemo uzimati vec Neymara onda ga necemo preplacivati vec bi trebali odabrati cijenu i drzati se toga i ako PSG ga nece pustiti samo za 100-120 milja neka onda tamo i ostane. Za coutinha smo prosle godine dali oko 130 milijuna eura i sad bi ga oni nakon sezone i pol pustili za sicu umjesto da se potrude da ga prodaju barem za 100 ili da ga forsiraju jos ove godine na drugoj poziciji. Coutinho zna igrati nogomet i medju boljim je nogometasima samo sto mu ocito nesto ne pase u Barceloni. Nikako mi se ne svidja kako posluje uprava vecinu igraca preplati, ne forsiraju vise mlade iz skole, postavili su trenera koji se ne vodi po filozofiji Barcelone vec se igra na rezultat uglavnom Barcelona vise nije Barcelona vise nema te prepoznatljive igre nema tiki take

 Zasto gledaš samo fudbalski aspekt. Nejmarov brend je daleko vrijedniji od Kutinjovog. Kad bi se gledalo čisto fudbalski, možda je Kutinjo u ovom trenutku i vrijedniji igrač od Nejmara, ALI... nije to jedino važno

CoLLo sri 14.8.2019 16:28

Neymarov brend ne smije i ne može kao takav postojati u timu kao što je Barcelona. Barem ja kao navijač i zaljubljenik u ovaj tim smatram da to tako ne ide u Barci. Uostalom to je i bio razlog zbog kojeg je otišao prvenstveno iz Barce, jer nije mogao razvijati taj "Neymarov brend" u Messijevoj sjenci.

Jedino ukoliko je spreman poklopiti se, surađivati i odrađivati zadani posao, bez onih sranja o povredama kako bi išao cugat na sestrinom rođendanu onda bi se i moglo razmišljati o njegovom povratku.

dustydaman čet 15.8.2019 13:14

Znači prije dvije godine je neymar (namjerno prvo slovo malo) otišao ko zadnja pizda i smeće i sad ga ovi hoće vratiti. I igrači se kao slažu s tim, čak sam čitao nešto da ga je Messi zvao da odbije sve ponude i vrati se natrag?? Ka ta stro fa 

bananaman1 čet 15.8.2019 15:02

Ja jednostavno ne mogu vjerovati da ga i igrači žele nazad?? Messi onako odgojen i pristojan momak, a da želi pored sebe smrada koji je sve suprotno od njega? pa pola sezone je Leo proveo gledajući neymara kako se valja, svađa, dribla i gubi lopte do besvjesti?! Mali je žešći bolesnik i mislim da to i nije istina, mislim priča o tim velikim prijateljstvima?

Hexfire čet 15.8.2019 16:34
kexzoR kaže...
Messi, van dijk I Ronaldo su nominirani za onu uefa nagradu. Po cemu je Ronaldo zasluzio biti ispred nekog iz ajaxa? Strasno

 A tko to molim te iz Ajaxa je bio na razini Ronalda ove godine? Možda da su osvojili ili barem igrali finale LP, ali ovako nema ama baš nikakvog pokrića da itko od njih bude nominiran. Logično je da Ronaldo bude na shortlisti, ali isto tako i da bude zadnji u ovoj konkurenciji.

 

Nadam se da Van Dijk osvaja, vrijeme je da se i defanzivce malo pohvali. Kad je Canavaro osvojio to je bilo više reda radi, ali Virgil je cijelu sezonu bio savršen. Uz Firmina i Alissona, daleko najbolja Kloppova kupnja.

Hexfire čet 15.8.2019 18:30
kexzoR kaže...
Ziyech, de Ligt, de Jong, van de beek I schone su bolje odigrali LP od Ronalda. Mozda cak i David Neres.

 A dobro izdanje u LP je presudno zašto? Ak gledaš samo LP onda nema ni Messi šta tu tražiti nakon sramote protiv L'poola.

 

Ronaldo je osvojio Seriu A i Ligu Nacija s repkom, natjecanje koje UEFA žestoko gura. 

kexzoR čet 15.8.2019 18:31
Hexfire kaže...
kexzoR kaže...
Ziyech, de Ligt, de Jong, van de beek I schone su bolje odigrali LP od Ronalda. Mozda cak i David Neres.

 A dobro izdanje u LP je presudno zašto? Ak gledaš samo LP onda nema ni Messi šta tu tražiti nakon sramote protiv L'poola.

 

Ronaldo je osvojio Seriu A i Ligu Nacija s repkom, natjecanje koje UEFA žestoko gura. 

 Prosle godine smo imali raspravu o toj nagradi bas u ovoj temi. Par ljudi je napisalo da se ta nagrada dodjeljuje najboljem igracu lige prvaka/europske lige.

Hexfire čet 15.8.2019 19:10
kexzoR kaže...

 Prosle godine smo imali raspravu o toj nagradi bas u ovoj temi. Par ljudi je napisalo da se ta nagrada dodjeljuje najboljem igracu lige prvaka/europske lige.

 Ne znam koji to ljudi, ali ova nagrada obuhvaća sva natjecanja pod okriljem UEFE. LP kao najprestižnije natjecanje sigurno nosi veliki značaj, ali sigurno ne toliko da ulazak u polufinale nadjača osvajanje drugog natjecanja. Po meni se komotno ove godine moglo zaobići i Ronalda i Messija, ali znamo svi da to nije moguće.

playjob čet 15.8.2019 19:40
Hexfire kaže...
kexzoR kaže...

 Prosle godine smo imali raspravu o toj nagradi bas u ovoj temi. Par ljudi je napisalo da se ta nagrada dodjeljuje najboljem igracu lige prvaka/europske lige.

 Ne znam koji to ljudi, ali ova nagrada obuhvaća sva natjecanja pod okriljem UEFE. LP kao najprestižnije natjecanje sigurno nosi veliki značaj, ali sigurno ne toliko da ulazak u polufinale nadjača osvajanje drugog natjecanja. Po meni se komotno ove godine moglo zaobići i Ronalda i Messija, ali znamo svi da to nije moguće.

 Ma da, zaobić Messija? Koji je to igrač, po tvome, skromnome, mišljenju, zaslužio bit na listi umjesto njega?

kexzoR čet 15.8.2019 20:25
playjob kaže...
Hexfire kaže...
kexzoR kaže...

 Prosle godine smo imali raspravu o toj nagradi bas u ovoj temi. Par ljudi je napisalo da se ta nagrada dodjeljuje najboljem igracu lige prvaka/europske lige.

 Ne znam koji to ljudi, ali ova nagrada obuhvaća sva natjecanja pod okriljem UEFE. LP kao najprestižnije natjecanje sigurno nosi veliki značaj, ali sigurno ne toliko da ulazak u polufinale nadjača osvajanje drugog natjecanja. Po meni se komotno ove godine moglo zaobići i Ronalda i Messija, ali znamo svi da to nije moguće.

 Ma da, zaobić Messija? Koji je to igrač, po tvome, skromnome, mišljenju, zaslužio bit na listi umjesto njega?

 playjob po tvome misljenju je Modrić

playjob čet 15.8.2019 21:22
kexzoR kaže...
playjob kaže...
Hexfire kaže...
kexzoR kaže...

 Prosle godine smo imali raspravu o toj nagradi bas u ovoj temi. Par ljudi je napisalo da se ta nagrada dodjeljuje najboljem igracu lige prvaka/europske lige.

 Ne znam koji to ljudi, ali ova nagrada obuhvaća sva natjecanja pod okriljem UEFE. LP kao najprestižnije natjecanje sigurno nosi veliki značaj, ali sigurno ne toliko da ulazak u polufinale nadjača osvajanje drugog natjecanja. Po meni se komotno ove godine moglo zaobići i Ronalda i Messija, ali znamo svi da to nije moguće.

 Ma da, zaobić Messija? Koji je to igrač, po tvome, skromnome, mišljenju, zaslužio bit na listi umjesto njega?

 playjob po tvome misljenju je Modrić

 Nonšalantno, i ja s time problem nemam. 

Hexfire čet 15.8.2019 21:30
playjob kaže...

 Ma da, zaobić Messija? Koji je to igrač, po tvome, skromnome, mišljenju, zaslužio bit na listi umjesto njega?

 A gle, naravno da bi bilo vatre da se zaobišlo Messija i Ronalda. Ali recimo Firmino i Becker su oboje imali fantastične sezone, te uzeli LP i Copa Americu. Zar baš ni jedan nije zaslužio biti na listi? 

 

Na kraju dana, koga briga. Svake godine imamo iste glupe rasprave koji nikamo ne vode.

el.šef pet 16.8.2019 22:50

Najgore je gubiti vrijeme. A to je ono sto je uprava napravila ostavljajuci Valverdea za trenera, ode jos jedna godina u nepovrat. 

Transfere necu ni komentirati.