gnomisa sub 25.8.2018 16:46

Zanima me koliko mogu dobiti za svoj Samsung S7 (G-930F), crni. Dakle mobitel je u vrhunskom stanju (u mom slučaju doslovno skoro kao nov) jel ja čuvam svoje stvari, nema ni točkice ni crtice ekran kao nov sve kao novo. Imam masku za njega koju koristim i u kojoj je od prvog dana - Spigen Rugged Armor (valjda najbolje maske na tržištu). Kupljen u TELE2 krajem 9mj. prošle godine i ima jamstvo do 31.10.2019. (provjerio preko IMEI broja). Imam i račun kod sebe kao i kutiju i svu opremu. Softver je updejtan na Oreo.

Iskreno mobitel je brutala i dalje, vrti sve bez problema. Kamera i dalje drži korak s najboljim kamerama danas (ista je i u S8). Baterija je na 88% healtha dakle nisam ga puno ni koristio. (139 cyclesa).

E sad, vjerujem da se može za njega dobiti maximum za koliko se prodaju najbolji primjerci ali me zanima koliko je to. Razlog zašto razmišljam o prodaji je kupnja novog većeg i jačeg modela ali opet ak se ne isplati prodaja ovog onda nema smisla...

lijep pozdrav

maks0806 sub 25.8.2018 20:39

Mene niti zanima tvoj samsung niti imam ikakvu namjeru ili razlog spuštati ti cijenu. To je 2.5g star model, cijene su takve na njuškalu i ostalim oglasima, za 1500 sam nabavio očuvani S7 edge, jbg, ne znam što očekuješ. 

gnomisa sub 25.8.2018 21:31
maks0806 kaže...

Mene niti zanima tvoj samsung niti imam ikakvu namjeru ili razlog spuštati ti cijenu. To je 2.5g star model, cijene su takve na njuškalu i ostalim oglasima, za 1500 sam nabavio očuvani S7 edge, jbg, ne znam što očekuješ. 

Očuvan i kao novi nije isto. Nije isto sa garancijom od 2mj ili sa 14mj. Ili bez gare.

vlado051 sri 5.9.2018 17:14

Ja sam svoj s7 edge sa spigen maskom, oprema i garancija pol godine i bez crtice prodao jucer za 1500 nakon 3 dana cekanja preko njuskala tako da mislim da je to realna cijena ako zelis odmah prodat. Mozda sam mogao dobit i 2500 ako bi neko naletio. Ali ako zelis odma prodat bez cekanja onda 1500 i mislim da je dobra procjena.

kbenzema sri 5.9.2018 17:58

Kolega, od početka lipnja do kraja srpnja mi je S7 bio na njuškalu. Krenuo sam s 2000, jedva dobio 1600 za njega, al doslovno jedva jer većina ponuda je bila niža.

Mob kao i tvoj, bez točkice, od prvog dana u maski i s kaljenim staklom. Također instaliran oreo. Sva oprema, slušalice ne korištene, battery health bio na 94% ak se ne varam.Kupljen krajem 11.mj. 2017., dakle kad sam ga prodao ostalo mu je još 16 mj. garancije. Nikad teže nisam prodao mob, a uzeo sam S7 "privremeno" jer sam čekao dok ne naletim na nešto bolje, jer sam prije njega imao G6 koji me razočarao kamerama i prodao ga u roku odmah, bio u minusu 100 kn. I reko idem uzet S7 jer je u to vrijeme bio najisplativiji, a i mislio sam da ću ga bez problema prodat, kad ono sasvim suprotno.

Dakle, ako ti se ne sviđaju procjene, nemoj ga prodavat jer iskreno dobit ćeš dost manje nego što vrijedi. Ja sam sva sreća uzeo Pixel 2 za smiješne pare tak da kolko mi se nije sviđala prodajna cijena S7, kupovna od Pixela mi je bila ko budali šamar :D

karlo125 pet 21.9.2018 22:32
gnomisa kaže...

Zanima me koliko mogu dobiti za svoj Samsung S7 (G-930F), crni. Dakle mobitel je u vrhunskom stanju (u mom slučaju doslovno skoro kao nov) jel ja čuvam svoje stvari, nema ni točkice ni crtice ekran kao nov sve kao novo. Imam masku za njega koju koristim i u kojoj je od prvog dana - Spigen Rugged Armor (valjda najbolje maske na tržištu). Kupljen u TELE2 krajem 9mj. prošle godine i ima jamstvo do 31.10.2019. (provjerio preko IMEI broja). Imam i račun kod sebe kao i kutiju i svu opremu. Softver je updejtan na Oreo.

Iskreno mobitel je brutala i dalje, vrti sve bez problema. Kamera i dalje drži korak s najboljim kamerama danas (ista je i u S8). Baterija je na 88% healtha dakle nisam ga puno ni koristio. (139 cyclesa).

E sad, vjerujem da se može za njega dobiti maximum za koliko se prodaju najbolji primjerci ali me zanima koliko je to. Razlog zašto razmišljam o prodaji je kupnja novog većeg i jačeg modela ali opet ak se ne isplati prodaja ovog onda nema smisla...

lijep pozdrav

 A sta ja znam, 2600 kuna myb