Isco20 pet 10.5.2019 18:42

Pozdrav ljudi...Kupio sam neki racunar,pa ako mi moze te reci otprilike koje ja igre na njemu mogu igrati onako bez problema..I ako imate neki dobar savjet sta da dodam/promjenim u racunaru na osnovu specifikacija. Pisao sam ovo i na jos nekim forumima ali ljudi ne zele pomoci samo ponizavaju (oke,nije mi jak racunar,ali barem bez ponizavanja,da imam novca kupio bi neki gameing racunar,ali nemam),ako mozete pomoci,hvala vam..ali bez losi(glupih komentara) veliki pozdrav za prave ljude.

HP 8300 SFF
SISTEM: WINDOWS 10 
PROCESOR: i5-3570 4x 3.40 TURBO BOOST 3.80GGHz
RAM:8GB
GRAFIKA: INTEL HD 2500 2GB

Ajar pet 10.5.2019 19:13
Isco20 kaže...

Pozdrav ljudi...Kupio sam neki racunar,pa ako mi moze te reci otprilike koje ja igre na njemu mogu igrati onako bez problema..I ako imate neki dobar savjet sta da dodam/promjenim u racunaru na osnovu specifikacija. Pisao sam ovo i na jos nekim forumima ali ljudi ne zele pomoci samo ponizavaju (oke,nije mi jak racunar,ali barem bez ponizavanja,da imam novca kupio bi neki gameing racunar,ali nemam),ako mozete pomoci,hvala vam..ali bez losi(glupih komentara) veliki pozdrav za prave ljude.

HP 8300 SFF
SISTEM: WINDOWS 10 
PROCESOR: i5-3570 4x 3.40 TURBO BOOST 3.80GGHz
RAM:8GB
GRAFIKA: INTEL HD 2500 2GB

 mogu ti reći samo za fps, single player - jedino što me zanima. imam približno takav sustav (duplo više ram-a) i odvojenu grafičku radeon 2GB. radi sve (wolfensteini, tomb raideri, sniper elite i novije) na high postavkama, osim metro exodus, koji neće niti na low (vjerojatno do lošeg programiranja jer ne postoji razuman razlog da ne radi kao i ostali). ako je tvoja grafika intel (ugrađena u cpu) i dijeli ram (tih 2 GB) s cpu-om, dodaj još 8 GB na matičnu ili ugradi posebnu grafičku i radit će gotovo sve, ako nisi manijak pa ti na 150 inčnom zaslonu treba 4 K na 150 fps bez trzaja. u me na 24 inča i 1920 x 1200 nema frke., e, da: taj "turbo boost" ti ne treba. samo dogrijava sustav a nikakva praktična korist. 

Isco20 pet 10.5.2019 19:31

Uredu druze ..a da li ja sad mogu stvarno ugraditi neku novu jacu graficku na komp ako mi je intel (ugradjena u cpu)..nisam znao da to moze.Je li samo ubacim tu novu graficku i tjt ili moram vaditi neke djelove haha  

Stjepanj pet 10.5.2019 19:36
Isco20 kaže...

Uredu druze ..a da li ja sad mogu stvarno ugraditi neku novu jacu graficku na komp ako mi je intel (ugradjena u cpu)..nisam znao da to moze.Je li samo ubacim tu novu graficku i tjt ili moram vaditi neke djelove haha  

 "Samo" ubacis u pcie slot za graficku koji je na maticnoj ploci, no kako velis imas to low profile kuciste pa ce ti trebati i low profile graficka jer klasicna ne stane, ili da radis ovak nekaj?

https://www.youtube.com/watch?v=bet_CCPQgUI

lp