Sigurnosni softver

Ultimativna antivirus tema - P&O

Marko :D sri 11.12.2019 10:32

Pronašao sam krivca; Google Funding Choices. U članku za podršku se nalazi i screenshot iste te poruke. Rješenje je jednostavno; moramo dozvoliti učitavanje skripte s adrese fundingchoicesmessages.google.com.

 

Dodaj ovo pravilo u user-filter i poruka se više ne bi trebala pojavljivati (bar se meni ne pokazuje).

@@||fundingchoicesmessages.google.com/f/*$script,domain=www.index.hr

 

 

RUNNER pet 20.12.2019 21:28

Bok momci strucnjaci,frendovi,  kako ste?

 

Zanima me vase misljenje za PrivateFirewall !

 

Kako danas stoji sa uporabom s obzirom da je odavno napusten i da je rame uz rame sa Outpost, Ashampoo, Pctools u smetljistu istorije ili povjesti ako je bolje reci.

S obzirom da se moze instalirati i radi isto kao sto je radio ranije, nikakve razlike.

 

Nebi bilo lose da se  esto kaze za ovo i da pokazu mane i prednosti ako neko nesto zna.

 

poz

 

 

gusta21 ned 22.12.2019 13:27
Marko :D kaže...

Pronašao sam krivca; Google Funding Choices. U članku za podršku se nalazi i screenshot iste te poruke. Rješenje je jednostavno; moramo dozvoliti učitavanje skripte s adrese fundingchoicesmessages.google.com.

 

Dodaj ovo pravilo u user-filter i poruka se više ne bi trebala pojavljivati (bar se meni ne pokazuje).

@@||fundingchoicesmessages.google.com/f/*$script,domain=www.index.hr

 

 

 za sada se i meni ne pokazuje vidjet cemo malo kasnije ps. nazalost opet na indexu isto g...o iskace

gusta21 ned 22.12.2019 16:03
Marko :D kaže...

Ovaj filter je napravljen za uBlock Origin, kojeg većina ovdje koristi. Ako si to pravilo dodao u user-filter i opet ne radi, počisti cache i kolačiće.

 da koristim uBlock Origin pocistio sam casche i kolacice i sad radi

andi.cro ned 5.1.2020 17:00
bunker kaže...

Svako dobro u 2020-toj dragoj ekipi iz ove teme, čim više zdravlja i para, a čim manje virusa...!

😜

Hvala koljega, tebi i tvojima također sve naj,naj u ovoj okrugloj 2020 ( mora da bude dobra kad ima tak lepi broj ) 

 

Što se tiče virusa... a kaj je to???

bunker ned 5.1.2020 17:38


Hvala druže, isto želim tebi i tvojima !

Pazi ti na ove Rumunje sa plinom po parkinzima ( kompa mi pričali kako su mu probali u kabinu plin pustiti...)...

😜

Truljo pon 6.1.2020 08:38
bunker kaže...

Svako dobro u 2020-toj dragoj ekipi iz ove teme, čim više zdravlja i para, a čim manje virusa...!

😜

 Svako dobro svim forumašima ove teme u 2020!

I da, želim koji virus u 2020, u prošloj godini ih nije bilo

andi.cro uto 7.1.2020 10:55
bunker kaže...

Hvala druže, isto želim tebi i tvojima !

Pazi ti na ove Rumunje sa plinom po parkinzima ( kompa mi pričali kako su mu probali u kabinu plin pustiti...)...

😜

 Hvala na brizi i upozorenju ali ja vozim samo po ZG i bližoj okolici tak da nemam putovanja i noćenja na odmorištima i parkinzima 

 

andi.cro uto 7.1.2020 10:57
Truljo kaže...
bunker kaže...

Svako dobro u 2020-toj dragoj ekipi iz ove teme, čim više zdravlja i para, a čim manje virusa...!

😜

 Svako dobro svim forumašima ove teme u 2020!

I da, želim koji virus u 2020, u prošloj godini ih nije bilo

 Tek tolko da ne zaboraviš ko i ja kaj je to!!!

djigibao uto 7.1.2020 13:47

...također sve naj u novoj 2020 godini cijeloj ekipi i svim citateljima ove (nazalost ) pomalo zapostavljene teme .

Nadam se da ce doci neki novi "klinci" koji ce ozvijeti ovu interesantnu i korisnu temu pa da mi "starci" mozemo stogod novog procitat-naucit .

 

_________________________________________________________________________________________________________________

 

A za to vrijeme u svijetu....

 

State Department mora objasniti kako i zašto prodaje hakerske alate i usluge

 

Javna je tajna da brojni kibernetički i hakerski alati koji su prvotno osmišljeni za obranu neke države svoj put pronađu i na crno tržište te budu upotrebljen protiv tih istih država.
Upravo se to dogodilo SAD-u kad su tvrtke koje su inicijalno bile angažirane za izradu kibernetičkih alata za obranu SAD-a te iste alate prodale stranim igračima.

 

...klikni za nastavak teksta....

iandic ned 26.1.2020 09:37

Koristim Avast i prošle godine sam platio licencu 15€, a sada mi se nudi za 30€ (puna cijena 60€).

 

Nije mi jasno da su poskupili za duplo u godinu dana.

 

Jel ima kakva alternativa sa normalnijom cijenom za preporučiti?

 

Možda Avira za 18€?

bunker ned 26.1.2020 10:04


@iandic

Defender i fw koji defaultno dođu uz win10. U defenderu propali sve one dodatne zaštite, u fw podesi na najtvrđe, a ako baš zujiš po problematičnim stranicama onda imaš i mogućnost virtualizacije unutar win10 ( sandbox ).

Mapu sa bitnim dokumentima sinhroniziraj sa nekim cloudom ( box, Dropbox, gdrive...) i tamo imaš povijest do 30 dana unatrag ( ako te baš ransom zgodi )...

I to je sve free .

Spiridon čet 30.1.2020 21:13

Pozdrav.

Komp iz potpisa se usporio do bola... (i3 2100 konfa)...  Video od 2-3 minute ne može glatko odvrtiti. Imam McAfee i Windows Defender.

Mogu li instalirati neki Anti malware program uz McAfee i Win Defender? I koji Antimalware?

Ili da deinstaliram McAfee (i kako ga deinstalirati? ) ?

Help, pliz.