Samsung

Samsung Galaxy S10/S10+

ivicask sri 9.10.2019 10:40
Igor666 kaže...

kod mene nista S10+ tcom.

 

al ovo je samo security patch, ne update koji donosi poboljsanje kamere itd. ne kuzim..

 To je update koji dolazi nakon tog velikog, tako da ko ga nije dobio je dva već u zaostatku..

Silent horror1992 pet 11.10.2019 11:36

Meni juče stigao 1.9. update.

Jbt jel normalno da mi se mrežne postavke resetirale i prebacilo na automatsko biranje ???

Pošto sam u pograničnom području dođe mi poruka koristite mrežu BH Telecom ja gleam koji krc, odem u opcije i za obe sim kartice se postavilo na automatiku WTF

Cijene su predivne, da sam obavio poziv od 15-20min bilo bi veselja pošto sam pretplata u HT.

bokizg pet 11.10.2019 22:49

Zdravo,

 

Imali li koga tko ima probleme s skidanjem nadogradnje OTA? Stisnesm update i stoji jedno 5 minuta "connectin to server" i onda javi gresku da se nije mogao spojiti na update server. Probao sve zivo, wipe cache particije, wipe cache-a aplikacije "Software Update" i nista ne pomaze. Isao u safe mode, probao od tamo takodjer nista. Probao sve sto ljudi na webu navode osim factory reseta. Factory reset ne radim iz razloga jer mi treba jedno 2-3 mjeseca da podesim mob kak spada i ne radi mi se to ispocetka.

mirkec1 sub 12.10.2019 08:07

Ne radi na A1 i svemu sto je njihovo, Bnet, tomato..kazu da znaju i da rade na tome.
Najbolja mreza....ma naravno. Prvo neki dan roknu, a ovo vec traje par tjedana. Stres je kad si na vrhu, pa popustis od pritiska......

bokizg ned 13.10.2019 19:36

majko isusova kristova ja ne vjerujem. spojim se na vpn i gle, mogu do update servera. ne kuzim kaj se desava na a1. ovo izgleda ko mrezni problem ili im je samsung sve prefixe stavio na neku blacklistu :)

 

tnx za rjesenje

d7d8d9 pon 14.10.2019 15:15
bokizg kaže...

majko isusova kristova ja ne vjerujem. spojim se na vpn i gle, mogu do update servera. ne kuzim kaj se desava na a1. ovo izgleda ko mrezni problem ili im je samsung sve prefixe stavio na neku blacklistu :)

 

tnx za rjesenje

 

wenclino uto 15.10.2019 09:46
4mal kaže...
mersimh kaže...

android 10 beta program je tu.

tko zeli nek proba.

 

ja jedino ne mogu jer mi ne bi vise radio google pay zbog bete

 gdje se prijavim  za betu?  imas link 

Samsung members,app

 

Ali ništa od toga bar ne kod nas