Samsung

Samsung Galaxy S10/S10+

ParaNO1d pet 12.7.2019 09:48

S10, star tjedan dana. Lag na notifikacijama kad je ekran zakljucan i AOD ukljucen, sporo otkljucavanje fingerprintom. Do nekidan sam imao S9 i kao da mi je bio fuidniji od ovog 😥 ima netko lijek za ovo?

mp3david pon 15.7.2019 18:39

Nakon puno razmisljanja dali uzeti novi mob ili ne ipak sam uzeo S10e.

Gledao sam Oneplus 7pro ali je ogroman i skup, gledao sam novu xperiu 1, ali je na oglasu nema niti igdje na netu, a i skupa je,samo je tcom ima.
Novi galaxy a80 me fascinirao,iako ima velki ekran ali je drugaciji i fora je,ali ga ipak nisam uzeo.
LG G8 nikako da dodje u prodaju,a i dok dodje, nece mu cijena pasti tako brzo kako je pala S10 modelima.
Gledao sam Xiaomi Mi9t, i koliko god da je brutalan, steta da nije odma dosao pro model,mozda bih ga odma uzeo.

Imam S8 vec godinu i 9 mjeseci i razlika u brzini je nevjerojatna, a ipak ja svoj mob nisam nijednom vracao na tvornicke postavke,pa i to doprinosi tome.

Ekupi je imao 20 posto popusta na trenutno redovnu cijenu od 4399kn, izasao me 3519kn i jos sam iskoristio kupon od 300kn tako da me izasao 3219kn.
Sad cekam da mi dodje pa bumo vidli.
Znam da bi preko oglasa prosao jeftinije kasnije,ali sumnjam da bi ga bas nasao u zutoj boji,tako da mi i nije zao.

MatijaZG sri 17.7.2019 10:24
galinjo24 kaže...

16-dan od maila di je potvrdjena registracija a sluski ni za lijeka?jel kome jos toliko kasnilo?

 Tako ti to uvijek bude. Proteklih godina mi se je potrefilo da bi sa svakim uređajem S linije uvijek uhvatio neku promociju. S6 Edge+, pa S7, pa S8 i S9 su mi bili uključeni u promocije i čekalo se je mjesec i više dana. Ovaj put sam nabavio S10 01.07., dakle dan nakon isteka promocije, i boli me k za to. Da mi te sluške trebaju, već bi ih kupio.

Sada će tema idućih mjesec dana biti obasipana upitima da li je nekome stigao paket 

Johanan čet 18.7.2019 20:40

Pozdrav ekipa,

imam već neko vrijeme s10 i prezadovoljan sam.

No, zanima me koje mogućnosti postoje u HRvatskoj s obzirom na Google Pay ili Samsung Pay?

Imam Visu Electron u PBZ-u.

Kako to postaviti?

 

Hvala i pozdrav :)

bik pet 19.7.2019 17:06

Koliko je ustvari S10 bolji od S10E ?

 

Presao bih sa S8+ na neki od ta dva, jos sam neodlucan, jednino sto znam je da želim nesto manje/zgrapnije od S8+ jer preko ljeta osjetim njegovu pravu veličinu i fali mi "one hand" mob..

BOGDO pet 19.7.2019 18:36

Obzirom da je danas mob imao let po kabini službenih kola, ostao čitav, rekel sam si da trebam uzeti kaljeno za njega.

 

Otisao sam u smart opremu u importaneu i kupio Mr. Monkey 5D zaštitno staklo.

 

Lijepa teta je to stručno i s toliko ljubavi namontirala, a ja sav hepi. Super stoji staklo gore, nema onih rubova kad se zrak nakupi. Jednake čvrstoće kao i klasično.

 

Minusi su cijena koja je sa 250 snižena na 200 kn, te je odaziv čitača prsta nešto sporiji i morao sam upaliti touch sensitivity da očita otisak, koji sam naravno morao ponovo regat.  Al fakit, obzirom kolko košta uređaj ovo je minimalno ulaganje i mogu živjeti sa sporiji čitačem, a i galaxy watch je pod trusted devices pa se telefon otključava odmah.

 

Lp

zuper pet 19.7.2019 18:49
bik kaže...

Koliko je ustvari S10 bolji od S10E ?

 

Presao bih sa S8+ na neki od ta dva, jos sam neodlucan, jednino sto znam je da želim nesto manje/zgrapnije od S8+ jer preko ljeta osjetim njegovu pravu veličinu i fali mi "one hand" mob..

 Ima tele kameru koju ćeš vjerojatno najmanje koristiti i nešto veći ekran. Sve ostalo većinom isto. S10e se u nekoliko navrata našao na akcijama u dućanu za 3500 i iz tog aspekta je mnogo logičniji izbor

ivanoile pet 19.7.2019 19:06
zuper kaže...
bik kaže...

Koliko je ustvari S10 bolji od S10E ?

 

Presao bih sa S8+ na neki od ta dva, jos sam neodlucan, jednino sto znam je da želim nesto manje/zgrapnije od S8+ jer preko ljeta osjetim njegovu pravu veličinu i fali mi "one hand" mob..

 Ima tele kameru koju ćeš vjerojatno najmanje koristiti i nešto veći ekran. Sve ostalo većinom isto. S10e se u nekoliko navrata našao na akcijama u dućanu za 3500 i iz tog aspekta je mnogo logičniji izbor

 Bolji ekran, veci ekran, vecu bateriju, citac otiska u zaslonu, vise RAM-a, mislim da je cak i brze punjenje...

john142 pet 19.7.2019 21:39
Johanan kaže...

Pozdrav ekipa,

imam već neko vrijeme s10 i prezadovoljan sam.

No, zanima me koje mogućnosti postoje u HRvatskoj s obzirom na Google Pay ili Samsung Pay?

Imam Visu Electron u PBZ-u.

Kako to postaviti?

 

Hvala i pozdrav :)

 Odes u Google Pay aplikaciju, upises broj kartice a nakon toga ukljucis nfc i to je to. Prilikom placanja prislonis mob na citac kartica nakon cega dobijes poruku o placanju.

zuper pet 19.7.2019 21:49
ivanoile kaže...
zuper kaže...
bik kaže...

Koliko je ustvari S10 bolji od S10E ?

 

Presao bih sa S8+ na neki od ta dva, jos sam neodlucan, jednino sto znam je da želim nesto manje/zgrapnije od S8+ jer preko ljeta osjetim njegovu pravu veličinu i fali mi "one hand" mob..

 Ima tele kameru koju ćeš vjerojatno najmanje koristiti i nešto veći ekran. Sve ostalo većinom isto. S10e se u nekoliko navrata našao na akcijama u dućanu za 3500 i iz tog aspekta je mnogo logičniji izbor

 Bolji ekran, veci ekran, vecu bateriju, citac otiska u zaslonu, vise RAM-a, mislim da je cak i brze punjenje...

 Rezolucija na tako malom ekranu nije neka prednost. 10% veća baterija isto, pogotovo ako je na QHD. 6GB RAM ne može biti premalo, punjenje je isto. A čitač je brži i pouzdaniji u S10e. Po meni jednostavno ne vrijedi za S10 dati 200€ više