Samsung

Samsung Galaxy S10/S10+

zuper uto 25.6.2019 01:19
Fabijan kaže...

Kad smo već kod zvuka i meni danas došle AKG Y500.

 

Ali ja imam slijedeći problem: inače slušam el. muziku, ali otkad sam kupio S10 bas je jednostavno jako loš preko postojećih (žičnih prastarih Sennheiser P100) i novih bežičnih slušalica. Jednostavno nema dubine uopće. Zvuk čist, ali nema uopće bubine basa, jako loše. Duplo bolje na prastarom S5. Mislio sam da ću s novim wireless postići više budući da one imaju svoj amplifier, ali ništa se ne popravlja. Jednostavno ne mogu slušati mjuzu uz postojeći loš nepostojeći bas.

 

Probao sam u postavkama S10 uključiti atmos i probati neki od profila (classic, pop, rock i sl...) ali jednostavno uopće nisam zadovoljan, NE VALJA. Programi za poboljšanje - boostanje basa isto ne pomažu previše jer smanje nivo i onda mi je zvuk preslab i na maksimumu.

 

Ima li kakvih iskustava i savjeta?

 

Hvala.

 Pod kvalitetu zvuka imaš opciju adapt sound. Možeš odabrati jedan od predloženih opcije, ali najbolje da uzmeš slušalice, ideš u tihu prostoriju, napraviš test i dobit ćeš bogatiji zvuk

CrossDeath uto 25.6.2019 12:38
mariolla79 kaže...

Ja dobim 6.5 h sot ali kad sam doma preko wi fi..na mobilnim 3 g dobim oko 3.5 do 4.... Sto vise trosi bateriju cisti 3 g ili ona opcija gdje ima2.3.4g?

Ovisi o pokrivenosti signalom na tvom podrucju. Ako je 4g slab, onda ce naravno vise trositi 3/4g nego sam 3g.

stipoo uto 25.6.2019 21:31

Ista stvar se meni događa. Zvao sam Samsung i rekli su da pošaljem mail na galaxys10@mediapolis.hr sa svim podacima koji se traže u online prijavi.

Poslao sam kako su mi rekli i dobio sam povratno jučer mail od njih da će oni provjeriti sa samsungom i da ću se tada moći registrirati.

Nadam se da će to biti sutra jer je rok za prijavu pri kraju.

AudioGorilla uto 25.6.2019 23:35

Tako ni meni nije dolazio mail za prednarudzbu dok je nekolicina vec bila dobila slušalice..
Nađite broj i nazovite Mediapolis.
Rekli mi da kad završi rok za prijavu, onda polako kreću s isporukom. Nazvao sam 2 puta, stigao mi mail i dan nakon slušalice.

AudioGorilla uto 25.6.2019 23:35

Tako ni meni nije dolazio mail za prednarudzbu dok je nekolicina vec bila dobila slušalice..
Nađite broj i nazovite Mediapolis.
Rekli mi da kad završi rok za prijavu, onda polako kreću s isporukom. Nazvao sam 2 puta, stigao mi mail i dan nakon slušalice.

MUĆAK sri 26.6.2019 11:34

Pitanje u vezi slušalica  znači akcija traje do 30.06. ako meni mobitel od Tele2 ne dođe do 30.06. na adresu onda se ne mogu registrirati bez IMEI broja.

Na stranicama Zamzunga piše da je registracija do 14.07.19.