Samsung

Samsung Galaxy A5 2016

telefon čet 20.7.2017 18:04

Pozdrav,

 

jucer sam stavio da mi napravi update na mobitelu 6.0.1. Od tada mi ne radi 4g, tj kad upalim data, gore mi pise da je spojen na 4g+ ali ne mogu otvarat stranice. Kad prebacim na 2g/3g mi radi normalno. Ima li tko ovakvih problema? Na bon bonu sam, ako to sta znaci.

 

Hvala

romi33 ned 23.7.2017 12:16

Pozdrav! Nakon OTA nadogradnje uređaja(bonbon) na 7.0 ušao sam u recovery mod. U prilogu je slika.
U zadnjem redu piše: E: failed to find/misc partition. Molio bih nekoga tko je nadogradio svoj uređaj da provjeri u recovery modu dali se javlja greška. Hvala!

romi33 ned 23.7.2017 12:16

Pozdrav! Nakon OTA nadogradnje uređaja(bonbon) na 7.0 ušao sam u recovery mod. U prilogu je slika.
U zadnjem redu piše: E: failed to find/misc partition. Molio bih nekoga tko je nadogradio svoj uređaj da provjeri u recovery modu dali se javlja greška. Hvala!

sokre999 čet 28.9.2017 14:11

Starom mi stalno dolaze zvukovi notifikacije a nema nikakve obavijesti. 

Svakih par sekundi kao da je došla poruka ili mail a ništa nije došlo.

Jel to vezano za ovaj novi update ili nešto drugo?

Zna netko u čemu je problem? U servisu su ga hladno otkantali i ponudili mu backup za 120kn?!

 

mate213 uto 23.1.2018 21:50

Moze mi netko reci koliko bi vrijedio mob, u 5mj ce 2god kak je kupljen, znaci do tad vrijedi garancija, od prvog dana u maskici, bez ogrebotina, sve sto je doslo uz njega imam plus mogu uz njega prodati po zelji i karticu od 32 ili 64gb. Jedini problem je sto ponekad iz nekog razloga vibracija ne radi, dalo bi se na garanciji rijesiti vjerojatno,ali mi se neda s tim natezat pa bi ga prodao u stanju u kakvom je

Martinass ned 4.2.2018 11:24

Pozz, nova sam u ovome i pomalo iznenadjena. Cijeli život koristim S modele Samsunga, jučer kupim A model. Pa jel moguće da su punjaci drugaciji??? Pase mi samo punjac dobiven uz mob, ne i oni standardni Samsung punjači?? Jel to normalno?

thebatman ned 4.2.2018 12:58
Martinass kaže...

Pozz, nova sam u ovome i pomalo iznenadjena. Cijeli život koristim S modele Samsunga, jučer kupim A model. Pa jel moguće da su punjaci drugaciji??? Pase mi samo punjac dobiven uz mob, ne i oni standardni Samsung punjači?? Jel to normalno?

1) falila si temu, ovo je za a5 2016, ti imaš a5 2017

2) To je type c punjač, novi standard korišten u svim novim telefonima 

Zhnu pet 2.3.2018 08:08

Pozdrav, ekran mobitela mi treperi, 80% zaslona zapravo, mislim da je mobitelu prošla garancija, moram još provjerit, pa me interesira gdje bi bilo najbolje da ga odnesem na popravak i koliki racun mogu ocekivati, te koliko traje popravak otprilike, Split.

 

Edit: samo da napomenem da treperenje nije konstantno vec nekad treperi, nekad ne.

kućaposo pon 19.11.2018 19:01

imam ovaj mobitel točno 2 godine.

više mi baterija ne traje kao prije i do 2 dana, nego

moram puniti popodne. jel netko mjenjao bateriju, jel

ima smisla ? Inače vrlo dobar mobitel za sitno novca.

Ujednačeno dobar.

kućaposo sub 23.3.2019 17:25

nakon dvije i pol godine intenzivnog korištenja

naručit ću novu baterijicu inače odlična 2.900 mAh 

došao je vrag po svoje

 

može se nabaviti za svega 12 eura na ebay iz Njemačke,

u Hrvatskoj duplo skuplje

Bobe98 sri 8.5.2019 01:50

Pozdrav! Imam ovaj mobitel 2 ipo godine i zadnja 2 mjeseca su počeli problemi sa paljenjem početnog zaslona. Kada stisnem glavnu tipku ekran na manje od sekundu zasvjetli i onda opet postane crn dok se led tipke uredno u

pale. Nekad upali iz prve, nekad iz pete, ali zadnja 2 dana znam i preko 20 puta stiskati glavnu tipku dok se zaslon ne upali. Inače mobitel radi perfektno i osim toga nema nikakvih problema u radu. Može li se ovo rješiti bez odlaska na servis, a ako ne može koliki su potencijalni troškovi za otklanjanje ovog problema? Unaprijed hvala

Glag1 sri 17.7.2019 00:05

Bok! Imam isto mobitel negdje 2 i pol godine i potpuno isti problem i to se uglavnom dogadalo kad je mobitel na hladnoci ,ali sada vec sve cesce i cijelo vrijeme. Jesi li uspio sam rijesit stvar ili servis?