Samsung

Samsung CLOUD- HITNO da hitnije ne moze bit

Ajar sri 7.8.2019 19:21
karlo125 kaže...

Kako kupit freaking samsung plan sa 15gb na 200, prodajem mob a nemrem nikak back upat a imam preko 50 giga podataka

 ali čemu kad za sitnu lovu kupiš USB on-the-go (OTG) kabel i sve prebaciš, primjerice, na vanjski disk? 

karlo125 sri 7.8.2019 19:22
Ajar kaže...
karlo125 kaže...

Kako kupit freaking samsung plan sa 15gb na 200, prodajem mob a nemrem nikak back upat a imam preko 50 giga podataka

 ali čemu kad za sitnu lovu kupiš USB on-the-go (OTG) kabel i sve prebaciš, primjerice, na vanjski disk? 

 zbog 15 kuna mjesecno mi se neda zezat i uvijek imam pristup svemu

 

sve zive kontaktiram, od samsung podrske do samsung ducana i niko nis ne zna je****

Ajar sri 7.8.2019 19:30
karlo125 kaže...

 zbog 15 kuna mjesecno mi se neda zezat i uvijek imam pristup svemu

 

sve zive kontaktiram, od samsung podrske do samsung ducana i niko nis ne zna je****

 a ono, tu ti sve piše ali ne kužim čemu, pogotovo ako mijenjaš telefon. na disku ti je sve uvijek nadohvat, s bilo kojeg telefona. 

hrka11 sri 7.8.2019 19:48
karlo125 kaže...

Kako kupit freaking samsung plan sa 15gb na 200, prodajem mob a nemrem nikak back upat a imam preko 50 giga podataka

 Zasto jednostavno ne spojis mob na komp i kompletan backup napravis sa Samsun smart switch kad ponovo novi mob spojis on ti vrati sve kako je bilo.

Po meni najjednostavniji i najbrzi nacin...samo aplikacije kao one za banku ces morat ponovo aktivirat.

karlo125 sri 7.8.2019 19:49
hrka11 kaže...
karlo125 kaže...

Kako kupit freaking samsung plan sa 15gb na 200, prodajem mob a nemrem nikak back upat a imam preko 50 giga podataka

 Zasto jednostavno ne spojis mob na komp i kompletan backup napravis sa Samsun smart switch kad ponovo novi mob spojis on ti vrati sve kako je bilo.

 xD dosl. sam to prije minutu guglo i sazno no svjdno ty

 

 

hrka11 sri 7.8.2019 20:09
karlo125 kaže...
banku ces morat ponovo aktivirat.

 e isse placam ti pivu kolega, ja totalno zaboravio na m zabu da cu morat opet ic u banku ak ne napravim novu aktivaciju 

 To rijesis kada sve prebacis s mobitela na mobitel...i pazi kad budes backup radio preko ove aplikacije da oznacis sve sto ti treba i onda ce ti sve skupit i vrati na novi mobitel kako je bilo.

Banku vjerovatno mores i aktivirat preko telefona,prije je trebalo ici u banku.(ovdje je unicredit banka,ali zagrebacka je mislim isti ku...c) tako da mislim da mozes preko telefona to.

 

Čitatelj sri 7.8.2019 21:46

To valjda ovisi od banke do banke.
Od Austrijske RBA aktiviram sam korisnickim imenom i lozinkom.

Hrvatdka RBA imam fizicki token, s njim se logiram i preko webshella si aktiviram mobilnu aplikaciju.

Jest nezgodno imati token, ali bolje nego morati u banku.

Avensac čet 8.8.2019 11:52
karlo125 kaže...
banku ces morat ponovo aktivirat.

 e isse placam ti pivu kolega, ja totalno zaboravio na m zabu da cu morat opet ic u banku ak ne napravim novu aktivaciju 

 Unutar mzabe imaš opciju "Preseli mzabu na novi uređaj" (samo prati upute). Tu opciju ćeš naći u postavkama mzabe (stisneš na zupčanik u gornjem desnom kutu).