acmilan2 sri 12.12.2018 11:48

Pozdrav!

Trazim nekakvu vanjsku rasvjetu, nesto kao sto je kod Vlade RH. Znaci minimalna rasvjeta, 2-4-6-8 ledica, kako god i solarno je punjenje i da se doslovno moze zasarafit u beton da mi psi ne potrgaju ili da se nekako stavi u zemlju da oni to ne mogu izgrebat toliko da se potrga. 

To svjetlo bi islo uz puteljak pa bih volio da malo bude osvjetljen. Nadam se da sam dovoljno slikovito obrazlozio. Hvala!

 

P.s. moze i ebay/aliexpress, gearbest i sl., ne mora nuzno biti u RH!

fer-de-lance čet 13.12.2018 20:58

Upiši u search na ebayu, aliju i ostalim sajtovima pojam solar led, posloži po cijeni od niže i listaj dok ne naletiš na nekaj kaj ti se sviđa...

Ima svačega, meni su fora oni kaj imaju kukice za oluke.

E da, i kad ih montiraš nalijepi preko panela malo one prozirne široke trake ko selotejp ako imaš, jer se inače s vremenom uvlači voda unutra i onda sve korodira.

 

 

CroNk3r čet 13.12.2018 21:14
fer-de-lance kaže...

Upiši u search na ebayu, aliju i ostalim sajtovima pojam solar led, posloži po cijeni od niže i listaj dok ne naletiš na nekaj kaj ti se sviđa...

Ima svačega, meni su fora oni kaj imaju kukice za oluke.

E da, i kad ih montiraš nalijepi preko panela malo one prozirne široke trake ko selotejp ako imaš, jer se inače s vremenom uvlači voda unutra i onda sve korodira.

 

 

Ili jos bolje silikon.

I da jos dodam, gledaj da bude al kuciste, a ne plastika.