MartinV pet 19.11.2010 12:27

Iako je u BUGovoj recenziji ovaj model dobio dobre ocjene, nedavno sam u Technomarketu kupovao TV i dvoumio sam se između ovog i jednog LG-a. Prodavač mi je preopručio LG jer su kaže imali dosta problema sa Sony KDL-26/32EX302: ljudi su ga vraćali zbog kvarova.

 

Ne znam koliko je njegova izjava točna, ali u potvrdu tome ide da je trenutno u Metrou ovaj model (doduše 26 inča) na rasprodaji, a poznato je da u Metrou završi roba koja je ostala neprodana u trgovinama s tehničkom robom gdje ipak kupuju tehnološki osvješteniji kupci. A čim je ostalo neprodano iako mu je cijena konkurentna, znači da nešto s modelom ne štima.

mrxa1 uto 7.12.2010 23:02
MartinV kaže...

Iako je u BUGovoj recenziji ovaj model dobio dobre ocjene, nedavno sam u Technomarketu kupovao TV i dvoumio sam se između ovog i jednog LG-a. Prodavač mi je preopručio LG jer su kaže imali dosta problema sa Sony KDL-26/32EX302: ljudi su ga vraćali zbog kvarova.

 

Ne znam koliko je njegova izjava točna, ali u potvrdu tome ide da je trenutno u Metrou ovaj model (doduše 26 inča) na rasprodaji, a poznato je da u Metrou završi roba koja je ostala neprodana u trgovinama s tehničkom robom gdje ipak kupuju tehnološki osvješteniji kupci. A čim je ostalo neprodano iako mu je cijena konkurentna, znači da nešto s modelom ne štima.

 

26 i 32 inčni modeli sonya su se pokazali kao jedni od boljih modela te klase i veličine. osobno sam prodao bar 40-tak tih modela i nijedan se nije vratio. daleko od toga, ni Lg nije uopće loš, čak štoviše, sada imaju kvalitetu koju je nekada imao Sony a sony drži cijenu zbog stare slave.što se tiče Lcd ekrana, mislim da se ne može fulat kupovinom Lg-a, Sony-a ili Panasonic-a. Ovi svi ostali (telefunken, grundig, quadro, samsung) se se pokazali kao modeli kod kojih ljudi nalete na mnogo onih sa mrtvim pikselima, lošim daljnskima, zvučnicima, tunerima i slično.