Ajar sri 26.5.2010 19:05

predmnijevam da je ovo trenutačno najbolji televizor za taj novac (4999, Konikom). ne računajući HTV i ine domaće "upomoć" programe s upravo jezivom slikom, ovaj će uređaj iz svega (DVD, BR, sateliti itd.) izvući maksimum. dobro sam odvagao i usporedio prije kupnje i obišao grad uzduž i poprijeko. informirao se, učio, pogledao čak i po inozemstvima.

Hyperion sri 9.6.2010 23:17
Ajar kaže...

predmnijevam da je ovo trenutačno najbolji televizor za taj novac (4999, Konikom). ne računajući HTV i ine domaće "upomoć" programe s upravo jezivom slikom, ovaj će uređaj iz svega (DVD, BR, sateliti itd.) izvući maksimum. dobro sam odvagao i usporedio prije kupnje i obišao grad uzduž i poprijeko. informirao se, učio, pogledao čak i po inozemstvima.

Nije za 4 soma kuna možeš ubost 42" plazmu također od panasonica i to druge serije, a ovo je prva serija.

 

Milsim da se zove Panasonic TX P42X20

zdravo sri 23.6.2010 08:37

Ja sam baš sinoć išao po trgovinama u Mostaru i zaključio sam da mi je Panasonic TX-L32S10E trenutno najbolji izbor u veličini od 32".

Cjena mu je 950 KM = 3800 kn za gotovinu i karticu.

Do sada sam imao samsung 26", tako da će ovaj biti avion za njega.

Tv je full HD, ima 3 HDMI priključka, jaaaaaako velik kut vidljivosti (u trgovini sam ga uspoređivao sa Samsungom i mnogo je bolji).

Ima mnoštvo naprednih funkcija, DVB-T...

I lijepo izgleda za razliku od pojedinih LG-a koji imaju jaaaaako debel okvir, pa 32" izgleda kao 37".

Na njega ide i Mede8er sa kolekcijom filmova, receiver i dvd player.

 

Večeras komentari ;)