RuskeGTT pon 10.2.2014 14:43

evo cisto primjer univerzalnog nosaca, pise da moze MP7 gore...

 

nije mi jasno ovo sta sam oznacio, tu mi se cini 3-4cm barem da ima prostora, a to bi kao trebalo cvrsto uhvatiti tablet koji je 1cm debljine...da li se ovo stisce mozda? ne cini mi se tako...ima li tko ovakav nosac? ili neki drugi dobar?

Fero pon 10.2.2014 17:16
RuskeGTT kaže...

moze malo objasnjenje za ovo pod tockom 3?

 

ne mislim lijepiti obostranu traku na tablet, niti na neki case njegov...mislim da cu ga ipak staviti na staklo, ali probati nekako ukljestiti izmedu stakla i gornjeg dijela kokpita (ili barem samo nasloniti na kokpit), da ne bude cijelom tezinom na nosacu...

 

jos prijedloga?

Pa imaš držaće za tablet koji se stavljaju na kokpit, a donji dio držaća se lijepi obostranom trakom  i tablet uglaviš u držać i to je to.

Micek uto 11.2.2014 07:33
RuskeGTT kaže...

evo cisto primjer univerzalnog nosaca, pise da moze MP7 gore...

 

nije mi jasno ovo sta sam oznacio, tu mi se cini 3-4cm barem da ima prostora, a to bi kao trebalo cvrsto uhvatiti tablet koji je 1cm debljine...da li se ovo stisce mozda? ne cini mi se tako...ima li tko ovakav nosac? ili neki drugi dobar?

Imam ja sličan ali ti ga ne mogu linkati jer ga više nema u ponudi. Slobodno uzmeš tako nešto. Moja su iskustva ok jer tablet (Media Pad 7 Lite) koristim i za navigaciju. Dobro bi ti bilo uzeti i auto usb punjač (moj je potpuno isti ali od drugog sellera).

Nosač može nositi tablet na staklu bez obzira na lošu cestu (jedino zna biti problem kad se iznutra zamagli staklo pa prianjanje zna popustiti, najbolje je zasliniti gumu koja ide na staklo). I materijali su takvi da ne mogu oštetiti tablet kad ga obuhvate (iznutra je mekani materijal).

RuskeGTT sri 12.2.2014 22:39

evo trenutno mog car mod-a...dok ne istestiram program torque, dal mi auto podrzava OBD2 protokol

slijedi rootanje i stavljanje kitkata ili jellybeana uz customiziranje pomalo svega :) bit ce jos screenova

 

sve si vise mislim da cu uzeti nosac za one otvore ventilacije, nebi ga drzao gore na dnu stakla, previsoko mi je to...gore ispod retrovizora mi stoji ionako nosac za digitalac

Micek uto 18.2.2014 07:38

Ja svoj Huawei sahranio neki dan. RIP :(

Pao mi sa stolića na tepih sa 40 cm visine i više nije radio. Još je davao nekakve znakove života dok ga nisam pokušao rastaviti i tada mi pukao i ekran. Šteta. Taman je prije mjesec dana istekla i garancija tako da ga mogu otpisati.

Utjeha mi je što mi je jučer stigla Nokia Lumia 520 pa se sad privikavam na Windows Phone 8 nakon Androida.

g3arv8 ned 16.3.2014 01:41

ne reeagira na paljenje preko tipke. ako ga ustekam u punjač prodje huawei logo napise baterija 100%. zatim da je prazna i opet u krug. ako prije ustekavanja držim vol +- piše downloading pa pustim onda se resetira upali se normalno i napise ako za 60 sec ne ukljucim punjač da će se ugasit. odem pod bateriju piše -11%. rastavim ga istekam bateriju opet ista stvar sa paljenjem. itko imao sličan slucaj. p.s. ako ga spojim na pc u tih60 sec pookaze mi autorun i setup za suite. isprobavao punjace usb kablove . imam 2 baterije za njega

RuskeGTT ned 13.7.2014 22:48

imam problem...nisam ga koristio 2mj, posto sam razvalio svoj mob, htio sam koristiti 7-icu kao mob privremeno...baterija bila na nuli, stavim puniti na kabel od htc-a s kojeg mi prije punio kako treba, spojim na kucni utikac, ne radi, tj puni ali stoji na 0%, pise low voltage...istu stvar i kad punim na komp...a pred 15min kad sam prvi put stavio puniti ce cak punio nesto, ali sporo...mogao sam barem upaliti ekran uc u meni, sad nemogu nista, samo mi pise low voltage

 

citao sam da treba biti originalni punjac, jer da ostali imaju manju voltazu, ali kako sam prije 15min mogao puniti, barem uci u tablet, a isto tako i pred 2-3mj kad sam ga koristio samo za net i to, punio sam ga bez beda, trajalo je malo duze, ali se napunio do 100% i trajao par dana u standbyu sa manjim koristenjem neta i to...

 

ne shvacam, jel baterija otisla?