Kristyans sri 16.5.2012 18:49

Pisem sa gore opisanog modela, u usporedbi sa iPadom 2 jednostavno pretezak. Koristim oba modela, ovaj novi model stvarno ima odlicni ekran ali sve to pada u vodu kada je jednostavno pretezak a poslije nekog vremena samo se o tome razmislja.

berofx čet 17.5.2012 18:33
Kristyans kaže...
Pisem sa gore opisanog modela, u usporedbi sa iPadom 2 jednostavno pretezak. Koristim oba modela, ovaj novi model stvarno ima odlicni ekran ali sve to pada u vodu kada je jednostavno pretezak a poslije nekog vremena samo se o tome razmislja.

Razlika je u 55 grama.

Kristyans čet 17.5.2012 22:33
berofx kaže...
Kristyans kaže...
Pisem sa gore opisanog modela, u usporedbi sa iPadom 2 jednostavno pretezak. Koristim oba modela, ovaj novi model stvarno ima odlicni ekran ali sve to pada u vodu kada je jednostavno pretezak a poslije nekog vremena samo se o tome razmislja.

Razlika je u 55 grama.

Da, izgleda malo ali u ruci se osjeti odmah a poslije dužeg vremena izgleda kao da je puno veća razlika.

Latz pet 25.5.2012 08:16
Kristyans kaže...
berofx kaže...
Kristyans kaže...
Pisem sa gore opisanog modela, u usporedbi sa iPadom 2 jednostavno pretezak. Koristim oba modela, ovaj novi model stvarno ima odlicni ekran ali sve to pada u vodu kada je jednostavno pretezak a poslije nekog vremena samo se o tome razmislja.

Razlika je u 55 grama.

Da, izgleda malo ali u ruci se osjeti odmah a poslije dužeg vremena izgleda kao da je puno veća razlika.

 

A da se zaposliš kao vaga u ljekarni - mogao bi na ruke okretat miligrame ...

 

Osjeti se, ali ako ti razlika od 55 grama čini toliku razliku onda nije problem u uređaju nego u tvojim rukama

berofx pet 25.5.2012 11:12

Ma poanta je u rasporedu težine unutar uređaja. Imam iPhone 4 i 4S — 4S je čini duplo teži jer su nekako traljavo to rasporedili unutra, dok četvorka je lagana ko pero. Daklem, čisto subjektivno.

Kristyans pet 25.5.2012 18:41
BMK kaže...

Imam iPad 1 pa mi nije nista pretezak. A tezi je od oba.

 

Malo vise vremena posveti jacanju ruku pa neces imati problema s prenosivoscu tableta. Ne samo sjedit u kaucu.

 

BMK kaže...
Ja sam imao oba i oba su preteski.

A iPad 3 mi bas super lezi u ruci, bas, skoro pa savrsen uredaj.

U prvoj izjavi si rekao da nisu teški a u drugoj da su preteški, što je onda?

 

Ovo za sjedenje ne stoji jer mi radno mjesto nije sjedeće a dobrim danom se zna više tona  preko ruku prebaciti tako da nije snaga u pitanju, ali i dalje  dalje tvrdim da je trojka preteška.

SupremeCommander pet 25.5.2012 18:45
Kristyans kaže...

 

Ovo za sjedenje ne stoji jer mi radno mjesto nije sjedeće a dobrim danom se zna više tona  preko ruku prebaciti tako da nije snaga u pitanju, ali i dalje  dalje tvrdim da je trojka preteška.

 Skini mu 16GB pa ce bit laksi...

 

sHOCKRE pet 25.5.2012 18:53

imo dvojku, sad imam trojku. oba su preteska, bilo bi super kad bi bili laksi., al nije da ima 2 kile, pretjerujes. 

puno vise mi smeta sto se trojka grije ko luda, dok se dvojka uopce nije grijala. 

al opet, ovaj ekran je tolko bolji da predem i prek tezine i prek grijanja.