gta_4 sri 23.3.2011 21:10
Proz0r kaže...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=559622

Pogledaj ovu temu, probaj skinuti T-Mobile DE ili UK pa koji radi, radi. Gta_4 se mučio s tim dosta dugo, pričekaj da ti on odgovori ako ovo ne radi :)

Hehe, evo slučajno naišao na temu {#}

 

Uff, treba se toga sjetit'! Ovako, mislim da sam:

  1. Prvo sam sa card reader-om formatirao SD karticu kao FAT 32, allocation size stavio na default.
  2. Skinuo sa ove stranice datoteku RUU_Hero_T-Mobile_UK_2.73.110.26_R_release_signed_NoDriver.
  3. Pokrenuo .exe i pratio upute
  4. Vratio se na stock ROM, pomaknuo godinu na 2020 i instalirao update1, potom update2
gta_4 sri 23.3.2011 21:39
Kordy kaže...

Ima li razlike kod romova za HTC Hero i T-mobile G2 Touch jer ja imam otključani Hero

Koliko ja znam nema, HTC Hero je isto što i T-Mobile G2 Touch, samo što je brandiran od strane T-Mobile-a.

Ja sam radio po ovome što sam sada napisao, i vratio ga na popravak jer sam imao nekoliko mrtvih pixela.

Ništa mi nisu rekli, popravili su ga i vratili ga natrag.

 

Dakle ako se želiš vratit na stock ROM radi garancije, slobodno napravi po ovome što sam napisao, neće primjetiti da si ga rootao.

Proz0r ned 12.6.2011 19:09

Već je uglavnom gotov, uštedi još malo i nabavi Desirea, to je vrh jednojezgrenih mobitela skupa s SGS-om, jedino bolje što imaš od ta 2 su dvojezgrenjaci. Hero je svojevremeno bio dobar, ali 528-gigahercni ARMv6 procesor jednostavno ne ide više, čak i kad ga se roota i overclocka na 710, grca i guši se... :( Dobar je jedino ako ga nećeš koristiti za više od surfanja (iako je ekran malo mali za to), poruka i poziva i eventualno par igara, jak je bio i da se koristiti, ali ako ćeš se upuštati u rootanje i igranje s mobitelom, Hero nema više tolikog potencijala.

 

 

ZBOGOM, HERO! {#}

 

http://www.youtube.com/watch?v=yNL4sMTVvBc

EZY-E ned 12.6.2011 22:22
Proz0r kaže...

Već je uglavnom gotov, uštedi još malo i nabavi Desirea, to je vrh jednojezgrenih mobitela skupa s SGS-om, jedino bolje što imaš od ta 2 su dvojezgrenjaci. Hero je svojevremeno bio dobar, ali 528-gigahercni ARMv6 procesor jednostavno ne ide više, čak i kad ga se roota i overclocka na 710, grca i guši se... :( Dobar je jedino ako ga nećeš koristiti za više od surfanja (iako je ekran malo mali za to), poruka i poziva i eventualno par igara, jak je bio i da se koristiti, ali ako ćeš se upuštati u rootanje i igranje s mobitelom, Hero nema više tolikog potencijala.

 

 

ZBOGOM, HERO! {#}

 

http://www.youtube.com/watch?v=yNL4sMTVvBc

Ja sam ga prodao i kupio iphone 3GS. :)

Uglavnom, ako nisi neki power user i planiras na njemu osnovne stvari radit(telefoniranje, sms, slikanje i surfanje) onda je dobar.

flops uto 26.7.2011 00:05

bok, kupio sam htc hero preko oglasa, inace iz tele2 ponude. nema sense nego radi na froydvillain 1.7.1.

e sad.. ja zelim sense. jel to mogu nekako sam podesiti da ga vratim na sense ili??

frend ima hero kupljen u vipu i on normalno ima sense, ne kuzim kako moj navodno od pocetka, otkad je kupljen u tele2, ima instaliran villainrom.

zna li netko mozda kako da to sredim??

hvala :)