sube uto 21.6.2016 11:04

Nema šta, odličan je. Bojao sam se za bateriju, ali stvarno skoro cijeli da ga čačkaš i ne uspiješ je potrošiti. Kad ga poredim sa Huawei P8, mnogo je brži i baterija duže traje. Kamera je odlična, pogotovo što se meni tresu ruke, a ima optička stabilizacija slike. Čak i ova prednja "selfie" je odlična. Nedostatak je jedino što na BiH tržištu još nema nikakve prateće opreme za njega kao što su zaštite za ekran i kućište (nadam se da će ubrzo doći).

phoenix2003 ned 11.9.2016 04:47

Evo da nakon dva dana korištenja napišem kratku recenziju. Ovdje se neću osvrtati na bug u Android-u 6.0 koji imaju gotovo svi proizvođači. Bitno je da nije neka serijska greška u hardware-u. Danas sam cijeli dan testirao wifi i radi bez problema. Bitno je da se problem može riješiti.

Uređaj je STRAŠAN! Lijep dizajn (po mom ukusu), vrhunski materijali i završna obrada. Još nisam stigao da isprobam sve novitete koje je HTC 10 donio. Za moje potrebe najkorisnije od svega je trajanje baterije i strašno brzo punjenje. Nisam mogao ni zamisliti da je quickcharge 3.0 ovako brz. Dalje, o kvaliteti zvuka preko Hi-Res slušalica mogu samo dati pohvale. Pohvalno je i da se mogu kreirati profili za zvuk u kojem možete podešavati visoke, srednje i niske tonove poseno za lijevo i desno uho. Kamera je vrhunska. Prije zadnjeg update primjetio sam da autofokus ne radi brzinom misli ali je ipak radio svoj posao. U kvaliteti fotografija nisam primjetio neku posebnu razliku prije i poslje update ali poslje update-a autofokus radi osjetno brže. Kvaliteta fotografija je vrhunska. Crvena boja je veoma lijepo prikazana. Balans bijele je odličan. Pro mode nisam stigao testirati kako treba. Većinu fotografija sam pravio, na žalost u uvjetima smanjene vidljivosti i noću. Vrijeme ne valja pa nisam stiga napraviti neke fotografije po sunčanom vremenu u prirodi npr. HTC 10 mogu samo pohvaliti i premašio je sve ono što sam očekivao čitajući i gledanjem videa o testiranju. Cijena: prilično skupo. Ja sam svoj platio oko 645 eura ali sam dobio dvije godine garancije. Mogao sam proći i nekih 90-100 eura jeftinije ali bih imao samo godinu dana garancije. Sa druge strane kada uzmete u obzir kakve high-end uređaje nudi konkurencija veoma lako je donjeti odluku o izboru - HTC 10!

Slike:

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/htc-one-m10-rasprava/236123.aspx?page=30

maks0806 sri 30.11.2016 11:17

Nakon mjesec dana korištenja eto i mojih kratkih dojmova, blago razočaran mobitelom, stoga sam ga i prodao.

Ekran: Ok je. Nije loš, nije ni približno dobar kao konkurencija, pa čak i od duplo jeftinijeg xiaomi mi5. Brightness ne ide dolje kao na njemu, niti gore. Kontrast ok, boje ok. 6/10

OS: Kolikogod volio sense, ovo je stvarno okrljašten UI. Većinu stvari koje sam volio kod HTC sensea su izbacili, nemaju čak ni svoju tipkovnicu! Ali sve u svemu lijep je, brzo radi, i dalje najdraži UI, samo korak unazad sa M9. 8/10

Brzina: Nema zamjerki, jedan od najbržih telefona trenutno 10/10

Glazba: Najglasniji, najkvalitetniji i najjači output koji sam imao prilike imati na telefonu 10/10

Izrada: Divno izrađen, šteta što nije vodootporan jedino 9/10

Kamera: Nije dobra kao na S7, pa ni G5, ali i više nego dobra za moje potrebe 8/10

Baterija: Iznad očekivanja što se tiče trajanja, bolesno brzo se puni. 8/10

 

Sveukupan dojam je ipak malo razočaravajuć. Na kraju krajeva, nije ništa novo i revolucionarno ne donosi, Sense je stvarno plitak sada, nema ničeg za otkriti nakon dana korištenja. Jedino po čemu je baš bolji od konkurencije je za glazbu. I neka se više HTC vrati na Amoled panele...