Razvoj web-stranica

Preporuka payment gatewaya

Fox Mulder uto 4.6.2019 17:07

Pozdrav ljudi!

 

Radim jednu wordpress woocommerce stranicu i sad mi, kao što naslov kaže, treba preporuka payment gatewaya za kartično plaćanje.

Postoji li mogućnost da se payment gatewayom sredi i plaćanje na rate ili to tako uopće ne ide?

 

Hvala na svakoj pomoći!.

Fox

bunker uto 4.6.2019 18:50

 

Ja koristim corvusovo rješenje i na dosta webshopova sam ga postavio.

 

Imaš corvusov plugin za wp, mjesečno ti je to cca 250 kn, a corvus će ti pripremiti papire za zabu, pbz i erste, pa ćeš morati do tih banaka potpisati ugovore. Svaka od tih banaka će ti u ugovoru odrediti uvjete, limite, broja rata za svaku njihovu karticu i sl.  ...

 

Kroz woo podesiš još PayPal i virmansku uplatu i onda si sve pokrio...

 

Fiskalizaciju možeš rješiti kroz webracun, solo i sl online servise...pa ti onda i netreba pos uredjaj nego možeš čak i primiti keš pa na mobu fiskalizirati i kreirati pdf račun i poslati ga kupcu na mail ( kao uber )...

bunker uto 4.6.2019 21:41
Fox Mulder kaže...
Pumo hvala na odgovoru!
Zanima me još kolike su provizije na uplate

 

To ti banka odlučuje, svaka za sebe za svaku karticu. Za npr 24 rate ide do 8 % provizije i još čekaš tu lovu 2 tjedna: kupac kupi laptop za 10000 kn, platio je npr zabinim masterom na 10 rati, njemu uzmimaju 1000 kn mjesečno a tebi bu zaba za cca 2 tjedna uplatila  9200 kn....

 

Sa svakom bankom to zasebno dogovaraš, a s vremenom i porastom prometa možeš ishoditi bolje uvjete...

 

Ako omogućiš plaćanje pouzećem onda ti dostavna služba lupi proviziju jer kupac njemu daje keš, plus kaj se dosta takvih paketa vrati ( lažna narudzba, kriva adresa, dostavna često nekaj zbrlja...) pa ti tako nabije neplanirane troškove... 

 

Moraš u nekoj banci otvoriti poslovni žiro račun ( 100 kn mj ), pa gledaj da ti odmah uz poslovnu visu izdaju i poslovnu prepaid karticu kojom ćeš plaćat rizične uplate ( fejs, google, PayPal, ebay...) onima koji imaju povremene probleme sa hakiranjem i curenjem informacija pa takvima nedaj broj prave kartice nego samo prepaid....