BlackMoon čet 12.4.2018 00:45
WalterWolfy kaže...

I ja imam ovaj ruter i predobar je, QoS ne radi, zoves podrsku, fb, mail nitko nema blage veze sto je QoS hahahahaha

 Samo ti zovi podršku, ja ih pitam zašto na HD programima DD 5.1 zvuk downgradaju u stereo, a lik mi kaže da će se zvuk malo pojačati ovih dana...takvi tamo rade. A oni idioti na facebooku su me blokirali, jer se za jednu istu stvar s njima natežem skoro godinu dana, a oni zavlače, lažu, obećavaju, ne znaju itd...trpio sam dok im nisam jednom poslao u 3.14cku m...

GoodAngel sub 14.4.2018 22:00
BlackMoon kaže...
WalterWolfy kaže...

I ja imam ovaj ruter i predobar je, QoS ne radi, zoves podrsku, fb, mail nitko nema blage veze sto je QoS hahahahaha

 Samo ti zovi podršku, ja ih pitam zašto na HD programima DD 5.1 zvuk downgradaju u stereo, a lik mi kaže da će se zvuk malo pojačati ovih dana...takvi tamo rade. A oni idioti na facebooku su me blokirali, jer se za jednu istu stvar s njima natežem skoro godinu dana, a oni zavlače, lažu, obećavaju, ne znaju itd...trpio sam dok im nisam jednom poslao u 3.14cku m...

neka si, Bog ti pomogao u nevolji.

JonesCroatia čet 26.3.2020 18:27

Moze li mi tko pogledati da li je ovo OK ispunjeno.. Ne moze mi se buraz spojiti na moj COD2 server.. Prije 10 godina sam imao Siemens SE555 ruter, i sve je radilo super sa port forwarding-om, a ovaj nece pustiti nista. Cak niti sa hamachijem u virtualnom LANu ne mozemo nikaj zajedno zaigrati.. A vani virus, i ne smijes u birc.... :)

 

Firewall na ruteru sam iskljucio, kao i u Win10.