kukuriža pet 3.4.2020 16:49

Imam win10 PRO i Xiaomi mi 9 lite. Ne mogu se spojiti preko USB kabela na komp. Kad se spojim čuje se onaj zvuk da je USB spojen i pokaže se na milisekundu ikona spojenog uređaja u This PC, al onda nesatane ko da se disconnectalo. Mobitel se i dalje normalno puni kad je spojen. Probao sam se spojti na laptop, tamo se noramlno spaja. U čemu je problem ako netko zna?

 

EDIT: Riješen problem, kad spojim na stražnji USB port radi, na prednjima ne.

Posmatrač pet 3.4.2020 17:03
Ajar kaže...

na mob se spajašOTG kabelom.

 ? Zasto otg? Meni radi svaki kabel sa svim mobitelima koje sam do sada imao... OTG ti treba ako zelis prikokpcati recimo USB stick na mobitel tj kad zelis da mobitel vidi mass storage device a ako je mobitel mass storage device radi sa svakim kabelom..... Ispravnim i imalo kvalitetnijim naravno.....

Posmatrač pet 3.4.2020 17:07
kukuriža kaže...

Da, ne treba OTG kabel. Radi s kabelom koji sam dobio s mobom. UGl kao što sam napisao u editu. Spaja se normalno preko stražnjeg porta, na prednjima nekaj zeza.

 Jedino mozda treba promijenuti vrstu USB veze u podesavanjima mobitela da bi vidio sve foldere a ne samo one sa slikama videom i muzikom....

kukuriža pet 3.4.2020 17:12
Posmatrač kaže...
kukuriža kaže...

Da, ne treba OTG kabel. Radi s kabelom koji sam dobio s mobom. UGl kao što sam napisao u editu. Spaja se normalno preko stražnjeg porta, na prednjima nekaj zeza.

 Jedino mozda treba promijenuti vrstu USB veze u podesavanjima mobitela da bi vidio sve foldere a ne samo one sa slikama videom i muzikom....

 Probao sam sve to i USB debugging. Ocito je neki problem s prednjim USB portovima, al nema veze koristit cu straznji.