Razni softverski problemi

Pomoć forumašima preko Teamviewera

djigibao sub 30.4.2016 13:29
TOMO_OS kaže...

jel mos pogledati te slike

 

Pogledao sam slike.

Za uklanjanje program treba ici u:

Control Panel\All Control Panel Items\Programs and Features ili koristiti program kao sto je Revo Uninstaller

 

Ako ti ne da probaj prvo restartat PC.

somakuna sri 28.12.2016 15:20

Vidim da si na Win 8-ici.. tjeraju te da se upgradeaš na desetku 

 

Otvori run (windows tipka kraj lijevog ALT + r) i upiši gpedit.msc

 

User Configuration > Administrative Templates > Windows Components i klikni na Edge UI.

 

U izborniku dva puta klikni na Disable help tips i stavi na Enabled..

 

Nadam se da je to to :)

Stuleni ned 17.12.2017 19:12

imam problema sa diskom koji se puni sam od sebe nenormalno, tako da je pun za par dana mada ništa ne skidam tj samo šaram po netu.

skinuo sam windirstat da vidim šta ga puni ali bojim se brisat na pamet da ne sjebem nešto.

isto tako sa ažuriranjem nešto ne štima pa ako mi može netko preko teamviewera snimit gdje je zapelo.

windows 10 

 

Miki_16 pet 2.3.2018 00:01

Ne znam gdje da postavim ovo pitanje pa ću ovdje :-/

 

Prodajem sutra svoj laptop i sada mene zanima kako mogu obrisati sve sa njega a da budem sigurna da je sve obrisano i da kupac koji ga kupi, ne može vratit moje slike itd?

sseennoonn pet 2.3.2018 00:09

ak nis drugo nadji neke filmove i random stvari  i kopiraj ih vise puta tako da popune hard disk  i onda ih obrisi ..prekopiravanjem drugih stvari preko "praznog" harda bi trebalo maknut sve prijasnje stvari i ostat recimo samo ti filmovi ak me razmes. Ispravite me ak sam u krivu

Najbrži pet 2.3.2018 17:07
Miki_16 kaže...

Ne znam gdje da postavim ovo pitanje pa ću ovdje :-/

 

Prodajem sutra svoj laptop i sada mene zanima kako mogu obrisati sve sa njega a da budem sigurna da je sve obrisano i da kupac koji ga kupi, ne može vratit moje slike itd?

 Ccleaner neka 3 puta prebriše sav prazni prostor. Download

phnx ned 20.1.2019 09:38

ispod je moja team o discordu, nije se mogao updejtat,pa sam ga obrisao a sad ne prolazi ponovna instalacija.

 

ako tko ima vremena za pogledat,dajem neku malu naknadu za potroseno vrijeme, fali mi pricanje ekipi koliki su noobovi. 

 

+sad i problemi sa zvukom

MazikeeN uto 2.7.2019 23:50

potpisujem,ako netko ima zivaca vidjeti sto mi je sa discordom, ali sad imam problem i sa Predator Sense,već mi neko vrijeme ignorira programirane tipke sa strane,tipa dok igram ukljucim max fan speed da se hladi,ali nekad uopce ne ukljuci pa moram ulaziti u Predator sense i ručno ukljuciti,buduci da mi se poceo i pregrijavati preko 60 stupnjeva,mozda i vise,isla sam reinstalirati taj sense i sad ga nemogu instalirati jer pise da nesta fali....sad neznam da li se to ventiliranje moze preko necega drugog ukljuciti ali ovo mi je bilo prakticno jer sam vidjela odmah i kojom brzinom radi cpu i ostalo...