Razni softverski problemi

MSI Afterburner ili nešto drugo,in game pokazivanj

error_666 ned 19.5.2019 18:08

za temperature procesora moras imat neki softver u pozadini (coretemp npr), a sto se tice grafova moras ih omoguciti unutar MSIAB ( vidi sliku)

imas text , graph i combo . text je tekstualno  , graph i combo (i tekst i graf). ustimaj po zelji .eto nadam se da sam pomogao 

boxer čet 23.5.2019 23:23
error_666 kaže...

za temperature procesora moras imat neki softver u pozadini (coretemp npr), a sto se tice grafova moras ih omoguciti unutar MSIAB ( vidi sliku)

imas text , graph i combo . text je tekstualno  , graph i combo (i tekst i graf). ustimaj po zelji .eto nadam se da sam pomogao 

 Zašto bi za temperaturu procesora trebao imati neki drugi softver u pozadini?

 

Kod mene MSI AB sasvim uredno po defaultu prikazuje temperaturu procesora, no neće brzinu, e za brzinu u mhz moram imati dodatak u vidu drugog softvera.

 

Btw, po meni je HW INFO mnogo bolji. Naravno treba riva tuner i onda se podesi sve fino.

Zelja pet 24.5.2019 10:00

Da,usjelo je,morao sam deinstalirati i instalirati novu verziju AB i RTS.

Međutim ne prikazuje mi se min/avg/max fps iako sam označio kao na slici.

Šta bi moglo da bude?

Također ne prikazuje mi se graf framerate.

Zelja pet 24.5.2019 13:30
Kolacic kaže...

Hahahhahahahaha Pa nemres bolivija

Ljudi nemate pojma bas ste glupi Sto covjeku ne znate pomoci 

 Pomozi ti umjesto sto zaj...avas.

U cemu je stos,ti si decko ocito na pogresnom mjestu.

Sale_ds pet 24.5.2019 14:20

Trazis pomoc, a indirektno govoris ljudima da su glupi koji ti pokusavaju pomoc. Ja bi te vec davih dana frknuo s foruma. Sto zbog toga sta se ne znas razgovarat, a sto zbog toga sta spam otvaras teme bezveze.

bertRo92 sub 25.12.2021 21:13

Pozdrav...nedugo sam imao problema s gpu temperaturom (89°) i kupio 3 venta i ugradio ih,spustio sam temperaturu na cca 80°,ali kad igram duži period temperatura ide do 84° i to sa ugašenim afterburnerom , gpu fan mi je negdje između 1800-2200 rpm...probao sam sa uključenim afterburnerom da vidim razliku,i onda mi temperatura  padne na cca 75° al mi gpu fan vrti na 2300-2800 rpm...moje pitanje je dali da nastavim da igram bez afterburnera i da mi gpu fan speed bude na standardu,onako kako grafa sama slozi i da su temperature do max 84°, ili da upalim afterburner da mi on smanji temperaturu ali samim time i povisi brzinu gpu fan-a ?? Što mi je bolje/pametnije napravit za duži vijek trajanja same grafičke kartice? najbolje riješenje bez undervotanja ili overclockanja ak je moguče jer nemam pojma o tom pojmu :)