Razni softverski problemi

Fotke se ne prikazuju u glaleriji (Android)

midtown čet 30.4.2020 11:49

Bok,

Nadam se da je tema na pravom mjestu.
U glaleriji na mobu mi fali hrpa fotki koje sam slikao.  Veci dio, ali ne po nekom vremenskom redosljedu, nego tipa od prije god dana na dan npr. 30.6.2019 imam 5 fotki umjesto 15, pa na dan 30.8.2019. imam 3 fotke umjesto 20 itd.

To sam skuzio pocetkom godine i krenuo malo istrazivat, al nisam imao tad puno vremena, ulg na neki nacim sam shearchao i vidio da mi na mobu ima otprilike 4,000 ili tak nes fotki sto mi ima smila, ali kad idem u galeriju mogu samo do njih tipa 517.

Kad ga ustekam na usb na komp isto vidim sve ko i na mobu.
Ima dosta toga po netu, ali niti jedno rjesenje mi ne funkcionira. Je li itko imao takav problem i uspio ga rijesiti?

Marko :D čet 30.4.2020 11:54

Nalaze li ti se fotografije, koje nisu vidljive u galeriji, u DCIM mapi na uređaju? Ako ne, probaj ih kopirati u tu mapu. Također mi pada na pamet i to da si neke slike možda slučajno sakrio, pa ti zato nisu vidljive; pogledaj postavke aplikacije galerije.

midtown čet 30.4.2020 15:41

Bok, tnx na odg.

Ne nazalost, kad prikopcam na USB na komp vidim sve iste slike koje vidim na mobu u galeriji. Takoder sam stavio show hidden files tako da mi prikaze sve i opet isto.

 

Sada ne mogu nikak doci do tih preostalih fotki, niti ih vidjeti, nisi znam gdje su tocno, ali sam prilicno siguran da su negdje u mobu.