Razni mrežni problemi

Ne mogu ući u gmail pomoć hitno!

Burnout sri 9.6.2010 09:34

Sinoć sam mogao ući na gmail i danas mi javlja da mi je krivo korisničko ime ili lozinka, a naručio sam 200mw laser s njuškala, dao tipu taj gmail i tip je zatvorio oglas tako da mu se sad mogu javiti samo preko gmaila u koji ne mogu ući Pomoć!!!Plač

Danny_HR sri 9.6.2010 09:53

Odi tu.

 

Pa prati ili lost password formu ili označi no dolje, pa će ti se otvoriti obrazac za povrat računa koji je ukraden ili slično.

 

Ja sam na ovaj način vratio svoj gmail account kada su mi ga haknuli.

boyan.sharic pet 11.6.2010 16:24
Danny_HR kaže...

Odi tu.

 

Pa prati ili lost password formu ili označi no dolje, pa će ti se otvoriti obrazac za povrat računa koji je ukraden ili slično.

 

Ja sam na ovaj način vratio svoj gmail account kada su mi ga haknuli.

jesi li ovo probao?

Burnout pet 11.6.2010 20:16

Da ali mi kaže da se ulogoram u account a kojim imam problem, a na mail koji im dajem da me konaktiraju pošalju mi mail da nisu našli to kirisničko ime u bazi podataka.

A 100% sam siguran da je to mije korisničko ime.

Nello pet 11.6.2010 20:39
Burnout kaže...

Sinoć sam mogao ući na gmail i danas mi javlja da mi je krivo korisničko ime ili lozinka, a naručio sam 200mw laser s njuškala, dao tipu taj gmail i tip je zatvorio oglas tako da mu se sad mogu javiti samo preko gmaila u koji ne mogu ući Pomoć!!!Plač

Bok, dali si probao ići na www.google.hr i tam gdje piše gmail i tamo uneseš samo korisničko ime ali bez @gmail i uneseš svoju zaporku ?

Burnout sub 12.6.2010 08:18

Sad mi piše da sam unio samo krivu lozinku.

Jel moguće da  mi je neko drugi ušaou gmail i promjenio mi lizinku, jer ja se spajam na net preko nezaštićenog whirelesa kad sam se prvi put spajao na njega pisalo mi je da drugi ljudi mogu vidjet šta ja radim.

Arabarran sub 12.6.2010 08:22
Burnout kaže...

Sad mi piše da sam unio samo krivu lozinku.

Jel moguće da  mi je neko drugi ušaou gmail i promjenio mi lizinku, jer ja se spajam na net preko nezaštićenog whirelesa kad sam se prvi put spajao na njega pisalo mi je da drugi ljudi mogu vidjet šta ja radim.

Naravno da je moguće! Nadam se da nisi imao vrijednih stvari u pošti :(

Jesi napravio ovo kaj ti je Danny postao?

SUPER :) sub 12.6.2010 08:23
Burnout kaže...

Sad mi piše da sam unio samo krivu lozinku.

Jel moguće da  mi je neko drugi ušaou gmail i promjenio mi lizinku, jer ja se spajam na net preko nezaštićenog whirelesa kad sam se prvi put spajao na njega pisalo mi je da drugi ljudi mogu vidjet šta ja radim.

Imas opciju da ako si zaborvio password mos poslati novi pass na frendow mail.Probaj to.

joka1 sri 10.7.2019 10:29

Hitno pomoć. Nemogu nikako doci na gmail niti otvoriti svoj google racun.Kad kliknem da se prijavim otvori se stranica sa mojom e mail adresom,lozinkom i slikom,i kliknem dalje za prijavu ali se nista ne dogadja.Kao da je yamrynuta stranica,medjutim mogu da upišem lozinku i e mail adresu ali nemogu aktivirati ništa..niti ici u postavke pa izraditi drugi račun.

 

Posmatrač sri 10.7.2019 12:48
joka1 kaže...

Hitno pomoć. Nemogu nikako doci na gmail niti otvoriti svoj google racun.Kad kliknem da se prijavim otvori se stranica sa mojom e mail adresom,lozinkom i slikom,i kliknem dalje za prijavu ali se nista ne dogadja.Kao da je yamrynuta stranica,medjutim mogu da upišem lozinku i e mail adresu ali nemogu aktivirati ništa..niti ici u postavke pa izraditi drugi račun.

 

 Probao u drugom browseru? Drugom kompu? Ne vjerujem da je to do gmaila.....

joka1 sri 10.7.2019 17:31

Probao instalirati Google crome al neide,navodno da je windows firewall problem,te nisam instalirao Crome...a koristim Firefox. Jednostavno,kada zelim da se prijavim sa drugim google racunom,isto ne reagira.Mozes upisivati sto god zelis al nista se ne dogadja. Nemogu otvoriti ni svoj youtube jer trazi google racun i prijavu.U ovom slucaju sva slova i rubrike su na lijevoj strani i kad sve upises nista,ne reagira... Tako je bio i facebook bez slika samo slova,i sad je ok,jer sam instalirao flash player. Probat cu sa Operom..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

joka1 sri 10.7.2019 20:16

Zaboravio sam napisati da imam isti google racun na mobitelu i e mail, ali na racunalu nemogu to otvoriti.Normalno ulazim bez problema.Ista lozinka i mail.Instalirao sam Operu i pokusao otvoriti google racun i e mail ali bez uspjeha. I dalje je zamrznita  stranica kada treba da kliknem dalje ili next.

 

joka1 pet 12.7.2019 13:39

Uspijem uci u gmail tako sto u firefoxu javascript otkacim i onda dobijem aktivnu stranicu da se prijavim na gmail.Potom se vratim ponovo u firefox i aktiviram javascript,te kliknem na next i udjem u svoj mail. I tako sam mislio da je rijesen problem,medjutim opet se ponovlja kad iyadjem sa firefox pretraživača.Prilikom ulaska na google racun pokayali su mi da je moj gmail odjavljen i drugi rgmail racun. Naravno da nisam odjavio i tako me sve to ybunjuje da neynam sto dalje.Sa mobitela sam promjenio lozinku google računa ali isto sve,da nemogu normalno uci u gmail.Onda sam instalirao google Crome pa isto sve,misleci da nesto nije uredu sa firefoxom.Vise neznam kako dalje da rijesim taj problem.Sve si mislim da mi je netko hakirao google račun pa me odjavio.Ali kako onda mogu uci preko otkacene javascript programa.Kada udjem u gmail nemogu ici na postavke gmaila.Takodjer Malwarebites nema pristupa networku te su iskljucene mogucnosti kao i licenca,tako da sada radi u free verziji.Tako da mi je to sve sumnjivo.

 

 

mbaksa pet 12.7.2019 20:32

Prema svemu napisanom izgleda kao da imaš neki maliciozni softver. Probaj instalirati neki antivirusni program (tipa Kaspersky ili Norton) pa provjeri računalo njime. Ako ti to neće proći, onda je već prilično sigurno da imaš maliciozni program pa bi ti bilo najbolje na drugo računalo instalirati antivirusni program pa disk iz svog računala spojiti na drugo računalo i počistiti ga antivirusnim programom i Malwarebytesom.

Hamburger of death pet 15.11.2019 12:45

A joj. Jučer ili prekjučer su mi se updejtali Windowsi 10 i sada mi ne da da se prijavim u Google acc. već mi kaže Ovaj uređaj nije prepoznat. Radi vaše sigurnosti Google želi biti siguran da ste to doista vi. i naravno uopće se ne sjećam odgovora na sigurnosno pitanje. Koji su to krelci.

Posmatrač pet 15.11.2019 12:49
Hamburger of death kaže...

A joj. Jučer ili prekjučer su mi se updejtali Windowsi 10 i sada mi ne da da se prijavim u Google acc. već mi kaže Ovaj uređaj nije prepoznat. Radi vaše sigurnosti Google želi biti siguran da ste to doista vi. i naravno uopće se ne sjećam odgovora na sigurnosno pitanje. Koji su to krelci.

 Gmail je krelac jer si ti zaboravio sigurnosno pitanje ;)

 

Genijalno...

 

 

Nudi li ti neku drugu opciju za prijavljivanje? Text message npr?

 

ProTeinZ pet 15.11.2019 12:52
Hamburger of death kaže...

A joj. Jučer ili prekjučer su mi se updejtali Windowsi 10 i sada mi ne da da se prijavim u Google acc. već mi kaže Ovaj uređaj nije prepoznat. Radi vaše sigurnosti Google želi biti siguran da ste to doista vi. i naravno uopće se ne sjećam odgovora na sigurnosno pitanje. Koji su to krelci.

 zasto bi oni bili krelci? ti si krelac ako neznas odgovore na svoja sig. pitanja....

Tino_TA pet 15.11.2019 12:55

Da, krelci su. A ti si tako jako pametan da nisi zabilježio odgovor na sigurnosno pitanje. A gdje su ostale sigurnosne postavke (rezevna e-mail adresa i sl.). Očito tvoja pamet na njih nije mislila. E, sada ćeš misliti i na to...

Ovo je i pouka za sve ostale, riješite sigurnosne postavke dok još možete.

Posmatrač pet 15.11.2019 14:12
Tino_TA kaže...

Da, krelci su. A ti si tako jako pametan da nisi zabilježio odgovor na sigurnosno pitanje. A gdje su ostale sigurnosne postavke (rezevna e-mail adresa i sl.). Očito tvoja pamet na njih nije mislila. E, sada ćeš misliti i na to...

Ovo je i pouka za sve ostale, riješite sigurnosne postavke dok još možete.

 Ja sam sve opcije ukljucio.... Od sms pa na dalje....

Posmatrač čet 2.1.2020 11:42
REAKTOR kaže...

Kad se prijavljujem na gmail neće da otvori nego mi prikazuje ovo na slikama.

 

Prije par dana mi je normalno otvarao gmail, a sada neće. Ostali gmail-ovi mi se normalno otvaraju osim tog jednog.

 Pa jesi li pokusao sa drugog uredjaja?