CyberLuka098 čet 19.9.2019 21:16

Imam 2 stereo zvucnika. Danas kada sam upalio kompjuter sam nesto poceo gledati na youtube-u ali zvuk je bio jako tih i onako smrdanv/iskrivljen. Otvorio sam ih, pregledao svaki transzistor, kapacitor cak i transformator i nije nista pregorjelo ili eksplodiralo. Probao sam instalirati nove windows 10 i zvuk je radio nekih 30tak minuta i onda su opet poceli zajebavat. Stvarno neznam kaj da radim.. Cak sam probao neke postavke za zvukom popraviti. Windows notifikacije i zvukovi rade normalno ali kada idem slusat muziku ili kako netko prica onda pocne taj cudan zvuk. Cak se cuje kada se nista ne slusa kako nesto zuji pa prestane pa opet pocne dok nesto ne pustim. Probao sam sve nacine na googlu ali nista nije radilo za mene. Htio bi da netko odgovori sto brze moze jer mi se neda pola godine cekat da netko odgovori

     Imam windows 10 pro aktiviranu verziju...

hahhaajaads čet 19.9.2019 23:19

Probaj ovo dvoje ugasit, meni je to upravo predstavljalo problem prije tjedan dana. Znaci slusam/igram nesto, dok je zvuk malo glasniji on automatski smanji te je sve nekak tiho, znaci kad je sve tiho (tipa u igri) onda se opet sam pojaca te kad opalim metak opet se smanji. Vjerovatno nije to ali vrijedi probat...

NoDe31 čet 19.9.2019 23:30

KLIK

Vjerovatno si jedan od nesretnika sa "sound bugom" nakon novog ažuriranja... To bi objasnilo zašto ti je pola sata nakon nove instalacije radilo ok dok još nije instalirao novi update...

 

"On top of search problems, some Windows 10 1903 users are experiencing audio problems after installing KB4515384, as noted by Windows Latest

For example, on installed games, such as PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG), bass is gone and sound is dampened. The problem seemingly affects installed games and apps, but not sound from browser apps like YouTube.  

"This is horrible, was playing now, the guy was in front of me, shot me, it looked like he was far away from me, steps is impossible to identify, the shots are confused to know if they are far or near," wrote AdsonF. 

"I have the exact same issue, Overwatch is super muffed. I can barely hear anything," complained another user. 

Captain_Rational, who was playing Mount and Blade Warband, wrote: "My 3D audio is messed up ... sound is hyper sensitive to position. As I rotate camera around the sound volume shifts wildly from one ear into the other. It's like the 3D distance calculation is suddenly squared so that attenuation is now way overly sensitive to distance from the sound source or the calculation that translates position amplitude in each ear now has a multiplier in it."