mrakky čet 8.11.2012 11:36

miš iz naslova zna po dva dana i više radit sasvim uredu i sam odjednom ko da ga neko išteka i čuje se zvuk ištekavanja usb-a, dal se ko susreo sa takvim problemom i kako ga odklonit? (ak se da otklonot)

 

hvala

 

edit: nekaj sa drajverima od matične nije bilo uredu, al sad sve radi tak treba, može lock

hardrock uto 8.10.2019 09:02

Pozdrav ljudi da ne otvaram novu temu pišem u ovoj.

 

Isto imam problem s disconnectanjem i reconnectanjem uređaja G400.

Probao sam dosta toga na netu naci ali nista nije pomoglo, updejtao sam sve drivere od matične do miša itd.

Probao sam i power managment da ne dopušta windowsu da štedi energiju isključivanjem usb porta (tako nešto).

Može li imati utjecaj da je taj miš star 5 godina ili to nema veze jer sam ga platio preko 400kn u ono vrijeme a i 

sad vidim da je još skuplji ako se ne varam...

Čitatelj uto 8.10.2019 09:09

1. Probaj na drugom racunalu - ako tamo radi OK, nije do misa. Ako i na drugom racunalu radi iste probleme, onda je do misa.

2. Provjeri USB kabel od misa, dali je gdje ostecen.

3. Vidi dali ima kakav Firmware update za misa, ako je kabel OK

4. Vrijeme je za novog misa

5. 400kn / 5g (1825 dana) = priblizno 22 lipe po danu, tako da ti se vec odavno isplatio

hardrock uto 8.10.2019 14:22

Probao sam novi firmware instalirat i pisalo mi je da je sve vec updejtano, i sad začudo kojih pola sata radi bez prekida

i tako odem ja u lol kad ono nasred gejma mi zašteka, poludio sam......

Vrijeme je za novi miš

hardrock uto 8.10.2019 14:31
SHELBY_09 kaže...
Vjerovatno ti je kabel fizički oštećen. Imam isti miš. Kabel je jako loše izveden tako da sam siguran da je do njega.

 Ma bio sam agresivan s mišem, čudo da je preživio 5 godina, al moguće da je i to

Čitatelj uto 8.10.2019 17:50

Postavi si mobitel na snimanje videa, te pogledaj kako ti se ruka ponasa za vrijeme igranja i za vrijeme surfanja.

Moguce da ga preagresivno treses ili udaras, pa da je od toga vec i nastradao. Ili je USB kabel negdje ostecen,

ili se samo malo "puvukao" na konektoru unutar misa. Mozes ga otvoriti, ne gubis nista.

 

Znao sam si odjesci potrgani dio i zalemiti konektor ponovno, pa je kablic par CM kraci, ali vozi dalje.