Dr.Atom pet 8.2.2019 19:11

Eh ovako, za nekih mjesec i po mi je takmicenje iz informatika(programiranje), dakle trebaju mi zadaci sto se tice C++(-a), da su malo komplikovaniji i za razmisljanje, jednostavno takmicarski tip i trebaju mi neki tutorijali ili neka knjiga gdje se radi crtanje u C++ -u (po mogucnosti bih volio da je na nasem jeziku, mada ne bi mi ni na engleskom bio problem) ... 

Vjerovatno bih i postavljao neka dodatna pitanja ovdje sto mi ne bude jasno od zadataka i gdje zapnem, jer nemam nikakvu dodatnu da radim sa profesorima iz skole jer su svi zauzeti i nemaju vremena, tako da ja zelim da sto prije pocnem i da se barem samostalno spremim koliko je moguce za to takmicenje, jer sam uvijek se isticao do sada sto se tice programiranja pa zelim to i da opravdam ;)

Sto se tice crtanja do sada se nisam nikada susretao s tim  odnosno nemam iskustva, tako da, volio bih da ta knjiga/tutorial malo detaljnije objasnjava pojedinosti da ne bih sta propustio i napravio neku glupost i da mi se oduzmu bodovi, jer znate kako je vec na takmicenjima, imate odredjeni limit za koji se program treba izvrsiti i ostale gluposti...


Unaprijed se zahvaljujem  :)