Prodaja - Računala

[Prodaja] OMEN by HP 15-ce026nm 2YM70EA 5god jams

Homer J. Simpson ned 17.3.2019 11:29

https://www.hp-store.hr/hp-store/omen-by-hp-15-ce026nm


• Procesor: Intel Core i5 7300HQ 2.50GHz / 3.80GHz (6MB cache) Kaby Lake
• Zaslon: 15.6" LED FullHD IPS 1920x1080 AntiGlare
• Grafički sustav: nVidia GeForce GTX 1050 4GB
• Radna memorija: 1x 8GB DDR4 2133MHz (proširivo do 16GB)
• Tvrdi disk: 256GB SSD
• Optički uređaj: ne
• Dimenzije: 38.2 x 25.3 x 2.45 cm
• Masa uređaja: 2.56kg
• Jamstvo: 36 mjeseci
• Baterija: Li-Ion 3 ćelije
• Operativni sistem: FreeDOS
• Mreža: da (Gb LAN)
• Bežična mreža: da (802.11 ac/b/g/n)
• Bluetooth: da
• Bang & Olufsen Play dual speakers
• Audio ulazi/izlazi: da
• HDMI: da
• USB podrška: 1x USB 3.1 Type C, 3x USB 3.1
• Čitač kartica: da
• Kamera: da
• Boja: black

 

kupljen u hangar18 megastoreu-  07/2018 od tada 5 godina jamstva 3 hp + dodatnih 2 platinum jamstva (uz participaciju korisnika pokriva i pad, lom, tekućinu), kutija sva oprema, laptop je u stanju novo
dodatno dokupljeni originalni win 10 koji su na istom računu

 

5500kn 

 

 - pošta besplatna uz uplatu na račun, pouzećem o vašem trošku, šaljem svim metodama, od letećih ćilima, goluba pismonoša, teleportacijom...

 

svi ostali upiti vezani uz predmet prodaje u pm

NAPOMENA: ovo je oglas za prodaju ne za filozofske rasprave pa molim da ga zaobiđu dežurni komentatori (kao  i sve moje oglase)- naravno ako ova jednostavna molba ne pomaže unaprijed hvala na besplatnom podizanju oglasa 

 

P.S. za bojažljive i skeptične obzirom na moju slabu prisutnost ovdje u oglasima na PCE sam pod nickom Munjara 12tak godina, hrpom trgovina i isključivo ocjenama u poštenim i dobrim trgovcima

 

OGLAS ZAKLJUČAN ZA KOMENTIRANJE
DOK NE PIŠE PRODANO- OGLAS JE AKTIVAN

Homer J. Simpson ned 17.3.2019 13:34

Duboka vam hvala što ste u ovo lijepo nedjeljno popodne odlučili objasniti mi neke stvari.
Doduše niste mi objasnili jel govorimo isto o i windowsima i 5 godina jamstva ali zapravo nije niti bitno.

Dakle, ako sam preskup neću prodati, jednostavno zar ne?
Morat ću spustiti cijenu dok nekome bude prihvatljiva.

Moj artikl, moj oglas, moja cijena zar ne?

Nikad nisam razumio tu potrebu mudrovanja po oglasima....

hahhaajaads ned 17.3.2019 13:38
Homer J. Simpson kaže...

Duboka vam hvala što ste u ovo lijepo nedjeljno popodne odlučili objasniti mi neke stvari.
Doduše niste mi objasnili jel govorimo isto o i windowsima i 5 godina jamstva ali zapravo nije niti bitno.

Dakle, ako sam preskup neću prodati, jednostavno zar ne?
Morat ću spustiti cijenu dok nekome bude prihvatljiva.

Moj artikl, moj oglas, moja cijena zar ne?

Nikad nisam razumio tu potrebu mudrovanja po oglasima....

 Nije niti bitno, ne tak davno je prodan laptop sa 4 god jamstva, i5 8300h + gtx 1050ti, 256gb ssd + 1tb hdd za 5000kn... 5500kn za ovo neces nikad dobit, pa ni tad...

darkborg ned 17.3.2019 13:41

Pa dobro ako u startu ne želiš da ti ljudi komentiraju oglas/cijenu onda zaključaj komentare čim ga objaviš i problem riješen.

I iskreno, prosječnog bugovca ni najmanje ne zanima to što si ti dao ne znam koliko stotina kuna za Windowse pa sad misliš da to diže cijenu. Jer prosječni bugovac nabavi windowse za par dolara/eura

maks0806 ned 17.3.2019 13:48
Homer J. Simpson kaže...

Duboka vam hvala što ste u ovo lijepo nedjeljno popodne odlučili objasniti mi neke stvari.
Doduše niste mi objasnili jel govorimo isto o i windowsima i 5 godina jamstva ali zapravo nije niti bitno.

Dakle, ako sam preskup neću prodati, jednostavno zar ne?
Morat ću spustiti cijenu dok nekome bude prihvatljiva.

Moj artikl, moj oglas, moja cijena zar ne?

Nikad nisam razumio tu potrebu mudrovanja po oglasima....

 Komentiramo kako bi spustili prodavača na zemlju jer prodaje po nerealnoj cijeni, te da se neupućen korisnik ne zaleti.

Kad već pitaš, prodajem sa original windowsima, 5g jamstva pola godine star hp gaming laptop za 4000, pa ti vidi realnost ponude...

Uostalom, imaš lock na komentare na raspolaganju ako te smeta, poyy 

Homer J. Simpson ned 17.3.2019 14:03

Spustili na zemlju... :)))) 
Prijatelju imam poprilično iskustva da mi mišljenja u komentarima znače apsolutno nula, ali ako sam išta naučio je to je da potrebu komentiranja oglasa (bez uvrede i nikom određeno jer ovdje u oglasima čim vidim komentatre preskačem i ne pratim dežurne pacijente) imaju većinom besposličari koji pola vremena nemaju kune za priuštiti si pastu a misle da su bogom dani komentatori i referentne vrijednosti tržišta te dežurni poklopci svakom loncu svojim "procjenama"...
Da sam dobio kunu za svaki put kad mi je netko bahato tvrdio da neću prodati po nekoj cijeni bio bih milijunaš.
Prosječan Bugovac valja zna koristiti google, njuškalo, nabavu pa mu vjerojatno ne trebaju lokalni mudraci da mu kažu koliko vrijedi nečija stvar, a ova tržnica je leglo genija koji od svakog oglasa naprave dramu svojim pametovanjem.

Posve sam previdio mogućnost zaključavanja, hvala na infu, itekako ću koristiti navedenu mogućnost počevši od sad.