Prodaja - Računala

[Prodaja] Kompletan pc

markogaming2 uto 10.12.2019 23:46

PRONAŠAO SAM KUPCA TAKO DA ZAKLJUČAVAM OVU TEMU

 

OVIMA ŠTO SU SE PREVIŠE PRAVILI PAMETNI VELIKI POZDRAV ;)

 

ZAGREB

 

Potražujem za ovo kompletno računalo 4,500 tisuće kuna

 

Kupac koji se javi dobit će sve dodatne slike a može i sam doći testirati da se uvjeri da je zaista sve novo 

 

Specification:
MOTHERBOARD: ASUS PRIME A320M-K
PC Housing: Sharkoon PURE STEEL
Procesor: Ryzen™ 5 3400G 3,70
Ram: 16 GB Hyper X DDR4 2600:Nije 2x8gb tako da vam ostaje još 1 slot da ugradite ako želite još dodatnih 16 gb za 32 gb ali i ovo je previše ram memorije
Monitor: AOC 27" C27G1, Gaming, AMD FreeSync 144Hz
Graphic Card: VEGA 11
SSD: ADATA SU650 240 GB SATA III 3D
Hard Disk: 500GB

SVE KOMPONENTE SU NOVE GARANCIJA 3 GODINE

Matična ploča podržava sve najnovije Ryzen procesore ali ovo je dovoljno jaka konfiguracija tako da ste mirni par godina

 

Procesor je dovoljno jak da može bez grafičke većinu igrica pokretati na high postavkama 60fps

Ako ne vjerujete mojim rijecima možete pogledati na sljedećem linku:https://www.youtube.com/watch?v=agaU1oHFX_s

 

Osoba koja kupi racunalo gratis dobije steam profil na kojem posjedujem 1100igrica 63lvl profil je star oko 7godina 

Damir22 sri 11.12.2019 19:50
markogaming2 kaže...

 

 

Procesor je dovoljno jak da može bez grafičke većinu igrica pokretati na high postavkama 60fps

Ako ne vjerujete mojim rijecima možete pogledati na sljedećem linku:https://www.youtube.com/watch?v=agaU1oHFX_s

 

 

 Malo ot..... no, na kojim rezolucijama, sa single channel ramom na 2600mhz?

 

Cak niti daleko mocnije kartice ranga 1060 ili rx580 vise ne mogu drzati nove igre na 60fps u high postavkama na 1080p....

 

Naravno, nepostena usporedba, no, usporedjivati single channel sa dual channel 3466 memorijom sa cl14......

 

Daleko je ovo od mogucnosti da tjera 1080p, high, 60fps....

 

Cak i na tvom pokaznom videu, radi se o medium-low kombinaciji najcesce.....

 

 

markogaming2 sri 11.12.2019 21:02

Dual je bolje za ryzen ali nisam mogao pronaci 2x8 povoljno pa sam onda ubacio 1x16gb 

 

A vidjet ću možda odustanem od prodaje pa ubacim gtx 1080 pa onda će biti bas konfiguracija 


A sto se tiče testiranja igrica testirao sam i dosta igrica možes igrati na high postavkama bez grafičke

Damir22 sri 11.12.2019 21:14

Znam, odlican je to apu... ne osporavam, i svakako tko ga uzme, moci ce se kvalitetno igrati....

 

Samo sam skrenuo paznju da to nece biti 1080p, high sa 60fps-a, jer to taj apu jednostavno ne moze izvesti, cak ni u naidealnijim uvjetima - dual channel brzi ram, overclockani cpu i gpu dio....

 

U nekim igrama svakako. U drugim, ukoliko zeli drzati tu rezoluciju/detalje, to ce realnije biti 30-40fps, ne 60fps, sto svakako ne govori da je to nesto lose, samo da netko ne pomisli kako ce igrati jednog witchera, doom, tomb raidera....cupam bezvezne primjere iz glave, na 1080p high, i imati 60fps, jer to ni daleko jace kartice (a jos uvijek mid range) tesko uspjevaju....

 

Ponavljam, odlican apu, ali drzati ocekivanja realnima i nitko se nece razocarati.....

markogaming2 sri 11.12.2019 21:48

Da mi je još pronaći kupca jer računalo većinom stoji ugašeno imam posao,obitelj 

 

Monitor sam morao poslati na reklamaciju ali nakon 5 dana su poslali novi monitor i novu garanciju koja traje 3 godine

 

CelticFrost čet 12.12.2019 18:42

Isti taj monitor koji spominješ je u međuvremenu ispod 1800kn, a nadam se da ne računaš na istu svotu "second hand". Vrijednost mu je približno 1200-1400kn. Ukoliko teško podnosiš taj pad vrijednosti, kreni kupovati rabljeno. U svakom slučaju sretno s prodajom.

Damir22 čet 12.12.2019 21:10

Novo kosta tocno toliko, 4500kn, po cijenama na nabavi....

 

Doduse, mozda nesto sitno vise, s obzirom da se ovdje ne navodi napajanje, no, sudeci po ostalim komponentama, radi se o nekom low range napajanju, dakle....

 

Nije namjera kritizirati, niti rusiti cijenu, no realno, za te novce mozes sloziti puno bolji stroj, jer, ionako ovdje ne pricamo o novim, vec rabljenim komponentama....

 

600-800kn za r1600-2600 ili iste pare za 3400g... mislim da nemamo sto pricati...

 

Da bi se ovo brzo prodalo, mislim da ce ozbiljna korekcija cijene biti nuzno potrebna.....

 

Edit - da nebi ispalo da pljuckam, pogledaj konfiguraciju pod "moj pc"..... realno kad sam razmisljao, 2500kn za ovo bi bilo lutrija dobiti. Doduse, ti imas i monitor u cijeni, no ako gledas same konfiguracije.... djabe, ali ne vrijedi vise od toga...

 

 

Damir22 čet 12.12.2019 22:18

Grijesis....

 

Garancija na vecinu komponenti je nebitna, jer ce vec za tri godine ionako biti "obsolete"......

 

Ok, da kupujes cpu od 15000kn, ili grafiku od 10000kn, naravno, bitno mi je da imam garanciju, no za cpu koji ce realno za tri godine dok mu istekne garancija biti vrijendnosti 2 porcije cevapa...vjeruj, radije cu uzeti 5 puta jaci cpu sa 6 mjeseci garancije, ili cak i bez ikakve garancije....

 

Taj cpu rabljeni ne vrijedi vise od 500 kn.... o ramu, ploci i diskovima da ne govorim.....

 

Znam, platio si to posteno, ali realnost je surova... no sretno s prodajom, ako mozes izvuci 4500kn, samo daj...