Prodaja - Računala

[Prodaja] HP Probook 470 G3

Vader sub 31.8.2019 22:26

Ovo što nema zvuka na zvučnicima može biti i da zeza zvučna, a možda i driveri. Svakako bi bilo dobro detektirati što je točno problem i riješiti ga, jer nitko baš ne voli kupovati laptope s greškama. To je prijeteljski savjet. :)

 

I svakako dati više informacija o specifikacijama laptopa.

Alfredo nr.2 ned 1.9.2019 08:01

Ja sam prodao taj laptop. To je zaista vrhunski stroj, konstrukcija i sve, samo teško je dobiti taj novac. To je odličan stroj za uredski rad, mana mu je integrirana grafička kartica. Mogu se igrati samo stare igre ala Bioshock Infinity itd., Doom(2016) i slične se može zaboraviti. Trebao bi napisati koji je procesor, koja memorija DDR3 ili DDR4. Koliko Usb-a, ima li garanciju itd. 

maks0806 ned 1.9.2019 10:12

Za G3 i to ne-skroz-ispravan neće to dobiti. Elitebook G3 sam za manje nabavio koji je kudikamo bolje izrade od ovog... Što se igara tiče, nije ni namjenjen za to

franjo tahy pon 2.9.2019 12:40

Da ne citiram sve skupa.

Zvučnici su u pitanju. Kada se uključe slušalice, zvuk radi ispravno. Isto se dešava i na windowsima i na linux-u.

 

Cijena je početna. Uvijek netko želi spuštati cijenu, pa ukoliko je netko zainteresiran, neka da ponudu kolko misli da vrijedi, pa se lako dogovorimo.

 

LP svima