Prodaja - Ostalo

[Prodaja] Rasprodaja opreme

FiCoO sri 8.4.2020 21:19

Pozdrav forumaši,

 

prodajem nekoliko stvari koje su mi doma i ne koriste se više, a sve u svrhu slaganja novog PC-a :)

 

Dakle, prodajem sve navedeno, ukoliko netko kupi 2+ stvari, može i neka korekcija cijene, bilo bi mi najdraže kad bi netko uzeo sve.

 

1) Beats Solo 3 Wireless Decade Edition - LINK - 950kn 900kn(imaju garanciju, kupljene u iStyle, korištene možda 5-10 puta max, sva oprema)

2) Apple TV 1080p 32GB 4th generacija - 950kn 850kn750kn(nema garanciju, kupljen u iStyle, slabo korišten, sva oprema i kutija)

3) Smart Keyboard Folio za iPad Pro 10.5 / Air 3 / 10.2 iPad 7th generacija / iPad Pro 9.7 - 750kn (ima garanciju, korišteno, vidljivi tragovi korištenja ali ništa strašno, HR layout)

4) Magic Mouse 2 space grey - 550kn (nema garanciju, kupljen u MediaMarkt u Njemačkoj, slabo korišten, sva oprema)

5) Magic Keyboard - 500kn (novo zapakirano, došlo uz iMac)

6) Beats X crne - 400kn (nema garanciju, sva pripadajuća oprema, korištene nekoliko puta za teretanu ali na kraju sam se odlučio za Airpods Pro)

 

 

Ostale kombinacije u PP :)

 

Moguće zamjene za dodatke za hladenje, ventilatore, vodeno hladenje i sl. ponudite