Prodaja - Ostalo

[Prodaja] PS4 PRO + igre

toxic pon 15.7.2019 08:26
PS4 pro ispravan, nema više garancije.

Dolazi s jednim gamepadom

Igre u kutiji:

RDR2
Horizon Zero Complete Edition
Gran Turismo
Spiderman
God of War (2018)

Ne prodajem zasebno.

2500 kn sve zajedno.
Zagreb primopredaja. Mislim da kutije za ps4 nemam (žena to sve baca nakon nekog vremena)

toxic pon 15.7.2019 13:18
SamoPitam3 kaže...
toxic kaže...

Zagreb primopredaja. Mislim da kutije za ps4 nemam (žena to sve baca nakon nekog vremena)

 Ja bi se zabrinuo na tvome mjestu . Sorry na offtopicu...

 A gle ak me nije vec bacila nakom vise od deset godina onda valjda nebu niti sad :)

Sale_ds pon 29.7.2019 15:14

Kad sam kupoval ps glavni adut je bila sto duza garancija naustrub igri. Jer ja to gledam ovak: sta ce mi sve te igre ako plejka krepa jel..

Na kraju sam kupil ps s 2.5g jamstva za 1800 bez igri, a bilo ih je i za 1500 s igrama..

toxic pon 29.7.2019 17:55
Sale_ds kaže...
Kad sam kupoval ps glavni adut je bila sto duza garancija naustrub igri. Jer ja to gledam ovak: sta ce mi sve te igre ako plejka krepa jel..

Na kraju sam kupil ps s 2.5g jamstva za 1800 bez igri, a bilo ih je i za 1500 s igrama..

 to si kupio obicni ps4.

ps4 pro nisi mogao naca s garancijom za taj novac.

Sale_ds pon 29.7.2019 18:42

Da, ja sam kupil obicni. I nisam ni rekao da je ovo losa ponuda vec da ce ljudi vjerojatno prije uzet s garancijom cak i da je malo skuplji. Jbga, gara je gara...

I evo danas dodem doma, upali mali ps al se ps ne pali.. LOL

toxic uto 30.7.2019 08:23
Sale_ds kaže...
Da, ja sam kupil obicni. I nisam ni rekao da je ovo losa ponuda vec da ce ljudi vjerojatno prije uzet s garancijom cak i da je malo skuplji. Jbga, gara je gara...

I evo danas dodem doma, upali mali ps al se ps ne pali.. LOL

 Jel si sredio?

 

Sale_ds uto 30.7.2019 19:55

Zacopro sam sam sebe lol.

@toxic, nemoj mislit da sam dosel tu nes kenjat ili rusit cijenu. Pital si pa sam ponudio odgovor, odnosno ono sta ja mislim da je razlog. Cijena je realno bomba s tim igrama.

A da probas zasebno prodat? Rekao bi da mozes i vise zaradit jer su neke igre jos dosta aktualne.

toxic sri 31.7.2019 11:39
Sale_ds kaže...
Zacopro sam sam sebe lol.

@toxic, nemoj mislit da sam dosel tu nes kenjat ili rusit cijenu. Pital si pa sam ponudio odgovor, odnosno ono sta ja mislim da je razlog. Cijena je realno bomba s tim igrama.

A da probas zasebno prodat? Rekao bi da mozes i vise zaradit jer su neke igre jos dosta aktualne.

 Ma nisam to mislio.

Vec me zanimalo misljenje.

Ma nisam niti siguran da ga prodam.

Mislio da cu imati vremena odgrati gore navedene naslove no samo sam GOW stigao doci blizu kraja i sad stoji.

Uglavnom vidjet cu  sto cu dalje.

Ghost777 sri 31.7.2019 13:21
toxic kaže...

RDR2 - 150 - 200 kn
Horizon Zero Complete Edition - 100-150 kn
Gran Turismo - 100 kn
Spiderman - 150 - 200 kn
God of War (2018) - 150 - 200 kn

 Znam da je zajebancija prodavat zasebno pogotovo igre jednu po jednu ali  bez igri bi si spustio cijenu konzole za 650 - 850 kn.  Pro za 1600 - 1800 kn, po mom mišeljnju, odmah odlazi.