Prodaja - Ostalo

[Prodaja] ALESIS Q49 MIDI klavijature

nemampojma uto 14.1.2020 23:10

Prodajem MIDI klavijature ALESIS Q49 49-Key (49 tipki) USB/MIDI Keyboard Controller, sa kutijom i USB kablom. Klavijature su jako slabo korištene, isključivo za potrebe snimanja,

nikad nisu napustile studio, potpuno očuvane i ispravne a prodajem ih zbog nedostatka vremena bavljenja muzikom. Kontaktirajte me za sva dodatna pitanja i ako trebate dodatne fotke.

Cijena = 450,00 kn sa uključenim slanjem preko HP expressa, više ne radim primopredaju.



 

nemampojma sri 15.1.2020 16:16

Nema fore, nažalost imam veoma loše iskustvo sa primopredajom i više se ne nalazim sa nepoznatim ljudima oko prodaje. 

Isključivo šaljem preko pošte nakon uplate. Ako ste zainteresirani mogu Vam poslati dodatne fotke. 

Tomo53nja sri 15.1.2020 18:09
nemampojma kaže...

U kojem si gradu inace pa si imao tako losa iskustva?

A valjda si svjestan isto da ti nece netko samo tako uplatit novce i vjerovat da ces ti to poslat tako da ni to nije dobra opcija...

Puno su vece mogucnosti da se zezne ovim drugim putem nego prvim, ali ok...Ja nikako ne bi pristao na uplatu recimo, i isao bi obavezno na primopredaju ako smo negdje blizu...

nemampojma sri 15.1.2020 20:02

Iz okolice Zagreba, imala sam jako loše iskustvo sa jednom prodajom preko njuškala, ne bih baš iznosila detalje ovdje.

Prodajem na njuškalu i na mojekrpice.hr a i preko eBaya po cijelom svijetu, razumijem da su ljudi skeptični

 

baš zbog uplate unaprijed no ako postoji pravi zainteresirani kupac dogovor se može postići bez problema, niste ni prvi ni zadnji skeptik  

 

Stoga ako je itko zainteresiran može mi se javiti preko poruke. Klavijature su praktički kao nove, bez ikakvog oštećenja ili sl., ovdje su

dodatne fotke: ALESIS Q49 49-Key

 

Tomo53nja sri 15.1.2020 20:45
nemampojma kaže...

Ma samo me zanimalo zasto, ali svatko ima svoje principe pa po tome i odlucuje kako ce nesto prodavati...

 

Ugl. sretno i ako zatreba pomoc u vezi primopredaje da ne bi opet bilo "problema" na podrucju Zagreba slobodno se javi ili zovi...

Jakovp sri 15.1.2020 20:51
nemampojma kaže...

Iz okolice Zagreba, imala sam jako loše iskustvo sa jednom prodajom preko njuškala, ne bih baš iznosila detalje ovdje.

Prodajem na njuškalu i na mojekrpice.hr a i preko eBaya po cijelom svijetu, razumijem da su ljudi skeptični

 

baš zbog uplate unaprijed no ako postoji pravi zainteresirani kupac dogovor se može postići bez problema, niste ni prvi ni zadnji skeptik  

 

Stoga ako je itko zainteresiran može mi se javiti preko poruke. Klavijature su praktički kao nove, bez ikakvog oštećenja ili sl., ovdje su

dodatne fotke: ALESIS Q49 49-Key

 

 

E sad si nam baš pobudila znatiželju, može barem okvrino što se dogodilo?

nemampojma čet 16.1.2020 11:09

Dogodilo se to da sam zbog dotičnog morala mijenjati broj mobitela a da ne govorim kakve sam poruke dobivala  

više nikome ne vjerujem preko interneta u smislu da se sa nekime idem nalaziti za prodaju ili kupnju.