Prodaja - Komponente

[Prodaja] Palit GTX 1070 Gamerock

trpi sri 29.5.2019 18:54

**PRODANO***

 

Grafička kartica Palit Gamerock GTX1070 8gb, nova dobivena jučer, isprobana, jamstvo do 01/2020 https://www.notebooksbilliger.de/ , bez kutije

 

http://www.palit.com/palit/vgapro.php?id=2634&lang=en

 

apsolutno najbolji model gtx1070, daleko najjači hladnjak, usporedbe sa ostalim modelima: https://www.computerbase.de/2016-10/geforce-gtx-1070-partnerkarten-vergleich-test/2/#diagramm-luefterdrehzahl 

 

1700kn, moze zamjena za galaxy s8/s8+

 

Zagreb ili slanje nakon uplate

DuxCro sri 29.5.2019 23:19

Ne mogu kliknuti na link od kartice. Je li to Gamerock model, ili Gamerock premium? Ako nije premium, onda je daaaaaleko od najbržih modela. A hladnjaka ima puno boljih.

Anđeo bez falinge čet 30.5.2019 06:19
DuxCro kaže...

Ne mogu kliknuti na link od kartice. Je li to Gamerock model, ili Gamerock premium? Ako nije premium, onda je daaaaaleko od najbržih modela. A hladnjaka ima puno boljih.

 ja mogu.

evo ti slika s linka..

 

gamerock

trpi čet 30.5.2019 07:32
DuxCro kaže...

Ne mogu kliknuti na link od kartice. Je li to Gamerock model, ili Gamerock premium? Ako nije premium, onda je daaaaaleko od najbržih modela. A hladnjaka ima puno boljih.

 jesi li kliknuo na linkanu recenziju i malo proucio tablice ili samo mislis? pogledaj koliko je bolji od asus strixa, msi gaming, gigabyte gaming i ostalih razvikanih modela, palit gamerock jedva vrti 970rpm za 68c vs 1800rpm za 67c na asus strixu, ili suludih 2200rpm za 66c na gigabyte gamingu. sta mislis kolika temperatura bi bila gamerocku da dignes okretaje poput strixa ili gigabytea? valjda 50c. baci oko na phoenix gtx1080 hardware unboxed recenziju, na 6:30: https://youtu.be/weLUc1ac1-U?t=390

i sam mogu potvrditi da je tako jer mi je proslo kroz ruke dosta kartica. palit jetstream, palit gamerock i gainward phoenix (inace sve identicni hladnjaci) su daleko najjaci hladnjaci na 10xx generaciji. 

Strelok čet 20.6.2019 22:21

Inače ne komentiram oglase niti mi je želja nekome rušiti nešto ali ovdje

se moram uključiti.

 

@Slaschat jako bezobrazno, svoje komponente cijeniš ko suho zlato da ne kažem

nerealno a čovjeku nudiš samo tako 1350 kn za GPU. 

Nebi ti ništa napisao da si fer i ne odgovaraš bahato ovakvim postovima:

 

 "hahaha da........... večina ponuda na njuški nisu ispod nove cijene, neke su i preko nje.

malo popust premo novoj cijeni od 10%-15% i dosta je!"

 

Malo se zapitaj gdje je problem, sretno.

Kolega @trpi isprike na spamanju teme!

nonickname sri 26.6.2019 10:02

@Strelok čovjek je ponudio koliko misli da za njega vrijedi taj GPU i koliko može dati.

I u čemu je tu problem?

 

Da je cijena toliko dobra, kako ju ti želiš prikazivat, prodala bi se isti dan, a koliko vidim prodaje se već mjesec dana. 

Anđeo bez falinge sri 26.6.2019 12:17

najveći problem je taj što su cijene polovnih s garancijom gtx 1060 6Gb pale do 750- 800 kn i one cjenovno ubijaju 1070 modele.

 

nove 1660 TI se vani nađu za 1900kn pa je sve to danas tako nerealno.

kartica vrijedi tih novaca, ali ?

Strelok sri 26.6.2019 13:47
nonickname kaže...

@Strelok čovjek je ponudio koliko misli da za njega vrijedi taj GPU i koliko može dati.

I u čemu je tu problem?

 

Da je cijena toliko dobra, kako ju ti želiš prikazivat, prodala bi se isti dan, a koliko vidim prodaje se već mjesec dana. 

 Nit sam komentirao cijene nit oglas, već člana koji svoje prodaje pod zlato a drugima spušta. Na sve to još je bahat da ne kažem bezobrazan.

Citat je točan pa nisam izmislio toplu vodu.

 

Nebi ništa napisao da je postupio ko čovjek na komentare članova u svojoj temi više jer je ovo forum gdje se očekuje neka korektnost te uvažavanje.

Nije to bazar u Afganistanu...

 

ibme74 sri 3.7.2019 14:55
Anđeo bez falinge kaže...

najveći problem je taj što su cijene polovnih s garancijom gtx 1060 6Gb pale do 750- 800 kn i one cjenovno ubijaju 1070 modele.

 

nove 1660 TI se vani nađu za 1900kn pa je sve to danas tako nerealno.

kartica vrijedi tih novaca, ali ?

 

GTX1070 sa svega 6mj jamstva danas ne vrijedi 1.700kn taman da je zlatom pozlaćena pokraj nove serije grafa.

1.500kn max i to bi dao jedino za GTx1070 sa barem jos godinu ipo dana jamstva.

 

ibme74 sri 3.7.2019 22:00
trpi kaže...

ajde bjezi dalje sta mi rusis cijenu na svakom oglasu, idi i ne vracaj se

 

kako to da je proslo vise od mjesec dana a ti je jos nisi prodao?

Mozda neko te sabotira? Mozda je vlada? Mozda su srbi? Mozda masoni? Ma neko ti oglas sabotira...

ibme74 sub 13.7.2019 13:27
trpi kaže...

bump

 

Stavia sam GTX1070 na oglasnik pored drugih GTX1070
Gara mi je kraća, al cijena mi je veća
Prašina je svuda, a cijena mi je fiksna
Svi kupuju njihove grafe, a moju niko neće

 

Kako to, kako to, kako to?
Kako to, kako to?
Nije mi jasno kako to?!

sale666 sub 13.7.2019 13:40
ibme74 kaže...
trpi kaže...

bump

 

Stavia sam GTX1070 na oglasnik pored drugih GTX1070
Gara mi je kraća, al cijena mi je veća
Prašina je svuda, a cijena mi je fiksna
Svi kupuju njihove grafe, a moju niko neće

 

Kako to, kako to, kako to?
Kako to, kako to?
Nije mi jasno kako to?!

 

Dost dobar haiku