Karlek_19 čet 15.8.2019 08:09
Orwandill kaže...

Ryzen 5 1600 rabljen sa aliexpressa, prolazi carinu bez gledanja -> 567kn

 

Just sayin..

 Nebi uzimao s aliexpresa procesora, taman da za kruh nemam. Just sayin. :)

 

Ako hoćeš naspram novog uštedit kojig 150-200kn oke, ako ne, zaobiđi. Ovaj proc je kupljen u HR pa molim da se i cijena uspoređuje s onima u HR. Jer kužiš, u Americi ima zicer gtx 1070 po valjda 100 $ pa sumnjam da ideš na nečiji oglas za 1070 i pišeš da je u Americi po 660 kn i nek ju proda za 650 kn

Karlek_19 pet 16.8.2019 12:20
Orwandill kaže...

Uzimao sam prije par mjeseci jedan procesor kaj je koštao 450kn cca, došao je za 15 dana prek pošte, bez ikakvih dodatnih placanja. Imao je normalne ocjene i radi okej.

 Dobro si prosao i drago mi je za tebe. Isto tak i sam znas da ti je mogao doci dual core star 12 godina i mogo bi se plakati, eventualno ti bi alie vratio pare, ali opet zafrkavo bi se.

 

Uvijek radije dam 100 kn više, nego ići na rizik. 

hahhaajaads pet 16.8.2019 19:08
Karlek_19 kaže...
Orwandill kaže...

Uzimao sam prije par mjeseci jedan procesor kaj je koštao 450kn cca, došao je za 15 dana prek pošte, bez ikakvih dodatnih placanja. Imao je normalne ocjene i radi okej.

 Dobro si prosao i drago mi je za tebe. Isto tak i sam znas da ti je mogao doci dual core star 12 godina i mogo bi se plakati, eventualno ti bi alie vratio pare, ali opet zafrkavo bi se.

 

Uvijek radije dam 100 kn više, nego ići na rizik. 

 Rizik ? Pa prakticki nema rizika ak placas paypalom, ako ti dodje krivo lako trazit novce od paypala i kroz tjedan-dva imas novce i dualca starog 12god