Prodaja - Komponente

[Prodaja] Inno3d GeForce 1060 6gb Compact2

AngeL_FreaK čet 8.8.2019 13:22

Prodajem navedenu grafičku karticu. Imam ih 3 komada i još su uvijek pod garancijom. Korištene su svega mjesec dana. Imam sve papire i original kutiju. Grafičke kartice su od tvrtke u kojoj radim tako da mora iti preko računa. Znači ne za keš.

Cijena je 950 kn i to je cijena s PDV-om. 

Više informacija na 0913200018 (pozivi,sms,viber..)

AngeL_FreaK pon 19.8.2019 10:19

lol..zar moram objasnjavat sta smo uzeli samo zato jer si ti pametan i mislis da grafičke ne valjaju? Uostalom ako nemas namjeru kupiti proizvod nemoj ni komentirat. zelis ti skeniram racune od threadrippera da ti srce bude na mjestu? Jedna graficka je odavno prodana i covjek je zadovoljan..ne komentiraj ako ne mislis uzet graficku

nhooydz pon 19.8.2019 13:35

Pricas sa osobom kojoj je smisao zivota komentiranje oglasa. Najbolje se ne obazirat. I cak ako se majnalo sa karticama, jedino dedeki ovdje ne kuze smisao garancije i toga da se na nvidji ne flasha bios nikada pa nema apsolutno nikakve pravne podloge da ti odjebu garanciju. Ali eto, nek se budale vesele.

nicky.sl pon 19.8.2019 15:29
nhooydz kaže...

Pricas sa osobom kojoj je smisao zivota komentiranje oglasa. Najbolje se ne obazirat. I cak ako se majnalo sa karticama, jedino dedeki ovdje ne kuze smisao garancije i toga da se na nvidji ne flasha bios nikada pa nema apsolutno nikakve pravne podloge da ti odjebu garanciju. Ali eto, nek se budale vesele.

 Zašto misliš da se na Nvidiji ne flasha bios nikada??? Ja sam moje uvijek flashao i kakve veze ima flashanje biosa sa garancijom??? 

maXonja pon 19.8.2019 20:50

Čovjek se krivo izrazio, može se flashati BIOS na nVidia karticama, ali se nemože editirati  i takav editirani flashati pa samim time nemože niti biti eventualnih problema oko garancije

nicky.sl pon 19.8.2019 21:00
maXonja kaže...

Čovjek se krivo izrazio, može se flashati BIOS na nVidia karticama, ali se nemože editirati  i takav editirani flashati pa samim time nemože niti biti eventualnih problema oko garancije

 Ih da nemože, može može itekako može. Na mojoj 1080-ci je mrvicu modan bios