Prodaja - Komponente

[Prodaja] GTX 1070 Gigabyte G1 Gaming

Dala sri 14.8.2019 13:59

Garancija do 9.mj. 2020. Kupljena u computeruniversu.de.

Uredno radi, potpuno ispravna, prodajem sa originalnom ambalazom.

Cijena 1800kn.

 

Edit: cijena od sada 1600kn

 

Dala sri 21.8.2019 08:30

Najjači su mi ovi koji imaju potrebu spamat tuđe oglase. Smatraš da je cijena previsoka? Ok, reci čuj teško će ti to proći po toj cijeni...

Imate pravo na svoje mišljenje kao što ja imam pravo na svoje...
Sudeći prema analizi cijena sličnih (neprodanih) kartica smatram da je cijena ok.

 

Osobno radije bih kupio od nekog pouzdanog kolege s BUG-a nego od nekog nepoznatog s drugih sajtova...
Ako se ne proda spuštam cijenu, gdje je problem?

 

Zaboravili ste da je meni u interesu prodat za što više love, a ne obrnuto .

Dežurni optimisti tako su mi nedavno i na drugoj temi govorili da ima boljih i jeftinijih. Fino, odite tamo pa si kupte. 

 

Kako sam prodao tamo, otić će i ovo... Ako ne sada, bude već...

Pozdrav od ne karitasa o/.

Anđeo bez falinge sri 21.8.2019 09:39
Dala kaže...

Najjači su mi ovi koji imaju potrebu spamat tuđe oglase. Smatraš da je cijena previsoka? Ok, reci čuj teško će ti to proći po toj cijeni...

Imate pravo na svoje mišljenje kao što ja imam pravo na svoje...

 kada si upisao oglas trebao si ga odmah zaključati pa ne bi bilo spama, nego bi bilo dvadesetak TD kao i sada ..

 

nego, namjerno ga nisi zaključao jer voliš da se piše o tvojoj kartici...

Valentin17 sri 21.8.2019 10:05
Anđeo bez falinge kaže...
nego, namjerno ga nisi zaključao jer voliš da se piše o tvojoj kartici...

Na kraju dođe na isto, svaki kupac kad vidi tolike TDove (srećom pa ih se ne može blokirati) vidi da nešto nije u redu,

a ovako je nama zabavnije, dođe kao neka razbibriga dok gablec traje.

Minneyar sri 21.8.2019 10:16

Frend kupio prekjucer preko njuskala za 1500 kn istu karticu s garancijom... S tim da nije da se nesto ubio od trazenja, ima puno povoljnijih kolko hoces. I naravno da ces radije kupiti od forumasa ali samo ako je i cijena ista ili niza nego drugdje, a neces dati parsto kn vise samo da uzmes od forumasa...

Valentin17 sri 21.8.2019 10:17
Minneyar kaže...
I naravno da ces radije kupiti od forumasa ali samo ako je i cijena ista ili niza nego drugdje, a neces dati parsto kn vise samo da uzmes od forumasa...

Nisu ni forumaši kaj su nekada bili, čast izuzecima. 

ps. meni je recimo bolje gledat Njuškalo i onda tražit uslugu nekoga s foruma kome vjerujem da ode osobno pogledat i preuzet

karticu, ako valja, pošalje mi je Tiskom i milina, nešto sitno novaca čovjeku uplatim, ja u svome gradu radim isto.

Anđeo bez falinge sri 21.8.2019 10:29

UH... što bi rekao Izet Fazlinović...

 

kupiš lijepo novu 1660 TI za 2100 kn s tri...pazi tri god. garancije ili "uštediš" pa kupiš ovu za 1800kn bez gare, a može za dva mjeseca prducnuti..

 

super deal.. 

Dala sri 21.8.2019 10:53

Ova ima 1g gare, da si pročitao oglas umjesto da si odlučio trolat možda ti ne bi promaklo...
Ajde mi stavite link neke jeftinije/bolje s njuškala pa ja možda spustim cijenu, ovako samo mlatite praznu slamu.

Dala sri 21.8.2019 11:19

Sad se vec lažemo. Editirao sam da dodam sliku.
Ajde ako ti se ne sviđa oglas ti slobodno produži.
Td si dao, svoju građansku dužnost ispunio, slobodan si.

hahhaajaads sri 21.8.2019 12:15
Anđeo bez falinge kaže...

UH... što bi rekao Izet Fazlinović...

 

kupiš lijepo novu 1660 TI za 2100 kn s tri...pazi tri god. garancije ili "uštediš" pa kupiš ovu za 1800kn bez gare, a može za dva mjeseca prducnuti..

 

super deal.. 

 Uz to kad se klokne puno brza, zamisli dobijes novu grafu i sa par klikova na razini 1070ti/1080 

Anđeo bez falinge sri 21.8.2019 13:43
Dala kaže...
Sad se vec lažemo. Editirao sam da dodam sliku.
Ajde ako ti se ne sviđa oglas ti slobodno produži.
Td si dao, svoju građansku dužnost ispunio, slobodan si.

 Človek !

Zaključaj temu pa nećeš imati nelagode...već sam napisao...

XXX sri 21.8.2019 22:36
hahhaajaads kaže...
Anđeo bez falinge kaže...

UH... što bi rekao Izet Fazlinović...

 

kupiš lijepo novu 1660 TI za 2100 kn s tri...pazi tri god. garancije ili "uštediš" pa kupiš ovu za 1800kn bez gare, a može za dva mjeseca prducnuti..

 

super deal.. 

 Uz to kad se klokne puno brza, zamisli dobijes novu grafu i sa par klikova na razini 1070ti/1080 

 Aj da da bacimo neki bench nas dvojica, da vidim koliko je puno brža.

hahhaajaads sri 21.8.2019 22:49
XXX kaže...

 Uz to kad se klokne puno brza, zamisli dobijes novu grafu i sa par klikova na razini 1070ti/1080 

 Aj da da bacimo neki bench nas dvojica, da vidim koliko je puno brža.

 Nemam vremena gubit na bencheve, imas yt pa si vidi otprilike. Jel se ti to sad grizes sto si pretplatio svoju 1070 koja skoro niti nema garancije ili ? 

 

Edit: oprosti, zaboravio sam da je to od trpija, koji u svojim rukama drzi samo zlatne modele, prakticki si ju besplatno dobio onda

XXX sri 21.8.2019 22:58
hahhaajaads kaže...
XXX kaže...

 Uz to kad se klokne puno brza, zamisli dobijes novu grafu i sa par klikova na razini 1070ti/1080 

 Aj da da bacimo neki bench nas dvojica, da vidim koliko je puno brža.

 Nemam vremena gubit na bencheve, imas yt pa si vidi otprilike. Jel se ti to sad grizes sto si pretplatio svoju 1070 koja skoro niti nema garancije ili ? 

 

Edit: oprosti, zaboravio sam da je to od trpija, koji u svojim rukama drzi samo zlatne modele, prakticki si ju besplatno dobio onda

 Ne grizem se ništa, prezadovoljan grafom, 2000 mhza 1200 rpma ispod 70 stupnjeva nečujna i tjera sve ko blesava, ali volio bi vidjeti koliko se tvoja kloka i koliko je to brža kad to često spominješ. Za razliku u cijeni do precijenjene gtx 1660 ti ovih dana mi upravo stiže SSD od 500 gb i jedno eksterno kućište 

Dala sri 21.8.2019 23:01

Malo losija grafa od moje, sa 1g gare vise i dosta jeftinija nego moja.
Samo je razlika da je njemu hitno meni nije. Kad je hitno onda je prilika... Prodat ce on to, a i ja svoju.
Edit:@ibme74

SamoPitam3 sri 21.8.2019 23:02
XXX kaže...

 Ne grizem se ništa, prezadovoljan grafom, 2000 mhza 1200 rpma ispod 70 stupnjeva nečujna i tjera sve ko blesava, ali volio bi vidjeti koliko se tvoja kloka i koliko je to brža kad to često spominješ. Za razliku u cijeni do precijenjene gtx 1660 ti ovih dana mi upravo stiže SSD od 500 gb i jedno eksterno kućište 

 Sva (ne)sreca da nisi bio u partizanima. Kojih bi se mi "prica" naslusali ovdje na forumu...

Samo opaska. Nastavite vi po starome.

XXX sri 21.8.2019 23:05
SamoPitam3 kaže...
XXX kaže...

 Ne grizem se ništa, prezadovoljan grafom, 2000 mhza 1200 rpma ispod 70 stupnjeva nečujna i tjera sve ko blesava, ali volio bi vidjeti koliko se tvoja kloka i koliko je to brža kad to često spominješ. Za razliku u cijeni do precijenjene gtx 1660 ti ovih dana mi upravo stiže SSD od 500 gb i jedno eksterno kućište 

 Sva (ne)sreca da nisi bio u partizanima. Kojih bi se mi "prica" naslusali ovdje na forumu...

Samo opaska. Nastavite vi po starome.

 A ja ti nemerem pomoć, ne snalaze se svi uvijek u svemu.

Dala sri 21.8.2019 23:20
Anđeo bez falinge kaže...

UH... što bi rekao Izet Fazlinović...

 

kupiš lijepo novu 1660 TI za 2100 kn s tri...pazi tri god. garancije ili "uštediš" pa kupiš ovu za 1800kn bez gare, a može za dva mjeseca prducnuti..

 

super deal.. 

 Ako gledamo isti rang kartice, dakle kartice s 3 venta u nasem najpoznatijem (i medju najjeftinijim ducanima) 1660 ti dodje 2640kn, a ne 2100 kao što si ti naveo.
+ dobijes karticu koja ima 2 GB memorije manje i sveukupno je mrvu slabija (cca 5% od 1070), ajmo rec da su tu iste.

Vise od 800kn razlike nije zanemarivo.

 

edit: Dakle imas mogucnost 2g gare vise za 850kn više ili ti je dosta 1g gare i 850kn ostane u zepu. Nece svatko isto odabrati.

hahhaajaads sri 21.8.2019 23:22
XXX kaže...
hahhaajaads kaže...
XXX kaže...

 Uz to kad se klokne puno brza, zamisli dobijes novu grafu i sa par klikova na razini 1070ti/1080 

 Aj da da bacimo neki bench nas dvojica, da vidim koliko je puno brža.

 Nemam vremena gubit na bencheve, imas yt pa si vidi otprilike. Jel se ti to sad grizes sto si pretplatio svoju 1070 koja skoro niti nema garancije ili ? 

 

Edit: oprosti, zaboravio sam da je to od trpija, koji u svojim rukama drzi samo zlatne modele, prakticki si ju besplatno dobio onda

 Ne grizem se ništa, prezadovoljan grafom, 2000 mhza 1200 rpma ispod 70 stupnjeva nečujna i tjera sve ko blesava, ali volio bi vidjeti koliko se tvoja kloka i koliko je to brža kad to često spominješ. Za razliku u cijeni do precijenjene gtx 1660 ti ovih dana mi upravo stiže SSD od 500 gb i jedno eksterno kućište 

 Moja je klokana do maxa (+140/+1500, dalje od tog nemre u msi afterburneru), testirao u furmarku/unigine heavenu i daje cca 20fpsa vise dok se to u igri osjeti jos vise. Evo bas ovih danasnjih dana radit nenormalne sate, u Rustu nakon 13 sati igranja nije presla 60 stupnjeva. Mislim, ja sam nju prakticki djaba dobio (za 1200kn zbog zamjene), ali da ju nisam dobio za tu cijenu isao bi na Vegu 56 koja je bila cca 230€. No ja sam trenutno govorio za ovaj precjenjen oglas, vidis da je i gore stavljena 1070ti sa garancijom koja je i jeftinija i bolja zato smo i dosli na 1660ti koja je oko 2100-2220kn. I jos ova stock 1660ti trosi manje struje od gtx 1060 tak da je to isto + ... E da, 1660ti se slodobno moze i uzet sa jednim ventom jer bi joj max temperatura sa klokanjem taman bila negdje oko 70-75 kao i 1070 sa 2/3 venta.

Dala sri 21.8.2019 23:32
hahhaajaads kaže...
XXX kaže...
hahhaajaads kaže...
XXX kaže...

 Uz to kad se klokne puno brza, zamisli dobijes novu grafu i sa par klikova na razini 1070ti/1080 

 Aj da da bacimo neki bench nas dvojica, da vidim koliko je puno brža.

 Nemam vremena gubit na bencheve, imas yt pa si vidi otprilike. Jel se ti to sad grizes sto si pretplatio svoju 1070 koja skoro niti nema garancije ili ? 

 

Edit: oprosti, zaboravio sam da je to od trpija, koji u svojim rukama drzi samo zlatne modele, prakticki si ju besplatno dobio onda

 Ne grizem se ništa, prezadovoljan grafom, 2000 mhza 1200 rpma ispod 70 stupnjeva nečujna i tjera sve ko blesava, ali volio bi vidjeti koliko se tvoja kloka i koliko je to brža kad to često spominješ. Za razliku u cijeni do precijenjene gtx 1660 ti ovih dana mi upravo stiže SSD od 500 gb i jedno eksterno kućište 

 Moja je klokana do maxa (+140/+1500, dalje od tog nemre u msi afterburneru), testirao u furmarku/unigine heavenu i daje cca 20fpsa vise dok se to u igri osjeti jos vise. Evo bas ovih danasnjih dana radit nenormalne sate, u Rustu nakon 13 sati igranja nije presla 60 stupnjeva. Mislim, ja sam nju prakticki djaba dobio (za 1200kn zbog zamjene), ali da ju nisam dobio za tu cijenu isao bi na Vegu 56 koja je bila cca 230€. No ja sam trenutno govorio za ovaj precjenjen oglas, vidis da je i gore stavljena 1070ti sa garancijom koja je i jeftinija i bolja zato smo i dosli na 1660ti koja je oko 2100-2220kn. I jos ova stock 1660ti trosi manje struje od gtx 1060 tak da je to isto + ... E da, 1660ti se slodobno moze i uzet sa jednim ventom jer bi joj max temperatura sa klokanjem taman bila negdje oko 70-75 kao i 1070 sa 2/3 venta.

 Jeftinija 50kn, bolja 5-10%. Po reakcijama kao da trazim 5k kn-a za karticu :D.
Eto spustam cijenu za 50 kn na 1750 kn. Sada nije ni jeftinija. 

 

Inace potvrdjujem da se G1 fino da OC i da se teško natjera preko 7x stupnjeva, a sve to ventilatori tiho i vrhunski odrade... Zato sam si je i kupio.