Prodaja - Komponente

[Prodaja] Gigabyte Radeon RX Vega 56

nonickname sub 20.7.2019 12:43

Pošto je bilo nekoliko pitanja za zamjene.

 

U obzir dolaza zamjene za grafičke s garancijom:

 

  • GTX 1070 uz vašu nadoplatu od 1500 kuna.
  • RTX2060 i GTX 1070 ti uz vašu nadoplatu od 750 kuna.
  • RTX2070 bez nadoplate.
  • RTX2080 uz moju nadoplatu od 1500 kuna.
  • RTX2080 ti uz moju nadoplatu od 3000 kuna.

 

Također se možete javiti i ako vaš kartica nije na listi

nbdy32 sub 20.7.2019 14:36

Zanimljivi su mi oni padovi u kućištu,jedino mi nije jasno zašto ih onda nije stavio i odozada gdje dođu šrafi/vijci/vide ...

 

I zašto ti šrafi/vijci/vide nisu plastični onda pa tako da nema kontakta sa kućištem ...

 

DuxCro sub 20.7.2019 15:02

Imam HD 4850 512MB GDDR3 za zamjenu. Top model od saftpirea. GPU poliran na bedrima najljepše kineskinje. Takozvani lapping. Overclokiran +/- 0.5% u odnosu na referentni model. Vrti sve u konstantnih 60 frejmova/sat.

Hostile ned 21.7.2019 13:42
DuxCro kaže...
Hostile kaže...

Ovaj oglas je ono kad ne skuzis da je majnanje riknulo i da dobre  graficke dođu kikiriki

 Nope. Ovaj oglas je kad ti i još neki korisnici foruma ne skužite da ih lik namjerno trola.

 Ako netko nema nis pametnije tokom dana za radit nego ici na forume stavljat fejk oglase radi trolanja, onda zali Boze hrane , vode i zraka sto doticni trosi

WithSkill ned 21.7.2019 14:51
Hostile kaže...
DuxCro kaže...
Hostile kaže...

Ovaj oglas je ono kad ne skuzis da je majnanje riknulo i da dobre  graficke dođu kikiriki

 Nope. Ovaj oglas je kad ti i još neki korisnici foruma ne skužite da ih lik namjerno trola.

 Ako netko nema nis pametnije tokom dana za radit nego ici na forume stavljat fejk oglase radi trolanja, onda zali Boze hrane , vode i zraka sto doticni trosi

 ne brini, zaradio je kartona

dinass355 ned 21.7.2019 23:55
Hostile kaže...
DuxCro kaže...
Hostile kaže...

Ovaj oglas je ono kad ne skuzis da je majnanje riknulo i da dobre  graficke dođu kikiriki

 Nope. Ovaj oglas je kad ti i još neki korisnici foruma ne skužite da ih lik namjerno trola.

 Ako netko nema nis pametnije tokom dana za radit nego ici na forume stavljat fejk oglase radi trolanja, onda zali Boze hrane , vode i zraka sto doticni trosi

 Idi do biljke i ispricaj joj se sto trosis dragocjeni kisik koja ona proizvodi