Prodaja - Komponente

[Prodaja] Ddr4 trident z 3866mhz cl18 2x8

Valentin17 pon 21.1.2019 18:10
augi80 kaže...

a uzea bi royale

Ne izgleda toliko dobro koliko se ljudi nadaju da bude izgledalo.

Te boje je jako teško uklopiti u računalo, a i RGB boje mi izgledaju ljepše na original modelu.

ps. budi oprezan kod umetanja, vidio sam video gdje lik potrga oklop.

ps.2 evo bolje ponude, KLIK, možeš si uzeti i quad channel kit pa imati sve utore popunjene.

lav1000 uto 22.1.2019 15:56
augi80 kaže...

Danas sam narucia gpu bracket jel malo pada ova karta pa da nebi se sta dogodilo..iako sam gleda da svaka veca grafa ima sagg.. da je to normalno

 Toliko je iskrivljena da ne vrijedi niti 500eura više 

 

al evo ja sam velikodušan pa dam 4000kn okruglih 

Valentin17 uto 22.1.2019 16:03
augi80 kaže...

jel malo pada ova karta 

Možda je u stvari stol kriv pa ti se čini. 

lav1000 kaže...

 Toliko je iskrivljena da ne vrijedi niti 500eura više 

Nemoj zaje... čovjeka. 

lav1000 uto 22.1.2019 16:22
Valentin17 kaže...
augi80 kaže...

jel malo pada ova karta 

Možda je u stvari stol kriv pa ti se čini. 

lav1000 kaže...

 Toliko je iskrivljena da ne vrijedi niti 500eura više 

Nemoj zaje... čovjeka. 

 Valentine, moj Sapunator bi zažmirio na jedno oko pa ju čak i tako skrivljenu prihvatio za partnericu 

DJ-DAMIR pet 15.3.2019 14:57
augi80 kaže...

Neda mi se natezat s njima.,, a uzea bi royale

 Bas si ovca, "neda ti se natezati s njima" Pa covjece imas pravo u roku od 14 dana im vratiti robu bez da im kazers zasto to zelis vratiti samo da kazes da zelis novac natrag. Kakvo natezanje. Njemci i sav normalan narod svaki dan uzima testira i vraca bilo sto u roku od 14 dana, isto i ja i tu nema natezanja. Recimo u njemackoj kad nesto narucis ducani ti tek za 14 dana naplate u slucaju da ti to u roku od 14 dana vratis da oni nemoraju se zezati i novce vracati. A TI SE NECES NATEZATI, ZATO ONI TEBE NATEZU. Braco vrati novac ili cu te tuziti a trgovci znaju da moraju jer je to pravilo evropske unije. Nemojte stalno dokazivati kako smo narod pun ovaca. Nije to dobro tako razmisljanje. Budite pametni a tako cemo svi zajedno kao narod biti bolji i necemo se dati zajebavati od svakoga. To sam morao napisati jer mi zao da svi gaze po nama po prilicno politicki nepismenom narodu.

Stjepanj pet 15.3.2019 20:47
Luka123 kaže...

1300 odlična cijena :D, neznam kako još netko nije kupio, ali ozbiljan sam.
3866Mhz DDR4 sa clockom CL18

Za informaciju rade na 4000mhz cl13, da brutalni rami no i cijena im je takva u startu skoro 2x veca a znamo kako je pravilo kod ram modula vise je bolje ne brze zato ih nitko niti nece, a i cijena 16gb je skoro pala i na 100€ u meduvremenulp