Glavas_ZG sub 18.6.2016 14:36

Obzirom da sam sad već neko vrijeme na Intel Core i3 procesoru (i3 3220)   a čak sam stigao i zaigrati nešto igara, po uzoru na velike dečke Intel i5 i i7 Club nek ovo bude tema za i3 vlasnike.

Logo:

   

Već se sve zna o i3, dual core procesar sa Hyper Threadingom. Obzirom da sam imao i5 prije i3 zamjetana je razlika u performansama pogotovo u igrama koje su CPU intenzivne, u mom slučaju to je battlefield 3 i 4.

Razlika u igrama koje nisu CPU intenzivne je zamjetno manja. Popis i3 modela se nalazi ovdje: Predpostavljam da rasprava oko i3 neće biti toliko intenzvna kao u i5, a pogotovo u i7 temi, al obzirom da i3 mališa radi uredno svoj posao i u igrama i na desktopu nek ima svoj kutak ovdje na forumu  Tko ima ili je imao i3 i kako ste zadovoljni performansama ?

LostViking sub 18.6.2016 15:40

Nemam pojma, sve manje igram igre, mislim da će bit polovna 960 4gb, ili 380x, ali sačekat ću do jeseni da vidim šta će bit od novih grafa u tome razredu.  

Ako bude kakva prilika povoljna za prelazak na i5 možda i to napravim.

SamoPitam3 sri 3.7.2019 22:02
CPU kaže...

Jedno nevzano pitanje za temu! Jeli iko zna šta sa kolegom Glavasom? Profil trajno uklonjen...Jeli banan od strane foruma ili je sam izbrisao account??!

 

 Odjavio se. Nije baban. Mozda je promijenio nick, mozda otisao, a mozda se vrati i "ododjavi"

Shockwave sri 3.7.2019 22:04
CPU kaže...

Jedno nevzano pitanje za temu! Jeli iko zna šta sa kolegom Glavasom? Profil trajno uklonjen...Jeli banan od strane foruma ili je sam izbrisao account??!

 

 I mene je iznenadilo, otišao je u slično vrijeme kad i ona 2 največa trolla, no s obzirom da je s njima bio vrlo blizak i povremeno je znao light trollat, vjerojatno zbog toga...

dragi007 pet 25.10.2019 12:25

Dobar dan. Zanima me vrlo jednostavno pitanje. Mogu li Intel Core i3 -4170 procesor koji je predviđen za socket 1150 koristiti na matičnoj ploči sa socketom 1151? Hoće li biti kakvih nedostataka i nepredviđenih problema u vezi korištenja na novijoj ploči. Hvala unaprijed

dejo74 pet 25.10.2019 13:20
dragi007 kaže...

Dobar dan. Zanima me vrlo jednostavno pitanje. Mogu li Intel Core i3 -4170 procesor koji je predviđen za socket 1150 koristiti na matičnoj ploči sa socketom 1151? Hoće li biti kakvih nedostataka i nepredviđenih problema u vezi korištenja na novijoj ploči. Hvala unaprijed

 Ne možeš neće raditi