Prijenosna računala

Spajanje laptopa sa tv– om

007_New ned 28.4.2019 19:24

Pozdrav , imam pitanje u vezi laptopa i tv– a imam laptop dell latitude e6400 koji na sebi ima VGA izlaz  i htjeo bi ga spojit sa tv om koji ima hdmi izlaz 2x tv je lg uzet prije 2 mj nije smart HD ready ,,, kako se moze spojit posto laptom nema hdmi izlaz dali ima neki konverter adapter ili ? HVALA svima na pomoci slike sam dodao od konektora i specifikacija od laptopa 

vlado051 pon 29.4.2019 06:23
007_New kaže...

Pozdrav , imam pitanje u vezi laptopa i tv– a imam laptop dell latitude e6400 koji na sebi ima VGA izlaz  i htjeo bi ga spojit sa tv om koji ima hdmi izlaz 2x tv je lg uzet prije 2 mj nije smart HD ready ,,, kako se moze spojit posto laptom nema hdmi izlaz dali ima neki konverter adapter ili ? HVALA svima na pomoci slike sam dodao od konektora i specifikacija od laptopa 

da, moze se spojiti preko hdmi na vga adaptera. treba jos vga m-m kabel. jedan kraj kabela u laptop, a drugi kraj u adapter pa u hdmi port na TVu.

ihush pon 29.4.2019 09:46

-vga-na-hdmi konverter (adapter+aktivna elektronika, chip koji knvertira analogni signal u digitalni..).

-ne miješati nazive, još gore smjer.. tv ima hdmi-in, ulaz (ne izlaz, ali i to može postojati..).