ZSosa sub 18.8.2018 03:05

Pozdrav svima, 

 

evo da se nadovezem na temu...Razmisljao sam mjesecima izmedju laptopa hp omen 15, acer nitra 5 i lenovo legiona y520...mislim da sam napokon donio odluku za legion y520 zbog 1050Ti Gpu-a...acer ima ssd al ipak mi je bitnija jaca graficka za game-anje. Kako vidim, dosta ljudi da se zali ovdje pa me zanima da li se je ovo najbolji omjer izmedju kvalitete i cijene? Mislim da cu si kupiti navedeni laptop u ekupi kako je tamo najjeftiniji trenutno u hr (5700kn za placanje gotovinom i 5200 za prvih 400 kupaca koji placaju mastercardom il maestro karticom zg banke ako sam dobro razumio), kako sam primjetio na nabava.hr ili se varam?

 

Hvala !!

puregold sri 5.9.2018 13:52

Vidim da je tema malo zamrla, jel se na kraju isplati uzet Legiona ili ne? Čitam puno ljudi sa problemima, ja bi isto uzeo i5 sa 1060 6gb. Vidim da su iskustva od valjda jedinog vlasnika u ovom threadu korektna. Ako moze kakav feedback molim vas :)?

 

Hvala

SnakeEyes čet 27.9.2018 21:54

Hvala lobotomac
Nisam sad u Zagrebu nego doma pa nemam gdje uzet, ugradio sam ssd danas, laptop se preporodio. Tek sad vidim kolko je zapravo "glasan" bio kad god se upali hard.. vjerovatno cu ga iskopcat potpuno

Sad se bacam na trazenje di mogu kupit ovakav isti RAM kao sto je unutra da ubacim jos jedan chip od 8gb, i htio bi pocistit laptop detaljno od prasine i mozda stavit liquid metal umjesto paste al to cu jos vidjet..

Repko sub 15.6.2019 15:08

Pozz,

 

imam problem sa m.2 ssd-om WD 120GB, bios ni windows ga ne prepoznaju.

Jel moguće da sam kupio krivi ssd, da ne odgovara za taj laptop? 

 

Laptop je Lenovo y520 15KIBN

 

LP

 

taj WD je SATA, a laptop podržava PCI-e, kupio sam krivi SSD