Predstavljanje

Značenje vašeg nicka i avatara

F1-IVO sub 5.9.2009 15:22

Posto na ovom forumu ima stvarno raznolikih nickova i avatara htio bih znati sto vasi nickovi znace ili predstavljaju takodjer i vasi avatari.

 

Moj F1-IVO znaci: F1-ljubitelj Formule 1, IVO-moj svakodnevni nadimak, avatar (M.Schumacher)-osoba ciji uspjeh u F1 cijenim i postujem.

 

Unaprijed molim da ne dolazi do vrijedjanja na osnovu nicka ili onog sta znaci i bit ce sve ok.

Makić sub 5.9.2009 15:25

Makić nadimak koji sam dobija od tete kad sam bia još mali, tako je osta dan i danas...

nekako skraćeno od Marijo, al eto..

avatar sam ja... znači koliko volim akrobacije i dobro mi ide...

filip avril_fan sub 5.9.2009 15:25

Ime mi je Filip a neznam što da stavim pod nick pa sam dodao još i Avril_fan jer mi je Avril najdraža pjevačica. A slika je od nje. To ste vjerojatno i prije znali ali malo da pokrenem temu na početku sam napisao.

 

a opis je jedna super pjesma

Batista sub 5.9.2009 15:28

Avatar - obozavam Audije, a nick - je ime osobe ciji sam fan bio jos nekad, sad bi ga mozda i promjenio. Koristim ga svuda kao username pa sam se priviknuo na njega.

filip avril_fan sub 5.9.2009 15:28
fabijan654321 kaže...

Ime Fabijan, značenje Mrtvacka glava - dakle Toksično.

Baš me zanima naxeemov avatar i objasnjenje nicka.

i mene

 

a da temu prošitimo i na neke druge nikove koje koristimo pa da ih usput dopišemo?

F1-IVO sub 5.9.2009 15:31
filip avril_fan kaže...

a da temu prošitimo i na neke druge nikove koje koristimo pa da ih usput dopišemo?

Samo oni nickovi i avatari koje koristite na ovom forumu!

cro_blue sub 5.9.2009 15:35

Ovako... CRO predstavlja prefiks koji su imali svi članovi CS klana (BTW - svi smo bili Hrvati) za koji sam igrao prije nekoliko godina dok sam bio u Njemačkoj, a BLUE predstavlja boju moj najdražeg kluba (Dinamo Zagreb).

 

Lik na avataru je Savo iz filmića Zbogom Kikindo. Tim se avatarom koristim već četiri godine i po mnogim forumima me prepoznaju upravo prema njemu! Belji se

 

 

Paolo2612 sub 5.9.2009 15:41
fabijan654321 kaže...

Ime Fabijan, značenje Mrtvacka glava - dakle Toksično.

Baš me zanima naxeemov avatar i objasnjenje nicka.

Avatar odgovara njegovim rekcijama dok čita ovaj forumSmijeh

fabijan654321 sub 5.9.2009 15:42
Paolo2612 kaže...
fabijan654321 kaže...

Ime Fabijan, značenje Mrtvacka glava - dakle Toksično.

Baš me zanima naxeemov avatar i objasnjenje nicka.

Avatar odgovara njegovim rekcijama dok čita ovaj forumSmijeh

  al nick?

bude dosao valjda...

Sve u svemu, OVAJ avatar mi je odnio najvise pozornosti... Novi fake.

Gman sub 5.9.2009 15:45

ovako : nick neznam bas ali bezveze kad sam gledao koji cu nick onda posto se zovem grgo nastao je nick gman...Cool...a avatar jer mi se svidjaju razerovi prizvodi...Bogataš...

Kristyans sub 5.9.2009 15:48

Kristyans...Kristian u RL, kada sam davnih godina otvarao mail na Yahoo-u ovo je bila jedina kombinacija imena koju sam uspio registrirati, s na kraju je prvo

 

slovo prezimena. Ovo je jedini nick koji koristim  svuda na netu, forumi, ogame, ostale igre, baš svuda, još nisam naletio na zauzeto pa ga koristim i dalje.

 

Slika je jedna od njih pet-šest  što imam na računalu, tek toliko da imam nešto.

ljubo2mad sub 5.9.2009 15:50
kc-kb kaže...

e ovako nick:  KC grad u kojem sam non stop...KB prigradsko naselje u kojem živim...

   avatar:njih obožavam...pa sam ih zato stavio

pozdrav sugradjaninu!!

Gunner_V sub 5.9.2009 15:55

Nick: Gunner-zbog fanatičnog navijanja za Arsenal, u kvartu prozvan Topnikom...s godinama se pretvorilo u izvornu englesku riječ (eng. gunner=topnik)....

         V-inicijal vlastitog imena...

 

Avatar: moja malenkost i još malo zaluđenosti Arsenalom (majica Croatian Gooners) :P

191x7 sub 5.9.2009 15:57

Za nick:

191 i 7 su dva broja, množitelj i umnoženik.

X označava matematičku funkciju množenja.

Umnoškom navedena dva broja dobije se jedan broj.

E, taj broj može "pročitati" onaj tko zna i broj označava upravo mene. xD

 

Avatar je sam slika gore navedenog.

andy0101 sub 5.9.2009 16:02

Andy - skraćena engleska verzija mojeg imena (Andrija > Andrew > Andy)

0101 - označava binarni sustav

Taj nick sam koristio kad sam prvi put kročio na Internet i tako je ostalo. Koristim ga po cijelom netu.

 

Pixelman na avataru - Nisam znao što ću stavit kao avatar pa sam otvorio Paint i napravio 16x16 monokromatski portret. Nedavno je doživio redizajn (vidi sliku), a uskoro ga planiram napraviti u Inkscapeu. Značenje? Pa eto, pikseli. Belji se Zajedno sa binarnim sustavom nije teško pogoditi da sam computer-freak. Smijeh

Looka sub 5.9.2009 16:04
191x7 kaže...

Za nick:

191 i 7 su dva broja, množitelj i umnoženik.

X označava matematičku funkciju množenja.

Umnoškom navedena dva broja dobije se jedan broj.

E, taj broj može "pročitati" onaj tko zna i broj označava upravo mene. xD

 

Avatar je sam slika gore navedenog.

Moje ime je Luka pa sam stavil Looka :D haha a inace imam Select,bilo i ostalo :D  a avatar mislim da mi je nanosuit hr,to sam tako stavil,bez razloga,prvo mi palo pod strelicu od misa :D

 

cro_blue sub 5.9.2009 16:04
191x7 kaže...

Za nick:

191 i 7 su dva broja, množitelj i umnoženik.

X označava matematičku funkciju množenja.

Umnoškom navedena dva broja dobije se jedan broj.

E, taj broj može "pročitati" onaj tko zna i broj označava upravo mene. xD

 

Avatar je sam slika gore navedenog.

Originalno... Nema govora!

powerslave sub 5.9.2009 16:04

Powerslave, pjesma

http://www.youtube.com/watch?v=p_bSXXK5nPs&feature=related

Slika avatara, trenutno Stewie Griffin(Family Guy), ali mjenjam povremeno

EDIT Drugi avatar :D

4ucker sub 5.9.2009 16:07

Prvo, svaka čast Ivi na otvorenoj temi, mislim da je pun pogodak.

E, sada kreće onda "enigma" o mom nicku, tako je zato što mi je jednom, dok sam igrao na utakmici zabio 4 gola zaredom, djevojka i prijatelj su mi glasno kazali "KOJI SI TI FUCKER" i onda su na sljedećoj utakmici donijeli natpis na ploči na kojoj piše "4ucker - 4eva" i tako je nastao moj nickCool...

 

A avatar, hmm, zato što mi liči najviše na Savu iz Zbogom Kikindo, a volim taj video itekako pogledati, i taj "čiko" mi liči na njega i eto kratak i jasan razlog zašto baš taj avatar...Smijeh