Predstavljanje

Značenje vašeg nicka i avatara

dexxa86 sri 14.1.2015 18:17

Nick koristim od '99 godine..nisam znao koji nick da odaberem a imao sam ovaj gamepad pored sebe i od tada sam dexxa..

A avatar po filmu "fear and loathing in las vegas"..

skorvy sri 21.9.2016 10:13

(š)skorvy(i) - mi je nick na prezime već dosta godina pa ga i koristim kao "nick" 

avatar - pa u ono vrijeme sam bio opsjednut RE-om, i tako ugledao sličnost u trenutku, upregnuo svoje vještine u paintu, pa iskombinirao 

Sinclair 128k uto 2.2.2021 17:30

Nije to davno bilo, 1984 godine (hint;hint;Orwell)  moje prvo računalo je bio ZX Sinclair Spectrum 64k, onaj manji sa gumenim gumbićima. E sad, nedugo nakon toga sam prodao 64k i kupio si u Trstu 128k sa plastičnim tipkama. To je bio quantum leap i od onda do danas još uvijek se trudim naučiti kako te nule i jedinice rade.

Bur33k uto 2.2.2021 18:33

Moj prvi MP gaming nick nastao dok sam jeo burek (burek je s mesom, ostalo su pite 😂)

Avatar je bijela boja jer je na mobilnom forumu kompletno "blokirao" prostor gdje je avatar trebao biti. Ima ga i nema.

Stavim neki avatar kad nađem, nije žurba 😂

cvaja997 uto 2.2.2021 21:34

Nadimak-volim 2T motore i roden sam '97. Avatar, volim trollat, a inače se histerično smijem i svi se drugi onda počnu smijat. Bolje od plača u svakom slučaju. 

Entropija uto 2.2.2021 21:46

Entropija i drugi zakon termodinamike... kako to objasniti onome tko nije imao 5 različitih kolegija termodinamike na faxu!?
Uglavnom, nadimak se našao kao jedini logični izbor jer sam u to vrijeme bio okupiran terodinamikom i čak mi se uvuklo u svakodnevni život... ono kuham tursku kavu, buljim u džezvu i sjetim se mogao bi izračunati koliko kalorija mi treba da zavrije voda, kolika je entropija i ostale veličine, crtati pvt dijagram...
Ah, to su bila vremena...

Za sve ostalo tu je google

Caustic uto 2.2.2021 23:09

able to burn or corrode organic tissue by chemical action

"a caustic cleaner"

 

sarcastic in a scathing and bitter way

"the players were making caustic comments about the refereeing"

 

That person is caustic," means "That person is sarcastic/mean/harsh." If someone says something "caustically," it means that they are saying something in a sarcastic/hurtful way

 

Caustic

 

 

Entropy is the natural order of the universe. I simply catalyze the process.

- Caustic