Maretk0 čet 27.12.2018 10:43

Samo najnužnije, brzina je vrlina. Novi SSD i Windows 10 za dobro jutro :)

Offtopic: nikad nisam imao prilike raditi sa SSD-om, do sad sam na laptopu imao prenatrpani disk od 750GB pri 5400 o/min. 'bemti miša kako leti.

overhead sub 29.12.2018 19:03

poz ekipa, novi sam pa da predstavim i svoj desktop

 

arch linux xfce + compiz

 

slika3, trenutno slusam In Flames i radim si kernel iz vanilla source, prespor mi ovaj archev :), a u medjuvremenu, da odmorim mozak citam bug forum

 

nije bas keep it simple sa ovim compizom ali volim to....

imam jos i gentoo, lfs i windows na disku pa budem stavio slike koji dan kad butam tamo...

 

LP

froxie24 pet 26.7.2019 10:48

Ne mogu se sjetiti sad na pamet koji je skin za Rainmeter u pitanju, nisam siguran mislim da je Mondo theme. 

Visaualizer je dio aplikacije sa Steama "Wallpaper Engine" ima dosta dobrih live wallpapera. 

vrinho čet 8.8.2019 19:29

Nekad su i kod mene bili obavezni Objectock, Rainmeter i sl. ali već nekoliko godina više ništa od toga. Samo minimalizam a jedino kaj promjenim je wallpaper a i to je jaaaako rijetko, ovaj mi trenutno br.1 i ostaje do daljnjega

nhooydz pet 9.8.2019 08:38
vrinho kaže...

Nekad su i kod mene bili obavezni Objectock, Rainmeter i sl. ali već nekoliko godina više ništa od toga. Samo minimalizam a jedino kaj promjenim je wallpaper a i to je jaaaako rijetko, ovaj mi trenutno br.1 i ostaje do daljnjega

 

Ja se sjećam prije 10 i kusur godina pcekspert škole, area04 windows skin, foobar, samurize i object dock. :D