Predstavljanje

Tko je najveći fanboy na BUG forumu? - predložite

jozef čet 21.12.2017 11:37

Svi znamo da je forum prepun navijača i Fanboya svih vrsta, možda sam nesvjesno i ja jedan od takvih. Predlažem anketu pa da okrunimo kralja (i kraljicu!) fanboyeva. Predložite kandidate za anketu i raspravljajte o njima ovdje. Molim bez uvredljivih komentara, cilj teme je zabavni karakter.

Za početak predlažem:

Feudalac - Tesla, Apple i sve ostalo što je skupo a loše (Republika Hrvatska, bračna zajednica...) .
jakovp - električna vozila svih vrsta (čak i invalidska kolica!)
ATJ Lučko - (aka. Apple teroristička jedinica Lučko)
RAMbox - AMD (to su vam oni procesori slični Cyrixu samo neznatno brži)

metallic čet 21.12.2017 11:56

Najjače fanboje od svih na bugu vidio sam u GPU temama, čini se da je mularija ogrezla za zelenom nvidiom, usput ne znaju ništa s driverima i boje se AMD/ATI-a.

 

Teško je imenovati jednog jer ih je tako mnogo i svi slično gorljivi kao da im je to obiteljski biznis u nastanku.

 

EDIT:   rambox za BENQ monitore također!

toxic čet 21.12.2017 12:01
Kugar kaže...
Dodaj tu i lucija koji je ociti intel fanboj

 On nije Intel fanboy.

 

Dakle on je Fanboy svega što kupi jer je mišljenja da je njegovo sve što kupi najbolje i da ne postoji drugo jer eto pomno je birao i planirao što treba i kako kupiti.

Hoces od kucista, hoces od grafickih kartica, hoces od ventilatora, vodenog pa sve do procesora.

 

A između ostalo ništa to nije loše dok se da s ljudima normalno komunicirati.

Svi smo mi Fanboyi neceg, neki u drugim stvarima neki u HW.

 

Trebate vidjeti kako ljudi koji voze npr VW auto reagiraju kada im se kaze da postoje bolji auti za tu cijenu.. Naucio sam bolje sutit :)

Kugar čet 21.12.2017 12:08

Naravno da smo svi mi fanovi neke stvari, ali prateci pdf-ove na ovom forumu sam primjetio da poput ramboxa koji je extremni amd fan je luci njegova suprotnost kao extremni intelov fan, barem sto se procova tice

jozef čet 21.12.2017 12:32
toxic kaže...

Trebate vidjeti kako ljudi koji voze npr VW auto reagiraju kada im se kaze da postoje bolji auti za tu cijenu.. Naucio sam bolje sutit :)

  Pa kad ne postoji! Di si ti vidio bolji auto od Passata sa 120KS, čeličnim felgama i ručnim preklapanjem zrcala za 30k €? 

toxic čet 21.12.2017 12:50
jozef kaže...
toxic kaže...

Trebate vidjeti kako ljudi koji voze npr VW auto reagiraju kada im se kaze da postoje bolji auti za tu cijenu.. Naucio sam bolje sutit :)

  Pa kad ne postoji! Di si ti vidio bolji auto od Passata sa 120KS, čeličnim felgama i ručnim preklapanjem zrcala za 30k €? 

 Otvori drugu temu :)

hrka11 čet 21.12.2017 14:02
toxic kaže...
hrka11 kaže...

Nitko ne hvali nista kao ovaj lik garfield1 philips televizore.

 Točno.

To svijet još nije vidio.

Njega obvezno pod listu i to pod BR. 1

hahaha...jasta.

 

Vecina ne cita vjerovatno toliko temu za televizore,kao za graficke,procesore itd,pa mozda nisu upoznati s ovim kolegom forumasem.

Obavezno provjerite.

toxic čet 21.12.2017 14:56
chutac kaže...
bruno11 kaže...

chutac- Citroen

sorry, morao sam

 Da popišemo ekipu iz teme, bome bi puno mjesta zauzeli 

 

Pogotovo ovi koji nemaju ukusa 

 ja sam fan Renaulta i samo Renault cu kupovat vec treci kuca kod mene a bude i cetvrti.

Nego si vidio ovog Peugeota 5008? Divota

petarjukic čet 21.12.2017 15:51
war3_tft kaže...
petarjukic kaže...

ubacite i war3tft ,veliki intel fanboy i ansha za nevidiju 

 Ti se toliko lose razumijes u hw da ne znas kad je netko fanboy, a kad nije. 

 Nije bitno šta ja znam, nego šta je  a ono šta je sam rekao 

chutac čet 21.12.2017 20:42
toxic kaže...

 ja sam fan Renaulta i samo Renault cu kupovat vec treci kuca kod mene a bude i cetvrti.

Nego si vidio ovog Peugeota 5008? Divota

 Meni je super. Izvana je super, a iznutra još bolji. Inače ne volim te povišene aute osim ako su G klasa ili slični, ali ovaj je baš pojava.

 

Šta je je, francuz je francuz  A koji kažu da nije, ti ga nisu vozili