4mal sub 10.6.2017 13:42

Vidim da nema teme za nas sneakerheadove!

tu postajte svoje kolecije, pickapove i opcenito rasprava o istima...

 

ispricavam se moderatorima ako im smeta neka obrisu topic 

 

evo moj ljetni pickup!

 

 

chutac sub 10.6.2017 14:21

Koja je razlika? 

 

Ja imam FiveTen Freerider,  Adidas Gazelle i plave kozne cipele. 

Bicikl; svakodnevica; dogadjaji i sl. 

 

Cemu tebi sluze 3 para istih tenisica razlicite boje?

Ne trollam. Nemas niti jedne utility, niti neke classy. 

 

4mal sub 10.6.2017 14:25

Nisu iste malo bolje pogledaj ove bijele air zoom pegasus usa 2016.  a ove plave i crvene su air max 90 ultra 2.0 ess i air max 90 ess. tj. slicne su...

 

cemu sluze lol, jel ti znas sto znaci sneakerhead ? 

 

zato kaj volim boje i konbiniranje...

 

mogu i nemoraju biti utilty i mogu biti raznih marki...

 

kupujem u NOSS-u, Shoosteru pretezito a nekad i on line...

 

pa postaj zato je i otvoren topic 

4mal sub 10.6.2017 14:28

trolat cu tek kad moderator kaze da trolam u suprotom eod.

 

i sta imas protiv toga topic je u pod razno dakle...

 

 

on topic : nemoraju slike bit potpuno novih tenki 

 

Ovo je otvoren topic da vidim koliko sneakrhedova ima medju IT-ovcima i opcenito zaljubljenicima u HIGH TECH 

chutac sub 10.6.2017 15:28

Kuzim, vjerojatno isto sto i petrolhead. Ali prvi put cujem da netko voli tenisice.

Vjerojatno bi se i meni tako netko cudio da imam love za sve aute koje zelim. Tj. njemu bi pola njih bilo isto, ali meni ne. 

 

Aj budem slikao. Ako nekoga uveseljava, zasto ne :) 

toxic sub 10.6.2017 16:23
4mal kaže...

Cujes prvi put, chekiraj ovo nisam kao ovaj takav kolekcionar  ali  

 

da malo cudno no nekoga to veseli bile rear ili classy od jordanica pipenica i sl...

 

https://www.youtube.com/watch?v=eV-OBbIZVmY

 

 

p.s evo jedan stari Air Jordan  model i novi retro Air max uptempo 97-ma...

 ja imam dva para tenisica iz lidla za x 110 kn :)

Zasto?

Svaki dan sam u autu po 2 i pol sata ukupno. 

Do vrlo nedavno sam kupovao razne Nikice, Adidas itd, prvenstveno volim bijelu boju i kroz mjesec, dva su se izlizale od gas kocnica kvacilo, prvenstveno na gornjem dijelu.

Sad sam happy jer znam kad spusim 100 kn vs npr 150 eura znam da sam napravio posao. A na ovima iz Lidla se jos ne vidi nist :)

chutac sub 10.6.2017 16:27

Ja sam uzimao Converse jer su bile dugotrajne, ali u zadnje vrijeme nemaju modela koji mi se sviđaju.

Od njih imam kvalitetne kožne starke(super za jesen), a inače tenisice imam po godinu dana.
Za sad daleko najkvalitetnije su specijalke. 600 ili koliko kuna, ali godinu dana svega, nogometa, košarke, hodanja, vožnje auta, ..., doslovno svega osim vožnje bicikla i kao nove su.
Niti se što odlijepilo niti poderalo, malo su izblijedile, ali nema veze.

 

A FiveTen su mi super jer u kombinaciji sa Nukeproof Electron drže bolesno. Nisam vjerovao da je to moguće dok nisam probao. Isto 100 eura, ali vrijede bome.

4mal sub 10.6.2017 16:28

haha meni se radi posla strgaju tenke imo sam par cortezica oslo u par mj. 

ovaj model u raznim bojama...

 

volim i asics gel ali rijetko ih ima kod nas te su mi dosta udobnije od npr kultne  ZX-ice 

 

jel furate te adidaske?

 

 

toxic pa nemres imat najbolje konponente i sat, ps4 etc...i skupe tene stalno jebiga 

 

 

toxic sub 10.6.2017 16:48
4mal kaže...

haha meni se radi posla strgaju tenke imo sam par cortezica oslo u par mj. 

ovaj model u raznim bojama...

 

volim i asics gel ali rijetko ih ima kod nas te su mi dosta udobnije od npr kultne  ZX-ice 

 

jel furate te adidaske?

 

 

toxic pa nemres imat najbolje konponente i sat, ps4 etc...i skupe tene stalno jebiga 

 

 

 Ocito da ti mozes :) hihihi

Motorino sub 10.6.2017 19:34

A jel se mogu stavljat i slike šlapa ili ćemo novu temu? 

Radi se o kroksicama sa place...

Evo gore vidim sve neke fensi šuze pa mi je nekako glupo stavljat svoje obične crno bijele nike sb :( 

Odem u neki centar, prva trgovina obućom, gledam da nisu preskupe i da su udobne, platim...i to je to, moj šoping.

 

siick_bubble_gumm sub 10.6.2017 22:34

evo da okacim i ja slikice mojih par tenisica :) 

 

hvala 4mal na otvaranju teme. 

 

sve ove patike / tene nosim svakodnevno, neke vise neke manje. 

 

ali moram pohvaliti Nike FREE RUN 5.0 sluze me cca 4 - 5 godina bez ikakvih problema. 

 

modeli patika : 

 

Kawasaki 

 

Converse Chuck Tylor American Flag

 

Vans OLD SKOOL sneaker low - turtledove/white

 

Vans ERA 59 sneaker low - dress blue 

 

Nike FREE Run 5.0 

 

Nike Sportwear TENNIS CLASSIC ULTRA sneaker low - black/white

 

Nike Sportwear AIR TAVAS  sneaker - black/anthracite 

 

Nike Sportwear AIR FORCE 1 MID 07 sneaker high - white

 

Adidas Originals NMD_XR1 sneaker low - olivecargo/core black

 

 

 

moksha sri 13.12.2017 14:25

Malo ih nosim pa su kao nove. Nike pegasus 29, 499,99 kn u Hervisu prije tri godine, trebao sam uzeti još jedne žao mi je što nisam, daleko najudobnije i najljepše running shoes koje sam ikad imao. Kao da hodam po oblacima.

 

 

moksha sri 13.12.2017 16:06
jpantalon kaže...

Probaj bilo koje adidas ultra boost i neces nikad spomenuti nike i udobnost u istoj recenici.

 Jesi kada nosio nike pegasus 29? Adidas sam nosio čitav život i to zadnje bile preko 1000 kn (sale 550 kn u adidasu running type) ne sjećam se imena, osim trajnosti nisu mogle po udobnosti s ovima u istu rečenicu. Ni blizu.

Hornet_93 sri 13.12.2017 17:40

vani je ovo jako raširen "hobi". dok sam bio u swiss, u firmi je ekipa do 30-35 god često kupovala limited edišn tenisice, i to ono mrtvo ladno na marendi preko mobitela pljunu po 150-200 franka, a već imaju cijeli ormar samo za tenisice i cipele. osjećao sam se ko zadnja socijala sa svoja 2 para tenisica...

 

a mislio sam da sam faca sa 2017 jordanicama

Mary Sue uto 17.4.2018 19:26

S obzirom na to koliko stoje, ne bi bila velika šteta da ih se ne može kupiti u Zagrebu. Ljepota je kupovanja odjeće, obuće i slično u traženju proizvoda koji su istodobno lijepi, kvalitetni i jeftini, a ne ružni, nekvalitetni i skupi. Čini se da je tvoja filozofija drukčija.