Predstavljanje

Slike vaših mobilnih uređaja

fakEEE sri 7.9.2011 20:54

Znaci , admini, kao 1. znam da je postojala tema koja je imala istu svrhu ko i ova tema .. i nije mi jasno zasto je zakljucana jer se meni ideja cini jako dobrom .. Pa bih molio prije locka da procitate pravila i da bi ova tema zaista mogla imat lijepu svrhu na forumu, isto kao sto ima tema " Slike vaseg Hardvera " .. Isto tako, tamo se postaju slike mobilnih uredaja koji ne spadaju bas pod hardver jer koliko ja znam to su djelovi racunala a ne mobilni aparati :D

No u potpunosti razumijem forumase koji tamo postaju slike svojih novih mobilnih uredaja ( u ovoj temi nije nuzno stavit novitet koji imate, moze i starudija ;) ) , posto nemaju temu namjenjenu tome :/ 

A i zasto bi tema " Slike vasih kucnih ljubimaca " smjela bit aktivna, a " Slike vasih mobilnih uredaja " ne ? Po meni je ideja cist ok i zabavna :)

 

Pravila :

 - 1. Ovdje bi se stavljale slike VASIH mobilnih uredaja, ali VASE slike a NE slike mobitela koji imate a da su skinute s interneta !

 - 2. Off topic zaobilazite u sirokom luku !

 - 3. Mozete poceti sa stavljanjem slika svojih smartphonova, Nokia 3310 itd {#}

 

Evo ja cu prvi pocet sa svojom malom kolekcijom mobitela koje su prosle kroz moje ruke ovog ljeta, kad sam bio malo aktivniji u tom podrucju i to me drzalo podalje od dosade :P

Znaci ovo je moja prica mobitela kako su prolazili kroz moje ruke, tako su i slike dodavane ( od 1. ( SE w910i ) do zadnje ( Samsung Omnia 7 ) ) :)

fakEEE sri 23.11.2011 14:08

Jao sta niko ne mijenja mobitele? :D

Evo i mog dosadasnjeg favorita .. {#} dualac moj {#} ( od kad sam ovo isprobao, ispod dual-core nikad vise osim ako ne moram ! )

 

LG Optimus 2x P990 {#}

dturko sri 28.12.2011 23:02

evo i od mene. Imao sam Sensation XE, ali ga nisam nikad slikao tako da ne mogu podijeliti s vama.

 

Na lijevo je Blackberry Bold 9000, a na desno je iPad 2(WiFi+3G).

Bladepu uto 11.9.2012 22:20

Evo i ja se pridružujem podužem nizu vlasnika Galaxy S3 uređaja.

Odmah je upala i "Gear4 - Thin Ice Liqud Rubber" maska. 

 

Uređaj je meni odličan, jako sam zadovoljan.

 

 

Btw. Danas sam fotku postao u pogrešan podforum, ispričavam se svima za svoju brzopletost {#}

Dodge_167 uto 2.10.2012 02:02

Sony Xperia S

 

Mogu slobodno reci najlosiji mobitel koji sam do sad koristio na duze vrijeme. Jedva cekam da mi se Nexus S vrati sa popravka.

 

Odaziv ekrana uzasan, kamera u prostorima uzasna, konstantno lagganje, trzanje i mikrofon ne radi kako treba. Jedino sto mu je za pohvalu je to da je prekrasno dizajniran.